Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 19.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Два въпросанови [re: varadave]  
Автор varadave ()
Публикувано04.03.12 17:20




При тази карта имаме убийство на две жени едната на 30 год. а другата на 23.
Убити са от съпруга на 30 год. ,която е имала връзка с 23 год. жена. Прострелени са и след това извършителя прави опит за самоубийство , но то е не успешно.


и друг пресен евент...

Редактирано от varadave на 04.03.12 18:20.



Тема Re: Два въпросанови [re: varadave]  
Автор won (cool)
Публикувано04.03.12 17:45



Ох!
Не ни засипвай с убийства, а дай да видим в две карти какво показва в картата потенциалната жертва и убиец.
Ето картата на Marie Trintignant (Мари Трентинян, дъщеря на Жан-Луи Трентинян)


и на Bertrand Cantat


Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: Два въпросанови [re: won]  
Автор varadave ()
Публикувано04.03.12 18:30



Засипването от проявата на крайната ревност водеща до тези евенти са важни повторящи и ужасни...
На мен са ми ясни предоставям ги на ВАС...да ги обсъждате.

Редактирано от varadave на 04.03.12 18:33.



Тема Re: Два въпроса [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано04.03.12 19:02



В картата на Мари ми прави впечатление, че Уран е на 29 градус (т.нар. anaretic degree, кармични градуси) в Лъв в 5 дом и единственият му мажорен аспект е към Асцедента. Марс в Козирог в 9 дом също няма мажорни аспекти.
Ами "мека Мария" е била тази Мари, за съжаление.
В картата на Бертран ми прави впечатление фигурата, образувана от СЛВ/ЮЛВ (6/12дом - интерсептирани домове) и Меркурий опозиция Уран (1/7)


Също така има три лични планети, плюс Хирон, в Риби, първи дом.
Ами на Бертран са му "слаби ангелите" (или силни демоните)...

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 04.03.12 19:14.



Тема Re: Два въпроса [re: won]  
Автор varadave ()
Публикувано04.03.12 19:17



Да така е както си го описала "меката Мария" и човека със "слабите ангели" (или силни демони)...
ще се включа по темата но в момента нямам време...сори



Тема Re: Два въпроса [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано04.03.12 19:47



В картата на Мари ми прави впечатление, че Уран е на 29 градус (т.нар. anaretic degree, кармични градуси) в Лъв в 5 дом и единственият му мажорен аспект е към Асцедента.
На 29 градус в Лъв се намира и неподвижната звезда Регулус. Ето как действа, ако има аспекти към 5 лични планети или главните оси.


Според мен този съвпад на Уран с Регулус е предизвикателство да се справиш със славата (доста хора би трябвало да го имат, родени окло 1962 г.)

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 05.03.12 01:02.



Тема Re: Два въпроса [re: won]  
Автор varadave ()
Публикувано04.03.12 20:16



На 29 градус в Лъв се намира и неподвижната звезда Регулус...

И аз имам тази констелация луната ми е в Регулус или Магха по индийската астрология ,но не съм мека бях такава а сега не. Тази звезда е царска или индийците я наричат ...трона на царя ...
Това е блясъка в който тя е живяла или живота на сцената, а не
мекотата в нея. Вярвай ми за една жена тази констелация е много трудна и е с маскулинна енергия.

От 25 градуса до 29 в лъв...е деканата на планетата Марс и не е добра за хора , които стоят на 1во място. Предсказва падение и разруха. Има една друга констелация или звезда ,която действа до Регулус това е Пачд
Phachd 28 градуса и 59 секунди в лъв. Децата родени в тази констелация ги наричат ГЕНЕАЛНО ЛУДИТЕ

...

Редактирано от varadave на 04.03.12 21:02.



Тема Re: Два въпроса [re: won]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано05.03.12 11:12



Аха, мерси!
На мен ми правят впечатление някой общи неща, не знам съвсем точно какво отражение имат.
И на двамата Слънцата попадат в дом с интерсептиран знак на другия. И не само Слънцата, а и други планети така взаимно попадат в интересептирания знак на другия.
И двамата имат съвпади на Слънце, Марс и Сагурн или поне тези планети са много близо. И при двамата Уран е в срещуположния на Слънцето знак, а при Бертранд направо си е в Опозиция. И на двамата Слънцето с планетите около него са в напрегнати аспекти с Луната. Но самите им Луни помежду си са в хармония според мен.

Бертранд е с водно-рибешкия Марс и Слънце, и с Огнени Венера и Юпитер, а и нейният Марс му се пада на асценента – предполагам е в стремежа си да се наложи е изгуил контрол...

Не съм ги гледал тоолкова много, обаче трябва да се има в предвид, че много от известните музанти и кино звезди често им се случва да шмъркат пудра захар и какви ли не боклуци...



Тема Re: Два въпроса [re: won]  
Автор varadave ()
Публикувано05.03.12 15:49



В картата на Мари Трентинян Слънцето и Меркурий са заедно в 10-дом, в този аспект се подсилват и предвиждат резултатите от планетата Юпитер. Слънцето е добре подставено докато Меркурий е по-слаб в тази връзка.Планетата Сатурн подсилва и хармонира Слънцето и Юпитер, което се изразява с ранната и изява на сцената и подкрепата от нейният баща. Слънцето и Сатурн в 10-дом е сигнификатора на опортюнистката бореща се за необвързанност и свобода в живота. Блясъка на славата и добрият живот е помрачен ЮЛВ и планетата Слънце водят до
многобройни неприятни евенти в семейният и живот. СЛВ и Луната неутрализират неблагоприятните ефекти на планетите Марс и Юпитер. Марс и Юпитер са класическите сигнификатори в хороскопа на една жена за съпруга или партньора.
Неотрализирани или не нативната не е в състояние да се задържи в многобройните си партнъорски връзки и не се справя добре с ролята на майка.
Тя има 4 деца от различни мъже. В социалният живот тя се представя като слабата и нежна,наивна жена но с нейния нрав и променлив емоционален разум Луна и СЛВ в знака на лъва тя често предизвиква критични ситуации.

Редактирано от varadave на 05.03.12 15:53.



Тема Re: Два въпроса [re: lvony333]  
Автор won (cool)
Публикувано05.03.12 16:46




(копнато от тук )

Тук е дадена комбинираната карта на двамата, т. е. картата на връзката им - липсват градуси и какво ли не, обаче не ми се прави такава карта в астро.ком сега.
Но и от тази карта бих направила някои изводи за връзката им - никаво интелектуално, духовно и романтично привличане между тях - в 3 и 9 дом липсват планети. Знаците Овен и Везни (кардинални) са интерсептирани - никакво градивно развитие и инициативи, никаво положително взаимодействие между двамата.
Аццедентът, Сатурн, Юпитер и Слънце в 12 дом в Риби, Нептун в 8, Марс и СЛВ в 5, Венера (в 10-ти) с квадратура към Луна (7-ми) - това вероятно е някаква странна сексуално-емоционална връзка - нещо като ритуална, садо-мазо или нещо друго свързано с някви ролеви игри на партньорите(?).
Липсата на планети в първи квадрант и водеща точка в картата СЛВ, показва може би съдбовността на връзката, а Марс е водещата планета за връзката им.
28 -ят градус на Козирог е градусът на екзалтация на планетата Марс - наталната Венера на Мари се намира на 29 гр., а Асцедента на Бертран е на 27гр. в Козирог.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 05.03.12 17:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.