Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:18 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Здравейте  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано04.02.12 14:17



Не съм нов тук, но да ви питам какво мислите за това и за нас хората.
3 Февруари 2012 – Хирон в Риби ?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейте [re: ПЪTниk]  
Автор won (cool)
Публикувано04.02.12 19:45



Здравей, Пътниче!
То Хирон си е в Риби от доста време. По-интересното е, че Нептун вече е Риби и ще си постои доста време там.
Какво по точно те интересува и защо точно за 3-февруари?
Иначе като напишеш в Гугъл "Chiron in Pisces", си има много резултати за четене.
Хирон си има голямо значение в натал и в транзити, някои му казват "Ключаря" ( някои "Лечителя").



Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: Здравейте [re: ПЪTниk]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано04.02.12 20:03



Не съм нов тук - Защо не си?


но да ви питам какво мислите за това и за нас хората. - Какво мислим за новите или за не-новите хора?



Тема Re: Здравейте [re: won]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано04.02.12 21:09



Привет won,
За 3-ти февруари питам Хирон в Риби.
Интересуват ме интерпретациите ви по хороскоп Хирон в Риби на тази дата, в глобален план за цялото човечество на земята.
Казват, че има още няколко важни дати:
20 март, 20 май, 4 юни и всички тези най-силно изразени като цяло на 20 юни.
Та ми стана интересно какво може да е всичко това събрано на едно място в дата 20 юни.
Сетих се за всички вас от този клуб и ми мина през ума, че това ще е работа за цял екип с повечко вида мнения.
И да питам дали е възможно в тази тема който желае да даде мнението си за тези дати?
Какво е твоето мнение?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейте [re: lvony333]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано04.02.12 21:31



Ами трябваше да се представя в клуба. Не съм идвал тук с години и си мисля, че има нови попълнения, на новите да се представя, да им се представя като стар и най - важното пак жив.
А на теб само да ти припомня, че съм и нов и стар




Какво е мнението ти за темата с датите важни за Земята и хората?
Знаци за какво, трябва да виждаме в тези дати?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Здравейте [re: ПЪTниk]  
Автор won (cool)
Публикувано05.02.12 18:45



Много труден въпрос си задал. Има си мунданна астрология за това като цял дял от астрологията ( във форума на astro.com си е цяла секция и аз често чета там) и тя се занимава с предсказания. наскоро там обсъждаха как ще повлияят в световен аспект лунните и слънчевите затъмнения, наред с другите транзити.
Но все пак картите се правят за някой град и някакъв час на предполагаемо събитие - не е съвсем като да е съвсем абстрактно. Е има и карти на отделни държави, ама аз не съм работила с такава.
Иначе аз бих опитала да погледна тези дати за София, 00ч.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 05.02.12 20:57.



Тема Re: Здравейте [re: ПЪTниk]  
Автор won (cool)
Публикувано06.02.12 13:22



Понеже ме провокира да прочета за Хирон в Риби и аз го направих.
Та Хирон в Риби е бил през 60-те, тогава Нептун е бил в Скорпион.
Смятам, че Хирон и Нептун имат за "цел" да ни събудят, обединят за някава кауза. Да се погледнем извън близкото ни обкръжение и общност.
Когато Нептун е бил в Скорпион - това е било войната, биологически и химически оръжия, които са родили мощно антивоенно движение. И не само...
Сега и Хирон и Нептун са в Риби. Предполагам, че товаще ни обедини по линия на ресурсите на Земята и тяхното използване - и то много набързо ще ни обедини (чрез добро или чрез лошо)...

Не знам защо са ти хрумнали точно тия дати, а и аз с малкото си акъл и опит се опитвам да разглеждам карта на ...град и по-точно на София.



Та хванах аз датата 3 април 1879г. и час даже измислих (обаче така СЛВ е на Десцедента, а това е била важна дата за града, за хората и за държавата). С две думи - хареса ми картата - и асцедента е Лъв (на 1 градус).

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 06.02.12 13:47.



Тема Re: Здравейте [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано06.02.12 13:44



Понеже дотук вече изгубих част от читателите, другите да продължат все едно четат ненаучна фантастика.


Та след като си спретнах натална карта на събитието, то направих и прогресивна за наши дни ...и не ми хареса.
На Прогресивния Десцедент, който е на 12градус в Телец са се накачулили в рамките на 1 градус Нептун, Марс и Хирон (на 15 гр. в Телец е и Лилит). Ако настане някой точен аспект към "това" - няма начин нещо да не стане!
А първата вероятност е преминаването на Юпитер с Лилит някъде към 20-30 март. Бих казала, че може да е наводнение...(щото толкова ми е акъла)

Другата дата, която не ми харесва е 4 юни - Хирон е върху прогресивния Юпитер, а транзитният Юпитер е върху пр. Плутон - земетресение може би?

П.П. Сега се надявам, че някой ще ми каже, че съм сгрешила още с наталната картата ...и аз веднага ще се съглася.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 06.02.12 13:54.



Тема Re: Здравейте [re: won]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано06.02.12 17:15



Би ли пробвала същото, но с дата 7.02.1878 за Бургас?



Тема Re: Здравейте [re: Kaлoмaин]  
Автор won (cool)
Публикувано06.02.12 22:40



Ти се майтапиш!
Аз чакам някой да дойде и да каже, че така не се прави и да за режа тая работа, а ти искаш пак да опитвам.
А с какво тази дата е толкова важна за Бургас? (сигурно това е глупав въпрос)

Growing old is mandatory; growing up is optional.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.