Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Два въпросанови [re: won]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано05.03.12 19:44



С две думи кофти работа и кофти история...
А ревността си е емоция, значи, във всички случай по някакъв начин замесена е и "вода". А тези, които се опитват непременно да се наложат имат силно поставен на Сатурн или силно влияние на Козирог.

Човека който ми е направил силно впечатление като опитващ се да командва и да се налага на всяка цена е бил козирог с асцендент скорпион, а от другите му планети си спомням само, че и юпитера също май беше воден...

Редактирано от lvony333 на 05.03.12 19:45.



Тема Re: Два въпросанови [re: lvony333]  
Автор varadave ()
Публикувано05.03.12 20:33



С две думи кофти работа и кофти история...
А ревността си е емоция...
Не ревността е конфликта и борбата за притежаване при която егоцентризма наделява.
За сатурн е вярно за това съм дала и другите примери и там повтарящ аспект е опозицията на сатурн.

Редактирано от varadave на 05.03.12 20:41.



Тема Re: Два въпросанови [re: lvony333]  
Автор PureRose ()
Публикувано05.03.12 21:03



марс в рак - ти ми го обясни преди, ама не знаех, че примерно асцендент риби може да говори за желание за налагане, те не са ли малко отвеяни рибите, а и Сатурна ми е слаб, май няма много да убивам ?





Тема Re: Два въпроса [re: varadave]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано06.03.12 08:25



Според мен кое да е нещо, винаги е комплекс от няколко (поне две) неща. - Едното пали моторетката, другото те качва на нея, третото и четвъртото ти махат спирачките и те засилват по нанадолнището.... Без първите, другите ще са с вързани ръце и въобще няма да се проявят по този начин.

Ти самата говориш за опозиция на Сатурн и борбата за притежаване, но Сатурна няма как сам да си е в опозиция, а и за да има борба значи и ма поне две борщи се страни (неща) - значи не е сам....

Например: Като начало е добре да има нещо да ти мъти водата – та да си с емоционалните кънки, кофти меркурий и въздух.. – за да се подлъжеш да отидеш на ръба на пропастта, огън за смелост и воля, и вече за земята или Сатурна не е проблем да ти даде едно приятелска рамо за засилка по ... нанадолнището.

Иначе и най-силния Сатурн да е, понеже е пасивен - няма действие и ще е безобиден за околните. А действията са по огъня, значи според мен трябват Слънце или Марс за да се реализира чрез действие, иначе примерно ще си остане пасивен и безобиден егоцентрик.





Тема Re: Два въпроса [re: PureRose]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано06.03.12 08:49



ама не знаех, че примерно асцендент риби може да говори за желание за налагане – Към мен ли се обръщаш, щото аз не съм чувал за подобно нещо. Това ти ли го мислиш или го изнамери от някъде?





Тема Re: Два въпроса [re: lvony333]  
Автор varadave ()
Публикувано06.03.12 12:27



Иначе и най-силния Сатурн да е, понеже е пасивен - няма действие и ще е безобиден за околните. А действията са по огъня, значи според мен трябват Слънце или Марс за да се реализира чрез действие, иначе примерно ще си остане пасивен и безобиден егоцентрик.

Сатурн от горе не е пагубен , а Сатурна в нас...
подсилен от Слънце или Марс и в опозиция към Юпитер се стига до отнемане на свобода или живот или приватизиране на души.



Тема Re: Два въпроса [re: varadave]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано06.03.12 18:22



Съгласен съм с това ти мнение.
И аз май имам опозе Сатурн-Юпитер може би? - На 170 градуса са, според теб опозиция ли е? - За тези планети това е доста широк орбис за да има опозиция си мисля?



Тема Re: Два въпроса [re: lvony333]  
Автор PureRose ()
Публикувано06.03.12 18:39



А ревността си е емоция, значи, във всички случай по някакъв начин замесена е и "вода". А тези, които се опитват непременно да се наложат имат силно поставен на Сатурн или силно влияние на Козирог.

Човека който ми е направил силно впечатление като опитващ се да командва и да се налага на всяка цена е бил козирог с асцендент скорпион, а от другите му планети си спомням само, че и юпитера също май беше воден... ------------------------------------------------------------------------------------------------------
моят асцендент риби е воден, нали





Тема Re: Два въпроса [re: lvony333]  
Автор varadave ()
Публикувано06.03.12 19:33



Съгласен съм с това ти мнение.
И аз май имам опозе Сатурн-Юпитер може би? - На 170 градуса са, според теб опозиция ли е? - За тези планети това е доста широк орбис за да има опозиция си мисля?

Ти как го чуставаш това опозе ... защото опозицията на Сатурн-Юпитер е малко
Туин Пийкс, границата между видимите и невидими светове ,границата между ада и рая,сянката и светлината и т.н ...
Знаех си ,че си голям Алхемик





Тема Re: Два въпроса [re: PureRose]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано06.03.12 19:49



моят асцендент риби е воден, нали - Ееее верно, значи е замесен много яко

, вътре си и с двата крака, т.е. и с двете перки по-точно ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.