Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Два въпроса  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано06.02.12 21:20



1. Какво мислите за този човек -



слънце, венера и меркурий в близнаци - изкусен лъжец или как го намирате ?

2. С какви аспекти може да се опише възможността човек да извърши убийство от ревност ?

Може да ми пишете и на лични, ако не искате тук.

Благодаря ви.

In the name of the father...

Тема Re: Два въпроса [re: Rose.]  
Автор rigel3 ()
Публикувано07.02.12 10:44



Я, с по 2 интерсептирани знака в 1-7 домове. Часът точен ли е?

1. Не. По-скоро много говори.

2. "убийство от ревност" - това пък откъде ти дойде наум? Асц в Козирог, Сатурн в Близнаци, Слънце, Меркурий, Венера също там, Луна в Овен. Ревността нещо не я виждам, пък убийството от ревност съвсем. Ама това само от пръв поглед.



Тема Re: Два въпроса [re: rigel3]  
Автор caмoзнaйka (непредубедена)
Публикувано07.02.12 11:13



Дай картата на Отело



Ако съдите хората,няма да имате време да ги обичате.

Тема Re: Два въпроса [re: Rose.]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано07.02.12 11:36



Какво мислите за този човек
Добре образован, общителен, умен, леко агресивен, но убийство от ревност, не ми се струва мнага вероятно....





Тема Re: Два въпросанови [re: caмoзнaйka]  
Автор won (cool)
Публикувано07.02.12 18:07



Върху това наистина трябва да се помисли.
Първо трябва този човек да е изключително ревнив. Трябва лесно да се ядосва, да е агресивен, да оправдава лесно действията си (дори това да е "зло" по определенията на другите).
Не е лесно - поне за мен -да съставя пълна натална карта дори по такова описание.
Бих казала, че ревнивите хора са с квадратура или съвпад между Нептун и Венера (и с изявен Нептун и Венера в картата )(?). Ниско самочувствие, кофти комуникация, неспособност за изразяване на чувства - съответно Слънце, Меркурий, Луна в трудни аспекти към Сатурн (?) или пък да са в падение, или заточение. Плутон и Марс в съвпад или квадратура (?) и да са в Скорпион или 8 дом (ха-ха, Плутон е в Скорпион от 1983 до 1995, вкл. и на д-р Ху)

Май не е нужно всичките неща да ги има по натал - само си трябва подходящото време и подходящите хора, замесени в събитието...

П.П. Много разхвърляно се получи, ама пак ще си помисля по въпроса.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 07.02.12 18:58.



Тема Re: Два въпросанови [re: Rose.]  
Автор won (cool)
Публикувано07.02.12 18:51



Какво мислите за този човек
Ами не мисля хубави работи за този човек

, дори без да гледам домовете (не ми се вярва този час на раждане да е точен, но ако е приблизително точен - картинката е още по-зле).
Бих определила този човек като абсолютен егоист с това разположение на Луна в Овен, Сатурн на 29 градус в Телец
29°....Degree of fate; favored by fortune; a dramatic area; a famous actors' degree.
Плутон в Дева с квадратури към Слънце и Меркурий.
Слънце, Меркурий, Венера, Марс, Уран във въздушни знаци - ще изиграе всяква драма или цирк, за да постигне каквото иска.

П.П. Ако домовете са точни, това ще е "утежняващо вината обстоятелство".
Абе, Розе, това Манчестъра ли е? (с това име Патрик, а и със способността му да се изнизва в определени ситуации)
Обаче това е по натал, а в прогресии нещата може да са се подобрили...знам ли...

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 07.02.12 18:56.



Тема Re: Два въпроса [re: rigel3]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано07.02.12 22:05



1. не, не е точен, но човекът е музикант.

2. вторият въпрос е какви аспекти показват, че даден индивид може да извърши убийство от реваност и това го питам за себе си, тези дни ми се стори, че може да го направя - но тук не съм интересна аз,

ами кои аспекти показват, че човек може да извърши убийство и в частност от ревност ?

In the name of the father...


Тема Re: Два въпроса [re: won]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано07.02.12 22:07



уф, аз всичко това го виждам в моята карта и точно това ме плаши...



In the name of the father...

Тема Re: Два въпроса [re: Valery 72]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано07.02.12 22:09



не, не, двата въпроса нямат общо един с друг

In the name of the father...


Тема Re: Два въпроса [re: won]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано07.02.12 22:17



хм, Уони, точно по твоите прогнози се появи един ирландец, който ме разтърси, ако не си бе заминал днес - можеше да стигна и до убийство от ревност - страхотно пренавиване, страшно много енергия - главата ми щеше да гръмне...

твърди, че е известен музикант, но не си казва второто име, за да го издиря. аз пък поне разбрах, че лъже яко, но свири добре, да...

каза ми, че се е родил на 17.06 в полунощ, но градът не ми каза точно, че се усети, че много питам и много помня

ама с толкова въздух - направо ми подпали огнената карта...добре, че си замина - някой щеше да умре...

та сега ме е страх дали няма да гръмна някого от изпитаните емоции

In the name of the father...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.