Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:52 19.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Два въпросанови [re: Rose.]  
Автор won (cool)
Публикувано07.02.12 23:04



Не съм ти наглеждала скоро твоите карти, ама какво стана с кариерата ти?


Нова работа на хоризонта, курсове някави?
Мислиш ли за вариант да се преместиш при сестра ти?

П.П. чак такива страсти не съм ти предсказвала!
Ама и ти ако ще им предлагаш брак още първата седмица - яко ще ги стресираш ергените!
Релакс!

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: Два въпросанови [re: won]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано07.02.12 23:10



две седмици бях в безтегловност - без компас и сред експлозии от звезди и емоции


днес се свестявам - иначе по-скоро в срещи с доктори съм с концентрирала в момента, за сега преместване не се очертава...

лелееееее, такова земетресение отдавна не ми се бе случвало...

п.с. - на този брак не съм му предлагала, мисля, че вече два пъти се е женил, добре, че си замина, защото аз загубих тотален контрол и връзка с реалността ми се струва, чакай да си видя Нептун-а...



In the name of the father...

Редактирано от Rose. на 07.02.12 23:18.



Тема Re: Два въпросанови [re: caмoзнaйka]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано08.02.12 04:12



тук има леко обяснение върху Отело и картата му, но е съвсем бегло

In the name of the father...

Тема Re: Два въпросанови [re: Rose.]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано08.02.12 10:16



С какви аспекти може да се опише възможността човек да извърши убийство от ревност - Мога да ти кажа един от аспектите който би способствал много - Марс в Рак.
Въобще Марс във вода или във воден дом може способства за разни такива, но специално за ревност най-вече когато е в Рак.





Тема Re: Два въпросанови [re: lvony333]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано08.02.12 16:52



ужас !!! и сега какво да правя



In the name of the father...

Тема Re: Два въпросанови [re: Rose.]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано08.02.12 18:14



Ужас, я!
А то вече е по-сложно, що не попита преди това?
И там където си е времето е топло и май няма много пещи, нали? Имате ли голям хладилник, може да го разфасоваш и в него, докато се намери решение.





Тема Re: Два въпросанови [re: lvony333]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано08.02.12 18:39



споко, седем градуса, но се чувстват като минус 10

за сега случката се размина, но за съжаление ми се струва, че в бъдещи няма да успея да се удържа...наистина става все по-лошо, може и невинен да го отнесе...

но един бяс и гняв ми се е насъбрал в сантиментален план, че ми се струва късно за смирение, тежко му и горко на следващият желаещ да се доближи до мен...

и говоря сериозно



In the name of the father...

Тема друг въпрос [re: Rose.]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано09.02.12 17:42



преди много години имах инцидент, в който можех да умра, но в последният момент баща ми реагира и ме спаси -

та не трябва ли тогава сегада съм под нов хоросоп с рожденна дата 10ти февруари - датата на инцидента ?

In the name of the father...

Редактирано от Rose. на 09.02.12 18:12.



Тема Re: друг въпрос [re: Rose.]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано09.02.12 18:56



- В такъв случай аз може би имам няколко рожденни дати, но май са все през Август мисля, доколкото са ми останали някакъви спомени ...
Обаче единия път и мен ме спаси баща ми - на 6г. с други деца се учихме да плуваме в една река. Но явно съм решил, че там е плитко и съм отишъл да се уча в по-дълбокото, но си спомням, че течението беше силно, аз не можах да се преборя с него и то ме завлече в най-дълбокото, а още не знаех да плувам ...
Майтапа тогава беше, че 5-10 минути след като ме беше извадил, докато ми държеше реч как сега бил с мокри дрехи (защото скочи с дрехите) и, че аз не е трябвало да ходя към дълбокото, та точно в този момент, на същото място, по абсолютно същия начин друго момче на същата възраст като мен започна да се дави, и той пак скача с дрехите във водата, та и него спаси ....

Редактирано от lvony333 на 09.02.12 18:57.



Тема Re: друг въпрос [re: lvony333]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано09.02.12 19:04



еее, браво, браво на него

при мен бе за секунди с един огромен стенен шкаф с тенджери, тигани, който падаше на земята, та ако не бе стотната реакция на моя - нямаше да се размина само с одрани отзад крака...нито да чуе някой тук за мен

не мислиш ли, че това трябва да се смята за нов живот, нов рожден ден и карта

In the name of the father...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.