Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:38 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Здравейте  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано04.02.12 14:17



Не съм нов тук, но да ви питам какво мислите за това и за нас хората.
3 Февруари 2012 – Хирон в Риби ?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор won (cool)
Публикувано04.02.12 19:45



Здравей, Пътниче!
То Хирон си е в Риби от доста време. По-интересното е, че Нептун вече е Риби и ще си постои доста време там.
Какво по точно те интересува и защо точно за 3-февруари?
Иначе като напишеш в Гугъл "Chiron in Pisces", си има много резултати за четене.
Хирон си има голямо значение в натал и в транзити, някои му казват "Ключаря" ( някои "Лечителя").



Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано04.02.12 20:03



Не съм нов тук - Защо не си?


но да ви питам какво мислите за това и за нас хората. - Какво мислим за новите или за не-новите хора?



Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано04.02.12 21:09



Привет won,
За 3-ти февруари питам Хирон в Риби.
Интересуват ме интерпретациите ви по хороскоп Хирон в Риби на тази дата, в глобален план за цялото човечество на земята.
Казват, че има още няколко важни дати:
20 март, 20 май, 4 юни и всички тези най-силно изразени като цяло на 20 юни.
Та ми стана интересно какво може да е всичко това събрано на едно място в дата 20 юни.
Сетих се за всички вас от този клуб и ми мина през ума, че това ще е работа за цял екип с повечко вида мнения.
И да питам дали е възможно в тази тема който желае да даде мнението си за тези дати?
Какво е твоето мнение?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейтенови [re: lvony333]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано04.02.12 21:31



Ами трябваше да се представя в клуба. Не съм идвал тук с години и си мисля, че има нови попълнения, на новите да се представя, да им се представя като стар и най - важното пак жив.
А на теб само да ти припомня, че съм и нов и стар




Какво е мнението ти за темата с датите важни за Земята и хората?
Знаци за какво, трябва да виждаме в тези дати?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор won (cool)
Публикувано05.02.12 18:45



Много труден въпрос си задал. Има си мунданна астрология за това като цял дял от астрологията ( във форума на astro.com си е цяла секция и аз често чета там) и тя се занимава с предсказания. наскоро там обсъждаха как ще повлияят в световен аспект лунните и слънчевите затъмнения, наред с другите транзити.
Но все пак картите се правят за някой град и някакъв час на предполагаемо събитие - не е съвсем като да е съвсем абстрактно. Е има и карти на отделни държави, ама аз не съм работила с такава.
Иначе аз бих опитала да погледна тези дати за София, 00ч.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 05.02.12 20:57.



Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор won (cool)
Публикувано06.02.12 13:22



Понеже ме провокира да прочета за Хирон в Риби и аз го направих.
Та Хирон в Риби е бил през 60-те, тогава Нептун е бил в Скорпион.
Смятам, че Хирон и Нептун имат за "цел" да ни събудят, обединят за някава кауза. Да се погледнем извън близкото ни обкръжение и общност.
Когато Нептун е бил в Скорпион - това е било войната, биологически и химически оръжия, които са родили мощно антивоенно движение. И не само...
Сега и Хирон и Нептун са в Риби. Предполагам, че товаще ни обедини по линия на ресурсите на Земята и тяхното използване - и то много набързо ще ни обедини (чрез добро или чрез лошо)...

Не знам защо са ти хрумнали точно тия дати, а и аз с малкото си акъл и опит се опитвам да разглеждам карта на ...град и по-точно на София.



Та хванах аз датата 3 април 1879г. и час даже измислих (обаче така СЛВ е на Десцедента, а това е била важна дата за града, за хората и за държавата). С две думи - хареса ми картата - и асцедента е Лъв (на 1 градус).

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 06.02.12 13:47.



Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано06.02.12 13:44



Понеже дотук вече изгубих част от читателите, другите да продължат все едно четат ненаучна фантастика.


Та след като си спретнах натална карта на събитието, то направих и прогресивна за наши дни ...и не ми хареса.
На Прогресивния Десцедент, който е на 12градус в Телец са се накачулили в рамките на 1 градус Нептун, Марс и Хирон (на 15 гр. в Телец е и Лилит). Ако настане някой точен аспект към "това" - няма начин нещо да не стане!
А първата вероятност е преминаването на Юпитер с Лилит някъде към 20-30 март. Бих казала, че може да е наводнение...(щото толкова ми е акъла)

Другата дата, която не ми харесва е 4 юни - Хирон е върху прогресивния Юпитер, а транзитният Юпитер е върху пр. Плутон - земетресение може би?

