Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:29 19.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: за Valery72нови [re: PoyзOтPoзoвo]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано17.05.12 12:40






Ще го поразгледам подробно следобед

Редактирано от Valery 72 на 17.05.12 13:03.



Тема Re: за Valery72нови [re: Valery 72]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано17.05.12 14:57



Така.....по отношение на брака, тъй като може би те постреснах.....
Много интересна позиция на планети и аспекти има при теб. От една страна Плутон би дал наистина по-драматичен брак, но това си има и добрата страна-няма да липстват емоции и страсти

Смятам, че при теб са възможни повече от един брак. Благоприятна възможност за дете и сключване на брак според мен имаш след две-три години. Тогава през пети Юпитер ще направи съвпад с Марс и съотв. след това няколко поетапни секстила със Сев.възел, Плутон и Луна. Ще имаш и тригон Юпитер 5ти към Слънце 1ви...Изобщо периодът от гледна точка връзка, брак, дете ще е много хубав. Гледай да не го изпуснеш, въпреки, че при тригон, това не е много вероятно.
Допускам, че би се ориентирала към по-млад или недокрай порастнал индивид.
Възможно е дори в брака и съжителствата да си прекалено обгрижваща. Бъди внимателна в това отношение, тъй като мъжете обичат да виждат в жената грижовната майка, но това писва и на двете страни...Съдя от Луната в 7ми и Венерата в овен в първи....Вероятно точно тази овенска Венера е плашила доста до момента, тъй като тя дава на жената малко агресивен и центриран върху себе си нрав. Знаеш, че имаш опозиция и Венера-Луна...Смятам обаче, че в това отношение ще претърпиш промяна и изявата ти ще стане доста по-мека...Внимавай да не залитнеш в другата крайност обаче приближавайки се възрастово към Луната...
В същото време така поставената Венера дава и много хубави качества- откритост, оптимизъм, който помага и в най-тежки ситуации, жизненост, готовност да можеш да се изправиш след падане, борбеност/тук е важно да не преминава в агресия/.
Изобщо смятам, че след около две години ще навлезеш в доста по-светъл период....
Дотогава имаш много добра предпоставка за учене на езици, хубави кратки пътешествия/много на брой/, и изобщо учене. Използвай това, тъй като знаеш, че имаш и доста неприятни транзити в други области-работа, семейство, донякъде здраве...Пази се от възпаления-бъбреци и полова система и жлези.....Възможно е да преминеш и през кратка връзка, която би ти донесла разочарование...
Хубавото е, че и това ще мине и ще бъдеш компенсирана, а в крайна сметка " Което не ни убива ни прави по-силни!"



Тема Re: за Valery72нови [re: Valery 72]  
Автор PoyзOтPoзoвo ()
Публикувано17.05.12 17:50



аз сега съм на 34 + 3 години, не е съвсем отчайващо, малко преди последния влак, особено за дете...хмммм

тъкмо идвам от поликистозния ми доктор с повишен пролактин, но тумор не е...една анемия не могат да разберат от къде идва, та ми пробиваха костта за проби...дано са наред нещата

сега по/скоро работата ме притеснява, че шефът ми ме държи на шах с пешките кога ме иска на работа, на която всъщност аз не искам да се върна, но пък другата ми възможност е да продавам сладолед, която пък ми се вижда все по/свободна и спокойна, че е за една приятелка...

иначе утре съм на изпит за определяне на ниво на испанския, за да ходя на сериозни курсове от септ/окт. ...

само работата много ме притеснява, че с тоя Уран на Слънцето оковите още повече ме дразнят...


два бракаа, ако първият започне след 3 години / кога ще остарявам, че и втори...



Тема Re: за Valery72нови [re: Valery 72]  
Автор PoyзOтPoзoвo ()
Публикувано21.05.12 20:02



само не знам това с по/младия мъж как ще стане, защото явно имам комплекс на Електра и ако не са над 40години= мъжете не ме привличат

...

иначе имам една обещана сватба за догодина, но като гледам потоците мъже, които са се затичали към мен...пак ще си стоя без гадже...

един музикант съм си харесала от едно време насам, но е обвързан, а и козирог / две загубени каузи в едно ...

да видим работата поне да наместя, че става страшно...



Тема Re: за Valery72нови [re: PoyзOтPoзoвo]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано22.05.12 11:28



само не знам това с по/младия мъж как ще стане, защото явно имам комплекс на Електра и ако не са над 40години= мъжете не ме привличат

Съдя от Луната в седми. Може да означава и, че ти можеш да имаш подобно отношение към мъжа до себе си, може той да е на достатъчно години, но да не е достатъчно зрял, а може да има такъв потенциал в хороскопа, на който ти съзнателно да не отговориш......



да видим работата поне да наместя, че става страшно...


Споко. След бурята винаги грейва слънце...



Тема Re: за Valery72нови [re: Valery 72]  
Автор PoyзOтPoзoвo ()
Публикувано22.05.12 15:23



като се замисля-и двете са възможни- все си ги избирам възрастни, но с младежки дух,

а и с моя Сатурн в с.Говедарци, та и ретрограден - много ми коства дисциплината, ама много - имам я, но е плод на силно налягане на парцалите

и ако си взема и младок, който да я разруши - съм загубена, та може и там да съм приложила дисциплина и умишлено да не й давам да се прояви...

това, което ме плаши в момента е да не остана без работа, че Сатурн ми е в квадрат с всичко в момента...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.