Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 19.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Два въпросанови [re: varadave]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано06.03.12 20:10



Ха-ха-ха - верно ли?

да знаеш баш над тоя аспект никога не съм се замислял или чел нещо защото не съм бил много убеден дали го имам, но щом казваш ще взема да проверя и тогава ще кажа.

границата между ада и рая - Виждаш ли докъде ни докара глобализацията, щом и там вече няма граници...



Тема Re: Два въпросанови [re: lvony333]  
Автор PureRose ()
Публикувано06.03.12 21:32



една перка на асцендента и една гума на марса, ама други грехове нямам, ааа, не, ти каза, че и огън и трябва да подпали моторетката

да, ама сатурна ми е слаб, ´начи няма да убивам, нали ? уточни се, та да знам дали да си купувам пушка или директно с телефона да ръчкам в окото

ХА ХА ХА ХА ХАААА (зловещ смях и пукор от прекършени гръкляни )





Тема Re: Два въпросанови [re: PureRose]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано07.03.12 12:01



уточни се, та да знам дали да си купувам пушка или директно с телефона да ръчкам в окото

Какво точно да уточня, бъзикам се за перките, ами щото и ти пишеш глупости..



Иначе пазаруването е за предпочитане пред да си бъркаш в окото, обаче пушка ме съмнява да ти продадат без подходящ документ. И аз веднъж се чудех за пушка защото бях си харесал една флоберка, ама ...
А и защо точно в окото реши да си бъркаш, толкова ли пък няма други места?



Тема Re: Два въпроса [re: lvony333]  
Автор PureRose ()
Публикувано07.03.12 16:26



та ако се върнем в началото на темата се пита - мога или не да убия някого

за това те питам, разглеждайки моята си карта

пушката и телефона нямам никакво желание да използвам върху себе си





Тема Re: Два въпроса [re: PureRose]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано07.03.12 21:07



Ама то е пределно ясно, че или можеш или не можеш, защо това е това бързане непременно точно сега да научиш баш... моля те, прояви малко търпение. И без това още не си подготвена (астрологиески) за отговора.


- Изчакай, нека първо да настъпи края на света през декември, после в новия свят ще има достатъчво време да ти кажа.



Тема Re: Два въпроса [re: lvony333]  
Автор PureRose ()
Публикувано08.03.12 00:59



съжалявам, не мога да чакам, догодина се женя и трябвва да съм подготвена

пушка ли да си купя, по-остър телефон ли или просто Кама Сутра с по-красиви картинки





Тема Re: Два въпроса [re: PureRose]  
Автор won (cool)
Публикувано08.03.12 12:06



Реших да нищя астрологически още въпроса с причиняването на тежки телесни травми (жесток побой, в следствие на които е настъпила по-късно и смърт) -това е действието, което е извършил Бертран.
В неговата карта има интерсептирани знаци - Водолей и Лъв (съответно в 1 и 7 дом.
Но по интересно е, че наталният му Сатурн е на 27гр. 51 във Водолей, т.е. в интерсептираният знак - по този начин Сатурн е зключен (изолиран) в този дом и знак!
Но Сатурн е управител на Асцедентът му, както и съуправител в знака, в който се намира в натала (Водолей). Управител е на 12 му дом ( също в Козирог, тъй като той е интерсептиран дом).


Намерих интересна статия за планети в интерсептиран знак и колко силно се проявяват, когато бъдат отключени от някой транзит.
Ето в случая с певицата Бьорк. Тя е започнала успешната си самостоятелна кариера след транзит към нейната Венера, намираща се в интерсептиран знак и управител на 6 и 11 дом (интерсептирани домове) в натала й.


Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 08.03.12 12:54.



Тема Re: Два въпроса [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано08.03.12 12:26



Точно това е станало и с Бертран - отключване на заключеният и непроявен Сатурн - за съжаление, за отключване на жестока агресия.
Прочетох малко из Уикипедия каво пише там за случилиото се - действието се развива във Вилнюс, Литва на 26 срещу 27 юли 2003 г.
Не съм правила карти на събитието, но направих следното - ами отворих Ефемеридите. Там за дата 27 юли 2003 г. 00 ч. (GMT) има следните градуси на транзитни планети и СЛВ, които според мен са отключили наталният Сатурн (той се намира на 27гр.51 Водолей) (аспектите са съвсем точни - до 1 градус, затова ги споменавам само тях):
наталният му Сатурн се явява връх на Т-квадратура между него и транзитния СЛВ/ЮЛВ - True Node е на 27гр.24 в Телец (съответно ЮЛВ е на 27гр. 24 в Скорпион)
едновременно с това
транзитна Венера е на 27гр.19 Рак - съвпад с Десцедента му
транзитен Марс е на 10гр. 06 Риби - съвпад с нат. Марс

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 08.03.12 13:57.



Тема Re: Два въпроса [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано08.03.12 13:28



За 27 юли 2003 година транзитите към наталните планети в картата на Мари Трентинян, които са се оказали съдбовни за нея (според мен) са следните:
Транзитният СЛВ, който се е намирал на 27гр. 24 в Телец е:
- в съвпад с Асцедентът й (29гр. 28 в Телец - 2 градуса орбиса)
-квадратура към наталният Уран ( който се намира на 29гр.37 в Лъв и е в съвпад с Регулус), съответно нат. Уран се явява връх на Т-квадратура между него и тр. СЛВ/ЮЛВ
Транзитен Лилит се намирала на 18гр. 29 в Телец (в нейният 12 дом) с квадратура към наталният СЛВ(намиращ се в 18 гр. в Лъв). Така транзитен Лилит се явява връх на Т-квадратура с нат. СЛВ/ЮЛВ.

Композитната им карта също показваше, че водеща точка в картата им е СЛВ (първата точка след общият им Асцедент) и следователна водещ за връзката им.



Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 08.03.12 14:18.



Тема за Valery72нови [re: Rose.]  
Автор PoyзOтPoзoвo ()
Публикувано17.05.12 12:09



тук си качвам картата, за да не спамим темата на Еврика, нямам нищо против всеки, които иска също, да си качи картата тук

поздрави и целувки на всички

[urlhttp://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=25tfileCg6892-u1227369801&lang=e&gm=a1&nhor=432646&nho2=28937172&btyp=245&mth=gw&sday=17&smon=5&syr=2012&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=][/url]




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.