П.П. Сега се надявам, че някой ще ми каже, че съм сгрешила още с наталната картата ...и аз веднага ще се съглася.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 06.02.12 13:54.



Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано06.02.12 17:15



Би ли пробвала същото, но с дата 7.02.1878 за Бургас?



Тема Re: Здравейтенови [re: Kaлoмaин]  
Автор won (cool)
Публикувано06.02.12 22:40



Ти се майтапиш!
Аз чакам някой да дойде и да каже, че така не се прави и да за режа тая работа, а ти искаш пак да опитвам.
А с какво тази дата е толкова важна за Бургас? (сигурно това е глупав въпрос)

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано07.02.12 08:12



Не, просто ми стана интересно. Аз не разбирам от астрология, и единственото, което ме е заинтригувало сериозно досега, е бил сайта на Пимс, от където научих какво е да имаш планети в различните домове.

А датата е, защото тогава за пръв път в Бургас е създадено кметство. Може би това му е рождения ден като град. Дори и час може да се измисли, защото едва ли е станало през нощта.

ПП - освен това са ми доста странни двечките - Хирон и Лилит. Интересуват ме.

Редактирано от Kaлoмaин на 07.02.12 08:14.



Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано07.02.12 14:55



Благодаря,
помислих си, че тук вече няма интерес към астрологията, дълго време нямаше отношение по темата.
Внимателно чета това което пишеш, допада с моите убеждения , вярване и начин на поглед върху заобикалящото ни.
Много добре направи, че избра София за пример.
Така от там ще мога да извлека и общото което ще се случва за цялата страна.
За мен знаците на Хирон са от особен вид знаци, нещо като ЗАКОН гласуван в София, но засягащ в еднаква степен цялата страна, включително и Бургас, например.
На тези дати аз очаквам промяна в начина на мислене в хората, и се опитвам да предварително разбера как точно ще се случи това?
Заради и това съм в този клуб с тези си въпроси!
Можеш ли пак да погледнеш датите и да се концентрираш Върху Хирон, София, датата!
Вече казах, че ме интересува мисленето на хората.
Друг няма ли да се включи?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано07.02.12 15:00



На 4 юни, аз очаквам да се случи нещо, което ще има за цел да ни научи да се приспособим към нещо-то ще ни помогне да се приспособим.
Вероятно този път нещата ще са по мащабни, кой знае?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор won (cool)
Публикувано07.02.12 17:29



Ами аз използвах датата 3 април 1879 и час 12:10 - може да не е много логичен този обеден час, обаче не мен ми пасва много на събитието.
Сатурн и Слънцетоса в 9 дом, което отговаря на името София - мъдрост. Слънцето е почти на МЦ в Овен. Марс е неаспектиран в 7дом във Водолей - не знам каво може да означава, ама вероятно е свързано с военни, а също вероятно със сила (може би и политическа). Плутон е в 11дом - населението, народът.
В 10 дом са Меркурий на 0 градуса в Телец - знанията, транспорта, комуникациите, също тук са Лилит, Нептун, Хирон, Венера , астероидът Juno.
Сега ми направи впечатление това, че наталната Венера е на 11 градуса и 26мин. в Телец, а това е съвпад с прогресивният Десцедент за 2012 година, както и съвпада на прогресивните Марс, Нептун, Хирон!
В натала Венера управлява 4 и 11 дом!



Сега ще погледна комбинираната с прогресивната карта за тези дати.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано07.02.12 22:45



Тук съм допуснала грешка Марс е неаспектиран в 7дом във Водолей

Марс е единствената планета в 7-ми, но има аспекти - квадратури към Венера, Нептун и Хирон, секстили към Слънцето и Сатурн. (пак съм цъкала между няколко карти и не съм догледала нещо )
Ето наталната карта на събитието - провъзгласяването на София за столица! (тогава - на Княжество България - не знам дали това е от значение - може и да е?) За града си е определено важна дата.
Освен че прогресивните Десцедент, Нептун, Марс и Хирон съвпадат с наталната Венера, то те са в квадратура с наталният Марс.
Освен това Прогресивният Сатурн е ретрограден и е точно на наталният МЦ!
Сатурн в мунданната астрология символизира и управляващите, правителството, структурите на социален контрол и защита. (В картата на София прогресивен Сатурн е ретрограден от 1995 година - не помня имали ли сме тогава някави избори, ама не ми се и търси.)
Натален Уран е на 0 градуса в Дева и в момента положението на транзитен Нептун в 0 градуса на Риби му влияе - наводненията.
В 1 градус на Риби е натален Юпитер - също е на пътя на Нептун. Юпитер в наталната карта е в Т -квадратури с Плутон и Луна/Уран (8-11-2 домове ), които също ще се ще се активират.
(ще ми се да съм сбъркала още с наталната карта, иначе това си е началото на серия от природни бетствия, според мен)

Не знам дали това е важно, но прогресивен Нептун в картата на София през юли месец 2013г. сменя движението си от директно в ретроградно. Не знам как се тълкува това в мунданната астрология и още повече в прогнози.



Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 07.02.12 23:59.



Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор vegga (ентусиаст)
Публикувано08.02.12 11:09



цял живот се променяме и приспособяваме

- според астрологията си е така

колко много си се променил ти за 10-12 години, знаеш ли



Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано08.02.12 16:30



won,
Според мен доста точно анализираш събитията и цялата информация която ни даваш ни позволява да интерпетираме събитията според възможностите ни на възприемане.
Лично аз взех от твоята информация каквото ми е нужно, същото може да направи всеки който желая да го прочете.
Благодаря ти won.
Тъй като вече 3ти февруари отмина и така или иначе отминалите събития ще ни променят със въздействието което ни оказаха и продължават да ни оказват, то да се опитаме да погледнем в следващата дата 2- март, която, според мен, ще ни даде още един рязък тласък към положително развитие.
Да, събитията които ще се случат около тази дата /казвам "около" защото не работим с точност/, или точно на нея, тези събития ще бъдат последен тласък за развитие от този вид.
Точно от това се интересувам, кой и какъв вид тласък е възможен на тази дата?
Къде точно ще е насочен сборът от сили за знаците на планетите.
Като казвам къде и как, нямам предвид само физическото изпълнение на събитията, а имам предвид и целта, какво целят събитията на тази дата и как ще го постигнат.
Ето, това трябва да предвидят добрите астролози, или поне да се опитат?
Въпросът ми към теб е конкретен: Възможно ли е, без да обясняваш разположенията на планетите и значението на тези разположения, да дадеш някакви твои предположения за очаквани събития на тази дата.
Освен очакване събития на тази дата, можеш ли да кажеш по знаците на планетите какво точно целят да променят у нас тези събития? Какво би се променило след тях, нещо което ще остави трайна следа след себе си, тази дата 20 март?
Няколко предполагаеми варианта дай, ако е възможно, твои лични варианти , без никакви ангажименти...просто си разговаряме за астрология!

Аз лично отхвърлям наводнение като събитие, защото то вече се случи и е нужно повече време за да реагираме като общество на него...не, няма да е наводнение, си мисля аз!

Моето предположение е нещо свързано с икономиката, тук като общество имаме много слаби звена, и заради това очаквам тук...но пък имаме и още няколко следващи показателни дати...може да е за към следвашите?

Възможно ли е събитие свързано с икономиката ни?





Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Редактирано от ПЪTниk на 08.02.12 16:47.



Тема Re: Здравейтенови [re: vegga]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано08.02.12 16:37



Привет, как си?
Вярно сме се променили всички.
Така и аз няма как да не се променя.
Но у всеки един от нас има нещо което винаги ще си остане същото.
Например аз и тогава и сега предизвиквам умишлено въпроси и полагам усилия да ни и е приятно да разговаряме по тях..
Различното сега е, че вече мога да задавам много повече въпроси от тогава и може би заради това изглеждам мааалко по сериозен

за сметка на дозата хумор...
Така се виждам аз.
Друго какво се е променило в мен?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Редактирано от ПЪTниk на 08.02.12 16:38.



Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор vegga (ентусиаст)
Публикувано08.02.12 17:37



Не съм много сигурна какво се е променило в теб, но сега в хороскопа ти има една опозиция на тр.Нептун към наталния Марс, пък тя подсказва, че сега стремежите ти може да не отговарят на естествения ход на живота.
Човек търпи някакви разочарования и се учи на смирение към ежедневието.

Доброто е, че има и едни благоприятни аспекти на тр.Юпитер към наталните Венера и Марс – време, в което човек може да усети твърда почва под краката си и да се хване с някакво ново начинание.





Тема Re: Здравейтенови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано08.02.12 17:45



еее, супер, моята опозиция на транзитен Сатурн към натален Марс е минала, сега май е в опозиция на натален Сатурн

- хааааааа, и тази е минала,

а Нептун в 12ти как се усеща ?

In the name of the father...

Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор won (cool)
Публикувано08.02.12 23:10



Чакай сега да видим теорията на мунданнната астология, че евентуално да сме по-точни в разсъжденията.
Ето тук кратко обяснение на значенията на планетите и домовете в мунданната астрология

(и по-подробно) в Wikipedia (таблиците).

