Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 23.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор won (cool)
Публикувано24.04.12 21:50



Тази спретнатост повече ми прилича на спретнатост на войн или монах - на някаква ритуална принадлежност. А и с тази прикритост, отдаденост, самостоятелната подготовка и изпълнение на цялата си мисия - това са качества на Скорпион.

Един Лъв не може да бъде толкова прикрит. Той би намерил съмишленици - с харизма, убеждение, пример - та дори и за война.

Growing old is mandatory; growing up is optional.


Тема Re:нови [re: won]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано24.04.12 22:09



Ама той има съмишленици, ама не иска да говори за тях, за да не бъдат разкрити.

Все пак това, което правят, не може да бъде правено открито. Особено във "вражеска обстановка". Любопитното е, че не се е крил особено - купил е отделните съставки, от които е направил бомбата, съвсем легално и съответните служби изобщо не са усетили нищо, бил е активен в разни сайтове с крайно-десни убеждения ...
Но никой няма да тръгне да оповестява на всеослушание, че организира взрив и масов разстрел - Cкорпион или не.

Според теб е с Асц Скорпион ли?

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: won]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано25.04.12 01:54



Тази спретнатост.... Спретнатост е израз прилягащ на Девешко, от Луната например.
Един Лъв не може да бъде толкова прикрит. – Може, защо да не може? Ако е бил убеден, че няма да го разкрият щото е мноооого велик ...Лъв.


тази прикритост – не съм сигурен, че термина "прикритост" е точен, по-скоро прилича на неафишираност - има разлика. Някак по-осъзната и хладна постъпка е ако е неафишираност, а ако е убеден, че няма да го хванат не се е крил, но е бил достатъчно умен за да не се афишира.
самостоятелната подготовка и изпълнение на цялата си мисия. Познавам стриктни и изпълнителни хора точно си Луни в Дева, които не афиширащо, но много педантично си движат интересите и целите.
Това са качества на Скорпион. Само по това не може точно да се каже. Скорпиона би вложил емоция, основата на подбудата щеше да му бъде емоционална, например за отмъщение, а от информацията с която разполагаме няма как да определим дали Брейвик е действал емоционално или по скоро с убеждение. По-прилича на неемоционална, затова не мисля, че това не би могло да е доказателство за асц. Скорпион. А ако го е направил неемоционално - хладнокръвно, значи че убеден и се е смятал за нещо по... , например по-висше, по характерно за асц. Лъв.


Към Виливар.
Още един довод за лъвски асцендент е, че определено страда от засилен нарцисизъм и се вълнува от това какво впечатление оставя, как изглежда - винаги поддържан външност, спретнат, и т.н. Нарцисизмът е по оста Лъв-Водолей, а той е Водолей, може от Водолея да си има достатъчно нарцисизъм - (За справка нарциса Кристиано Роналдо)
Винаги подържан и тнт... – Това е факт, но и тук не може да се каже без допълнително ифно и с категоричност, трябва да знаем подбудите за това. – Защото едни от най спретнатите и чистичките хора които познавам са с асц. Везни - Венера не обича да изглежда зле. А не забравяй, че и Девешката луна може да има донякъде пръст. - Разликата между тях е само една – движещата ги подбуда, която не знаем.


Проблема генерално е, че ние не го познаваме – не знаем характера му, това което не се вижда от снимките, за да му определим точно хороскопа, и не знаем хороскопа за да му определим точно характера .... Тоест до голяма степен при всички положения си е налучкване и нищо не може да съвсем категорично.



Тема Re:нови [re: won]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано25.04.12 13:01



Мерси за линка



Стана ми много интересно не само за Регулус, а и по принцип....
Вчера се сетих, че в една от любимите ми книги"Сказание за Хан Аспарух Княз Слав и Жреца Терес" често ставаше въпрос за звездите, които служеха за различни ориентири...Там за първи път научих, че звездата Спика е част от съзвездие Дева и е звездата на България и лично на Аспарух....Трябва пак да попрегледам томовете...В интерес на истината от там научих малко известни неща по история. Антон Дончев е имал осигурен достъп от държавата до библиотеката на Малтийския орден и наистина има интересни факти и концепции. Явно трябва да си я прегледам пак и за астрологически концепции.
Чувала съм също от жената, за която съм споменавала, че приемам за авторитет, че Петър Дънов има съвпад на Слънце и Сириус.....
Изобщо темата е доста необятна и съм ти много благодарна, че засягайки я ме насочи да поровя в тази посока



Тема Re:нови [re: lvony333]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.04.12 18:39



Ами то и аз не съм следила всичко по случая с него, толкова се изписа, изказа, изкоментира, предположи, изфантазира, и т.н. - че в един момент човек хем изгубва нишката, хем му се повдига да чете едно и също толкова месеци.

