Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: rigel3]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано16.03.12 15:15



Ако някога ти се казва нещо във връзка с ядрата, ще бъде много интересно- само съвсем общо....Ясно е, че навлизането в детайли би било трудоемко и отнемащо време.....
Аз намерих нещо, което ми се струва интересно, но ще го разгледам по-подробно от къщи.





Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: Valery 72]  
Автор PureRose ()
Публикувано16.03.12 15:52



имам марс в пети - с когото и да живея май ще е драма...





Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: lvony333]  
Автор PureRose ()
Публикувано16.03.12 15:56



стига си се бъзикал, Ив



не питам хората, за да решат вместо мен

просто смятам, че 100 глави мислят по-добре от една

не смяташ ли, че по-лесно е да пробваш 20 от тях, които ти хресват и да продължиш с една, която най-добре ти пасва

от това да имаш една идея и то неработеща

надявам се, че ме разбираш



Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: Valery 72]  
Автор evrika ()
Публикувано16.03.12 21:12



Здравей още веднъж и много ти благодаря за публикуваните мнения докато имах проблеми да го правя аз

Посъживи се напоследък клубчето с темите и повечкото мнения



Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: lvony333]  
Автор evrika ()
Публикувано16.03.12 21:22



То животните, дърветата не са точно с нашия тип усещания и мислене, та нашата свободна воля си е съвсем човешка идея





Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: PureRose]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано18.03.12 10:04



не смяташ ли, че по-лесно е да пробваш 20 от тях, които ти хресват и да продължиш с една, която най-добре ти пасва

Веселиш!


Ако ти харесват и ако ти пасват .... главите - за определен тип глави може би има някаква логика ...

Иначе във всяка "глава" може да има нещо работещо, но без знания не е възможно да прецениш кое, колко и тнт....



Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: evrika]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано18.03.12 10:10



Ако някой хора (Хитлер, Сталин, и още много преди и след тях..) имаха повечко свободна воля, може би щяхме да сме се самоунищожили вече...





Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: Valery 72]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано18.03.12 10:14



Наистина има и интересни идейки в линка.



Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: lvony333]  
Автор PureRose ()
Публикувано18.03.12 16:08



говоря за идеите, които са в главите на 20 души и съм убедена, че ме разбра



Тема Re: Астрологията и свободната воля [re: lvony333]  
Автор evrika ()
Публикувано18.03.12 17:54



то това е темата, че някои имат повечко свободна воля, а други не дотам или поне така изглежда отстрани, та идеята бе на какво се дължи това и има ли начин да си "вземем" повечко от нея. С една дума, не ставаше въпрос да се сравняваме с животните и дърветата накъдето се отплеснахме по едно време, а хора с хора и аз си казах, че според мен имаме повечко свободна воля там където е по-лек житейския ни път и да, не е еднаква за всички както не е еднаква и кармата ни

Другите също писаха интересни неща, така че темата изобщо не е изчерпана, прекалено е голяма дори, аз дадох началната позиция на моите разсъждения откъде започва и ми харесва да чуя по въпроса и теб, и останалите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.