Другото, което направих да видя днес в Ефемеридите как ще се движат някои планети от 10 февруари / до 10 юли (съвсем произволно са избрани тези дати)
Марс 21гр.13 мин. Дева (ретрограден до 14 април; до 3гр.41 в Дева) / до 3гр. 27 Везни
Юпитер 3гр.48 Телец / до 6гр.08 Близнаци
Сатурн 29гр. 30 Везни(ретрограден до 24 юни; 22гр.45) / до 22гр. 56 Везни
Уран 2гр.10 Овен / до 8гр.32 Овен
Нептун 0гр.13 Риби( от 4 юни ретрограден, 3гр.09) / до 2гр. 49 Риби
Плутон 8гр.38 Козирог( от 10 април ретрограден, 9гр.330 / до 8гр.00 Козирог
СЛВ 11гр. 35 Стрелец / до 4гр.07 Стрелец
Хирон 4гр.12 Риби / до 9гр.23 Риби


На 20 май ще има Слънчево затъмнение - обаче не мога да определя в Телец или Близнаци ще бъде! (ще потърся още данни и ще пиша допълнително)
На 4 юни ще има Лунно затъмнение - 14 градус на Близнаци.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 08.02.12 23:38.



Тема Re: Здравейтенови [re: vegga]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано09.02.12 00:27



Ооооо...впечатляваш ме...наистина.
Щом е така, имам молба към теб, нали все задавам въпроси.
Би ли погледнала времето 8-13 февруари за мен...как са ми планетите и какви знаци ми дават?
Пък ако и ми кажеш защо, ще съм ти много благодарен за мнението.
Пик е Петък, какво може да е това?
Пък аз съм си пуснал тотото, пък я си представи , че е жена ами не тото?!
Се чудя какво да ги правя и двете, което и да е от тях.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано09.02.12 00:41



Движението на транзитни Хирон и Нептун няма да е без последствия - в натлната карта на София Юпитер е на 1гр. 51 в Риби в 8 дом! 8 дом си е домът на кризите, загубите, трансформациите, финансите, международни банки, корпорациите - движейки се Нептун ще приближава към точният аспект (на 25 март ще е), но влиянието му ще се усети още от сега!
Ако се проследи червеният триъгълник в наталната картата по-горе:
Юпитер участва в аспекти с Плутон, който е 11 дом- хазна, управлението по места, съюзниците на страната, също в аспекти с Уран и Луна, които са във 2-ри дом - национално благосъстояние, активи, вътрешен пазар.
Транзитен Марс ретрограден в Дева - в момента в 3 дом - транспорт, комуникации, строителство, поддръжка, снабдяване но към 5 март ще премине във 2 дом - финанси.
Транзитен Уран се движи през Овен ,9 дом, но там са и наталните Сатурн (6гр.) и Слънце (13гр.).
Транзитен Юпитер се движи през Телец, обаче там са последователно наталните Хирон (6 гр.), Нептун (8 гр.), Венера (11гр.). Освен това, това става в 10 дом - правителство, всякакви управленчески структури.
После на 25гр. в Телец е натален Плутон в 11 дом. Точният съвпад между транзитен Юпитер и Плутон е точно на Слънчевото затъмнение на 20 май

Слънцето сменя знака от Телец в Близнаци.

Някой друг астролог с опит може да види повече зависимости, аз не стигнах дори до влиянието на транзитен Плутон в Козирог, обаче и това ми стига. Освентова не гледах коя планета в натала кой дом управлява - но наистина не ми се дълбае повече...
Смятам, че ще сме си постоянно в криза, заради някакъв цикъл от природни бедствия - и тя е започнала сега...

Да спомена отново, че правя карти в astro.com и те не са най-точните - а от там и градусите на тарнзитите! Също може би е спорна и самата натална карта, която разглеждам!


П.П. 1 .Вчера се чудех какво означава Прогресивен Сатурн (ретрграден) в съвпад с Наталния МЦ (вижда се и в комбинираната картата). Прогресивният Сатурн е сменил посоката на движение през март 1995г. През 1994-1995 сме имали последователно и парламентарни и местни избори - и какво от това? И други работи помним от тези и следващите години...
Според мен държавата не може да се оправи финансово (най-вече) и политически също още от тогава...и това си го влачим до днес. Ето това означава (според мен) Прогресивен Ретрограден Сатурн на МЦ...
(да поясня - въобще не съм запалена по политиката, но гласувам)

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 09.02.12 01:24.



Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано09.02.12 00:48



won, моля да ме извиниш, грешката е правописна и е моя.
Аз питам за 20 март, а забелязах, че съм изписал 2 март....
Да, права си, на 20 май може и да има слънчево затъмнение.
Исках да кажа 20 март, а по късно, ако сме живи, ще говорим за 20 май...тя е също важна дата, но с различно значение за нас...
За 20 март да говорим.
Става ли?
За 4 юни пак по късно ще говорим...да ги караме подред...имаме ли време



Допълвам, на 20 март ще е пак намекване, предупреждение, насока подобна на тази с 3-ти февруари, но ще е последното от този вид.
На 20 май, 4-ти и 6-ти юни ще е друго, за което пак искам да говорим тук в този клуб.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано09.02.12 00:56



Пак си извинявам, но пък с интерес прочетох какво си направила и какво виждаш ти.
Според мен няма случайности на този свят. Но и не ни е дадено да залавяме изцяло закономерностите... това е извън темата...но пък ни е позволено да играем ...и в тази игра може би...ще видим...това което без играта няма никога да видим...
Не, не е загадъчност, закономерност е, от забранените...
Съм си внушил!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор won (cool)
Публикувано09.02.12 01:15



Значи като гледам транзитите през Риби, Овен, Телец на такива големи планети - съответно Нептун, Уран и Юпитер, смятам, че ще е поредица от бедствия. Няма да има време да се възстановяваме от едното, че тогава да почнем да мислим за другото!
Добре, мога да пусна карти на всички дати, на които ще кажеш - но какво от това?
Затова изписах къде ще бъдат някои от планетите от 10 февруари до 10 юли и може да се проследи в комбинираната карта по-горе, че ще се активират планети и конфигурации в наталната карта.
В прогресивната карта 12 градус на Телец - Прогресивният Десцедент е в съвпад с прогресивни Марс, Нептун, Хирон. Това е другата критична област: 11-13 грасдус на Телец! Е, и да ти кажа, че Транзитен Юпитер ще го достигне някъде към 20 март - какво означава това, освен, че е криза! Какво ще я предизвика - не знам, ама винаги работата опира и до пари, за да се оправят последствията!



Нямам какво да кажа повече, а и първоначалните ми данни може да не са точни! Програмата за правене на карти, която ползвам, не е от най-точните!
Как да си говорим за точни дати, а и да "предвиждам" какво ще се случи?
Според мен влизаме в някакъв цикъл от събития до средата на годината - за после не знам...
Надявам се това да е само творческо писане и да няма нищо общо с действителността!

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 09.02.12 01:29.



Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано09.02.12 10:32



Добре won,
Така ще го наречем, поредица от кризисни събития.
Аз от себе си ще кажа, че тези събития ще имат за цел да променят у нас хората нещо старо и не вършещо вече работа и в същото време ща започнем нещо съвсем ново за нас. Мисля, че това ще е предназначението и целта на тези събития.
Детайлни части от тези събития е много трудно да дадем, а що се отнася до човешките ни реакции по тези събития е още по- трудно за предвиждане.
Ще поживеем и ще видим.
Искаше ми се да има повече мнения по тази тема, но каквото е такова!
Ако сме живи ще върнем темата след 20 март и пак ще поговорим.
Нека да си пожелаем лек път във времето и сили да можем да го изминем.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано09.02.12 11:42



Искаш ли още да си играем на астрология?


Аз ще прогнозирам предполагаеми събития във времето, а ти ще ги свързваш със знаците на планетите.
Например ей така:"Даааа...Марс е ретрограден и е в опозиция с Хирон, който е задействан от съвпада си с Нептун, Нептун има връзка с водата, снега, наводненията"
А къде са останалите астролози, в другия клуб ли, що не ги поканим в тази тема?
Така:
10 февруари-20 март :
ще продължат тези наводнения до около20.02. но на20 март може пак нещо да излезе подобно, но няма да е толкова катастрофално, надявам се
да, ще има,
нещо, което не е очаквано, което може би досега не се е случвало.
оригинално, хуманно, нещо, свързано с Новата епоха, с Новото време, ще научим за нови решения, които ще се вземат в рамките на няколко или 24 часа, които засягат всички ни

ще чуем или ще се произнесем за промени
ще има, но не е сигурно, конфликт с правителствата
но ще има голяма промяна
всичко ще се подготви още на 7 март
тогава ще стане нещо добро за народа и
7-18 март е време, през което ще се намери изход от критичната ситуация с правителствата, може би?