Моето предположение (и в самото начало уточних, че е предположение) е посоченото, защото го базирам на това, което знам за него. Но ще следя да видя дали няма да излезе официална карта с ректификация и всичкото - може някой тукашен астролог да направи нещо.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re:нови [re: won]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.04.12 20:25



Ето малко новини по случая. Един тукашен астролог, който се оказва и международно известен, дава час на раждане 15:07. Иначе е направил карти и на самото събитие, на адвоката на Андерш, на атакуваната политическа партия, на началото на процеса, и т.н., така че явно е напаснал нещата да съвпаднат.
Според тази карта асц е Лъв, но планетите се придвижват в съседния дом обратно на часовниковата стрелка, спрямо моята карта. В неравнодомна карта обаче Слънцето и Меркурий отиват в 8-ми, а Марс е в 7-ми.
Слънце в 8-ми ... не знам ... връзката със смъртта, но все пак?

Аз продължавам да се придържам към моята карта.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано26.04.12 12:39



За Лъв са най-много и най-здрави аргументите до сега , но нали предполагаме, затова гледам да не отхвърлям априори и други, тоест, да се дават аргументи за/против за да може да се сравняват.
Колкото повече за и против толкова повече се осветяват нещата...

Защото информацията по принцип е малко.
А аз не следя какво става, ти си по-навътре с нещата там, а покрай процеса може да изскочат още неща по които да се ориентираме...

За момента на мен фаворит ми е Лъв, на второ и трето място слагам Стрелец и Везни. Всички женските знаци (водните и земни) ги отхвърлям тотално като възможност за асцендент. – Ако трябва ще обясня защо, но мисля, че е очевадно.

Началото на Лъв, както предполага този местен астролог пасва много добре, и не само заради ретро юпитера около асц., ами и заради огромното количество много други неща. Например МС става Овен – най-високата точка до която ще достигне в живота – на войн, биткаджия ... , IC –става Везни - абсолютно пасва. Много планети се оказват в съвпад с върховете не домовете – имат силно влияние върху домовете, пък ако се разгледат ще се види в каква посока е то ... . Например: Марс в 7-ми към края, Слънцето – най важната планета при асц. Лъв в ужасния 8-ми дом и то около върха му– на силно място, обаче в изгнание, а управителя му (тежка транссатурнова планета) го аспектира кофти, и тнт... - защо му трябва да има асцендент Скорпион, при такова с пъти по-тежко положение

.... А ако се разглеждат и другите планети съм сигурен, че аргументите ЗА при всяка ще накланят везните все повече и повече в тази посока ...

Редактирано от lvony333 на 26.04.12 12:48.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор won (cool)
Публикувано26.04.12 14:05



Ето линк към темата, която беше пусната в астро.ком по повод събитията от 22.07.2011 в Осло. Има интересни разсъждения там за трагичното събитие



Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор won (cool)
Публикувано26.04.12 16:10



Дай линк, моля, ако има нещо в нета!

Моето предположение за позицията на планетите в домовете се базира и на следното:
Слънце, Меркурий, Марс във Водолей с квадратура към управителя на Водолей- Уран, но тези планети, съответно в позиция - 4-1 дом, отговарят според мен на обърканата семейна обстановка, в която е живял. Невъзможност да се напасне в средата си - психически и физически, както и за затруднена комуникация с баща му. Може би не му се искало да се глобализира чак толкова още в детството си, а е искал един традиционнен семеен уют - за себе си, в свое сплотено семейство.
Може би е заместил липсата на семейни корени с един изкривен национализъм.

Смятам, че Уран в Скорпион е в позиция в 1 дом, защото да отхвърля статуквото за него е начин за реализация на три от личните му планети Слънце, Меркурий, Марс. Освен това тези три лични планети са в тригон с Плутон, който управлява (заедно с Марс) фиксираният воден знак Скорпион.
Ето нещо за Плутон в 12 дом


Common characteristics of Pluto in the twelfth house include: being deeply private, not what they seem as interpreted in other’s eyes, deeply sensitive; taking things to heart; being amazingly shy at a core level; being ultra-emotional; although you may not know it, they can be extremely giving in a silent way; having many deep and unresolved fears, and aura of dreaminess, and powerful dreams or never any dreams because of exhaustion; being naturally psychic.
Плутон в 12 дом също е характерен за суеверните хора, също за влечение към езотрични познания или религиозни секти.
Ето тук нещо за "Управителят на Първи дом в останалите домове" - в случая Управителя на 1-ви в 12-ти

Проектира собствените си страхове в глобални, а в случая на Брейвик - даже планираш атентати с цел да привлечеш вниманието на повече хора към своята кауза.

П.П. След като се появят точни данни за часа на раждане - всички опити за психологически профил по хипотетична натална карта ще отпаднат - включително и моя.
Но определено Брейвик си има предпоставките да е силна личност - съвпада на Марс, Слънце, Меркурий - жалко, че по този странен, даже ужасяващ, начин ги изявява. Вероятно затова е "виновен" ретроградният неаспектитан Юпитер - готов да служи на всяка силна планета в картата (според мен).(единствен аспект на Юпитер е квадратура към Хирон - "Лечителят") .
Ето нещо за съвпад Марс-Слънце
Ето и за ретроградния Юпитер
В случая на Брейвик - това положение на Юпитер го прави егоцентричен до безкрайност.


Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 26.04.12 17:17.



Тема Re: [re: won]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.04.12 18:48



Имам линк, но на норвежки, а Гугъл преводача не може да се справи задоволително на български и английски. Така че не знам от каква полза ще е да го поствам.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.