Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:14 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: Valery 72]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано13.03.12 20:03



Да те попитам, като старши тук - Ама ха

ще видиш ти кой е старши....
Никога не съм си имал работа с бандитите на дир-а - администраторите имам в предвит... Мисля, че Надежда е тук на клуба.
Защо Еврика не се обърне към нея или към Киро? - В клуб "попържни" да му тегли една и ще се появи веднага...



Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: lvony333]  
Автор PureRose ()
Публикувано14.03.12 02:51



извинете, че се намесвам, само искам да отворя скоба

(Ив, ако ми кажеш как се свалят тия вътрешни напрежения - много ще съм ти благодарна доживотно

)

благодаря и извинете



Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: won]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано14.03.12 10:20



ТК.



Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: lvony333]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано14.03.12 10:23



Не се боря с вятърни мелници...Индивидуална характеропатия си е....


Разсъждавам си над астрологичните закономерности и задавам въпроси към хората с по-дълъг стаж....Мерси и на теб!



Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: PureRose]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано14.03.12 10:54



Много добър въпрос задаваш.....

Ще ти кажа как опитвам аз, а се надявам и някой друг да се включи.....
След минаване на етапа мятане на чинии, чаши и т.н.-кога по пода, кога директно по дразнителя.../това на доста по ранни години/, до разходките на въздух/вкл. и нощем/, опитването на спортни дейности и изобщо всичко свързано с физ.разтоварване, минах и на по-спокойни техники-медитация, различни дишания и т.н. Естествено книгите също са важни, но е хубаво да ги приемаш, като обогатяваща информация, а не като абсолютна истина.....
Изобщо на рационален план нещата се получават сравнително лесно. Виж-на преживелищен, не е така....
Дори и в момента, въпреки че помагам на други хора, все още си имам моментите на гняв, непримиримост и т.н., но призмата ми вече е друга....Както вече писах ако не се справя напълно в този, в следващия живот сигурно ще успея......


Всъщност точно психопортрета ми е и най-интересен в астрологията, но не мога да отрека, че предсказателната и част е много силна.....



Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: PureRose]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано14.03.12 18:51



Ще кажа разбира се, кога не съм казвал какво мисля, когато се пита?
Ама първо аз да те питам нещо. Около теб наблизо има ли чаши и чинии ?

- просто си питам, не че е нещо важно...

Сериозно вече, ще напиша аз какво и как предполагам е, но наистина няма как да е кратко, пък сега нямам много време.

Дотогава кажи ти нямаш ли някакво предположение по въпроса? Или пък какво мислиш по това което казва Валерката.



Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: lvony333]  
Автор evrika ()
Публикувано14.03.12 20:13



За много фантастични и глобални неща преминахте в темата- не може така… излизат и извън всичко...
Здравейте на всички, а пък теб да попитам какво точно излиза "и извън всичко", извън живота, извън звездите, извън небето, извън какво





Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: evrika]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано14.03.12 22:18



Здравей, да не би някой фаерлол на компа да ти пречи да пишеш мнения?

Иначе свободна воля буквално значи да си нещо като бог, да си вечен, да си правиш каквото и когато искаш, да можеш да осъществиш на 100% всичките си мечти и мисли. Но аз не мисля, че има такова същество, та дори звездите се раждат светят и умират. За такава свободна воля ако говорите - да разговора според мен излиза извън живота, извън звездите и извън всичко познато...

Ако не, я определете какво е. Но от всички същества на Земята, човека притежава възможно най-свободната воля и ако се гледа глобално, хич не би трябвало да му е такъв проблем. Ако нещо му е проблемно, то със сигурност ще е с конкретни измерения за конкретния човек.

Астрологически да го кажа.

Трябва да мине Сатурн за да сложи някакви рамки, иначе нещата ще се раздуят и разпаднат в безкрайността на фантазии и желания…



Тема Re: Астрологията и свободната волянови [re: Valery 72]  
Автор PureRose ()
Публикувано15.03.12 00:04



до сега погребвах дълбоко яда, ставаше на сълзи, мъка, депресия и рядко избухвах, но сега става все по-неконтролируемо и не знам ...страх ме е за този, който си го получи някой ден...

за йога не ме брой, морето не помага много...

не знам, нова идея ми трябва





Тема Re: Астрологията и свободната воля [re: lvony333]  
Автор PureRose ()
Публикувано15.03.12 00:10



на мен ми пасна обяснението на Еврика, даже сега по-ясно, нагледно ми става някак



чаши и чинии - винаги е трябвало да укротявам гнева си, за да не пострадам физически в нас и да не навлека гнева на родителят ми върху майка ми и сестра ми...

нищо не чупя и обикновено телефона в окото за себе си го бях измислила, за да счупя себе си и друг да не пострада

аз ще почакам за когато имаш време...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.