дали само за правителствата, сигурно не мога да кажа, но нещо ще се случи много положително, ще има помощ, ще има прогрес, който може да се изрази по-късно
а не веднага,
тогава ще са новините за революционните промени, тогава ще се подпише договор, ще се постигне споразумение, за да приключи старата система и да тръгне в ход Новото време

19.04 е важен ден за първите стъпки към осъществяване на Новата система и проектите, свързани с нея, а 21.01 е стартова дата за правителствата, което ще са на власт и ще се задейства по най-добрия начин за нас.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор won (cool)
Публикувано09.02.12 14:09



Добре нека си поразсъждаваме,но дай да е подкрепено астрологично, щото това не ти е клуб "40-50" или политика

.
Транзитен Нептун върху натален Юпитер (точният аспект е към 25 март- под въпрос е колко е точно, щото картата, която гледам не знам колко е точна) може и да е криза с гръцките бакнки, което да се отрази на нас (нямам идея точно как, щото съм наясно с икономиката, колкото и с политиката).
Да се копи пейстна, че ме мързи да повтарям Движението на транзитни Хирон и Нептун няма да е без последствия - в натлната карта на София Юпитер е на 1гр. 51 в Риби в 8 дом! 8 дом си е домът на кризите, загубите, трансформациите, финансите, международни банки, корпорациите - движейки се Нептун ще приближава към точният аспект (на 25 март ще е), но влиянието му ще се усети още от сега!
Ако се проследи червеният триъгълник в наталната картата по-горе:
Юпитер участва в аспекти с Плутон, който е 11 дом- хазна, управлението по места, съюзниците на страната, също в аспекти с Уран и Луна, които са във 2-ри дом - национално благосъстояние, активи, вътрешен пазар.

Транзитен Юпитер, достигайки 11-13 градус (от 20 март нататък (?)), както казах по-горе, критична според мен област (голямо струпване в натал и прогресии на планети върху прогресивният ДЦ, в 10 натален дом, квадратура към натален Марс, който пък е в 7дом в натала) - тук вече кризата ще е с такъв размер, че ще искаме международна помощ, според мен в един момент.
След това са 20 май, 4 юни - за тях по-горе писах...

Не са виновни само планетите и международното положение, а без-стопанствеността, без-действието, без-хаберието, липсата на действащи структури, без-паричие - да, може да го припишем на "Прогресивен Ретрограден Сатурн върху натален МЦ" - обаче аз бих го нарекла перманентна криза на държавност (започнала, да речем според астрологията, през 1994-1995, когато Прогресивен Сатурн е станал ретрограден).

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: Здравейтенови [re: Rose.]  
Автор vegga (ентусиаст)
Публикувано09.02.12 14:44



с Нептун в 12-ти с удоволствие ще пишеш





Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор vegga (ентусиаст)
Публикувано09.02.12 14:45



Ако има напрежение, ще се надяваме, че ще е за добро. Ще сработват шанс и защита.



Като заговори за жена, погледнах хороскопа на една жена, родена на 29 юни. Там има повече предизвикателства.



Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано09.02.12 14:55



Щом е така както ти прогнозираш по планетите, аз ще го нарека икономическа революция!

"Не са виновни само планетите и международното положение"
Това ще го коментираме ли?
То и аз не съм сигурен причина ли са планетите или само знаци или и двете!

То май и при теб е така щом веднъж не са виновни пък след малко казваш:
"да, може да го припишем на "Прогресивен Ретрограден Сатурн върху натален МЦ"

Това няма да е познатия ни вид революция, това ще е нещо ново и ми е интересно какво може да е...
Не, не се впускам в политика и икономика, нали самите планети го определят по нашите виждания...така, че ние тук не говорим за политика и икономика, а за астрология.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейтенови [re: vegga]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано09.02.12 15:00



Наистина доста знаеш за мен и за 29 юни.
И е вярно, че там има предизвикателства.
Аз съм готов за тях.
Друго знаеш ли за мен, ще си купя ли Порше?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано09.02.12 15:06



Ето комбинираната натална-прогресивна-транзитна карта за 20 март 2012 за София, България. Не е най-пълната и детайлна карта, ама такава мога да "довлека" тук от astro.com. Който иска по-подробно, да направи необходимите карти и да види допълнителните pdf-файлове към тях (тук не мога да ги кача - astro.com не ми позволява).
Поне могат да се видат транзитите на тежките планети къде са (червените означения и дъгички в картата). Тук не се виждат следните транзити за този ден:
Слънцето е в последен градус на Риби и влиза в Овен, където е Мркурий (3 гр.) и Уран (той се вижда на картата, 4 гр.) - в 9 натален дом- публичност ( ще влезем в новините

).
Луната влиза в Риби, където е и Нептун - в 8 натален дом- международни банки, криза, обществена безопасност.
Венера е на 15 гр. в Телец , заедно с Юпитер на 11 гр. с квадратура към Натален Марс (в 7-ми- международни отношения). Венера и Юпитер са в 10 натален дом- правителство, реформаторско мислене.
Транзитен Марс е ретрограден на 7гр. 42 в Дева по това време- във 2-ри натален дом - наши банки, национално богатство.
( за значението на домовете в мунданната астрология по-подробно



Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 09.02.12 15:27.



Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор won (cool)
Публикувано09.02.12 15:40



Щом е така както ти прогнозираш по планетите, аз ще го нарека икономическа революция!
Е, как се прави в местни условия и без пари тая икономическа революция?
Ти си по фантаст от мене!
Чудя се само коя криза ще е първата - тукашната или ще си внесем гръцката до края на другият месец?
От всякъде ще си е криза, щото голяма безстопанственост, незнание, бездействие (не ми се изброява пак) си има и към момента у нас.
Според мен ще си е само опит за справяне с положението, ама доколко ще е успешен и колко дълго ще продължи не ми е известно.
Ти си голям оптимист, ама някой трябва към момента да хване и лопатата(и не само)!
Има шахти да се чистят, корита на реки, свлачища и язовири да се огледат, и кво ли не...

Ще ни се наложи "да му мислим" и то бързо, най-добре сега!

Growing old is mandatory; growing up is optional.


Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор rigel3 ()
Публикувано09.02.12 16:36



Идеята ти да се прави мунданна прогноза на базата на смяна на столицата ми харесва, макар че никъде другаде не съм го срещал. Но при липса на данни за създаването на държавата така ми изглежда подходящо.

На мен ми е интересен Сатурн. Сега излезе от секстила си с Луната (народа), което може да е свързано с гласността за АКТА и с успешния засега протест срещу добива на шистов гас. Обаче после като влезе в Скорпион правителството може да си смени мнението и да ги наложи. Дано да не съм прав.

Другото е Нептун - опозицията му с Уран мисля ни докара наводненията и жертвите. А и от много години не помня да е натрупвало толкова много сняг и да го държи толкова дълго време. Май на тази дата е съвпада с Юпитер (предполагам затова е избрана) - ако Юпитер и Нептун са дисхармонични, сегашните бедствия ще ни се струват малки. Дано и тук не съм прав.

Третото е Уран - ако се комбинира съвпада му със Сатурн с Нептун от горния абзац, не ми се мисли. То я по-добре да не продължавам повече, че само това дотук ни е предостатъчно.



Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор vegga (ентусиаст)
Публикувано09.02.12 16:51



Идните един-два месеца не си купувай точно порше, пък после цяла година ще си зависи само от теб какво ще си купуваш или няма – звездите няма да ти се месят.





Тема Re: Здравейтенови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано09.02.12 17:08



лошото е, че вече не ми плащат затова



обаче е транзит на Нептун в 12ти, не е натален...

In the name of the father...

Редактирано от Rose. на 09.02.12 17:31.



Тема Re: Здравейтенови [re: rigel3]  
Автор won (cool)
Публикувано09.02.12 17:33



Ами понеже професионалните астролози като правят прогнози не си казват коя дата използват, дори когато пускат карти, та трябваше да се оправям сама някак си

. Обаче ми харесва карта на събитието, защото показва как сме си конструирали държавата (СЛВ на ДЦ) и монарх сме си "внесли" - пак по препоръка и със съгласието на "велики сили" (небългарски) - Марс в 7-дом! Слънце в 9 дом - а не в 10-ти, както би трябвало да е в картата на една силна и независима държава, каквто явно не сме били... (В прогресии към днешна дата Слънцето си е още в 9 дом и е на 1 градус от МЦ и няма да премине в 10-ти дом...обаче сега е в Лъв!)
Все пак събитието е станало в Търново, но е от значение за София, та реших че става.

П.П. Сега мисля да видя какво става в къщичката на южните ни съседи, ама в някой астро-сайт сигурно са ги разнищили вече.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 09.02.12 17:45.



Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано09.02.12 20:17



На 20 май ще има Слънчево затъмнение - обаче не мога да определя в Телец или Близнаци ще бъде! (ще потърся още данни и ще пиша допълнително)
На 4 юни ще има Лунно затъмнение - 14 градус на Близнаци.


Ами, намерих ей този сайт и виждам, че съм в голяма грешка - Лунното затъмнение на 4 юни 2012 е на 14 градус Стрелец, а не 14 градус на Близнаци - нали съм свикнала да сързвам датата с положението на Слънцето, а тук се гледа явно положението на Луната.


Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано09.02.12 20:41



П.П. Сега мисля да видя какво става в къщичката на южните ни съседи, ама в някой астро-сайт сигурно са ги разнищили вече.
Та в гъцкия раздел на астро.ком успях да открия датата 3 февруари 1830г.Атина, 12:00 ( според Укипедия - обявяването на Гърция за независима държава ("Лондонски протокол").
(Ако някой тук знае гръцки и му се чете, в форума на астро.ком има тема "Гърция", да я прочете и да сподели тук какво му е направило впечатление.)

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 09.02.12 22:46.



Тема Re:нови [re: won]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано09.02.12 21:29



Ами точно това Лунно затъмнение съвпада по ефект с това, което съм планирала за по това време.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано09.02.12 22:04



За революцията не ме разбра. Нали казах че няма да е нещо познато ни до сега, а нещо съвсем ново. Само принципът му е революционен, не е революция както ти си помисли.
Но пък ме подсещаш към края на темата, някой от нас да направи интерпретацията на фактите които прогнозираме...евентуално какво може да е в бъдеше.
Като наближи аз ще извадя готовите за интерпретация факти и ще видим как ще ги заформим.
Тук в този форум това е което можем да направим докато си чатим. Навън с лопатите и ринене на сняг тукашното писане не пречи, има си време за всичко.
Засега темата върви добре, според мен.



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Здравейтенови [re: vegga]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано09.02.12 22:08



Няма си купувам Порше идните месеци, но пък ще си нося най- новите дрехи до тогава.



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано09.02.12 22:14



Дали да не оставим Гърция за друга тема и да си поговорим още малко за нас.
В Гърция нещата също ще се развиват в положителна насока и също със сътресения на икономика, политика.
Но новото от нас ще започне.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано09.02.12 22:23



Направих картата на Слънчевото затъмнение на 20 май ( за София това е 02:52 ч. на 21 май) и градусите на затъмнението са 0гр. 21 минути в Близнаци и те попадат в 11 дом в наталната карта на София. Асцедентът на събитието е на 12гр.41 в Риби - попада в 8 дом.
Сега ще изброявам само точните аспекти (до 1-1,5 градуса орбиса), които имаме за този ден.
Съвпадът на Слънце и Луна е връх на Т-квадратура към натални Юпитер (8-ми дом) и Уран (2-ри дом).
Транзитен Юпитер в точен съвпад с Плутон (11 дом). Транзитен Уран съвпад със Сатурн (10 дом).
Асцедентът на Слънчевото затъмнение е в квадратура с наталната Парс Фортуна (12гр. 54 Стрелец, 5 дом). Транзитен Марс и транзитен Хирон също с квадратури към Парс Фортуна.

П.П. Не казвам, че това е точната дата за някакво събитие, но около него - плюс/минус 5 дни (?) ще ни разтърси нещо - в буквален или преносен смисъл.


Във форума на астро.ком във връзка с това слънчево затъмнение май направиха аналогия с началото на Голямата депресия в САЩ 1929г. (тогва е имало Слънчево затъмнение от същата серия затъмнения).

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 09.02.12 22:53.



Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор won (cool)
Публикувано11.02.12 15:49



Много държиш, явно, на тая революция - ами, ей сега ще ти я направя!


Октомври! (Ама да не кажеш, че правя аналогия с "оная" революция - нищо подобно!) Сега ще се обоснова - астрологично!
Първо да пейстна (за кой ли път вече) линка с таблиците за значенията на планетите и домовете в мунданната астрология (и аз не ги знам всичките - и аз ги гледам там).

Значи през октомври транзитен Сатурн ще влезе в Скорпион (управители на знака са Плутон и Марс, но сега ще гледаме Плутон). По същото време транзитен Плутон си е в знака Козирог (който пък си се управлява от Сатурн). Астролозите това са си го нарекли Mutual Reception - много мощна комбинация.
В наталната карта на София това ще се случва в домове 4-ти и 6-ти!
Понеже и други астролози са го забелязали това със Сатурн и Плутон, не е мое откритие, сега из нета има много изписано по въпроса и може да се прочете.
Обаче аз как си го представям да стане у нас - ами като време да си почистим къщичката (ако трябва и с помощ от ХЕИ - образно казано) и после да си я подредим.
Има и "помощници" за това.
Транзитен Уран е върху наталният ни Сатурн (в 9 дом) - вероятно това ще стане с промени в закони и структури на управление (дано най сетне са по европейските, а не по българските стандарти).
Транзиен Юпитер ще е рерограден в Близнаци (11 дом - Парламент) - разговори, дебати, преговори. (Понеже е ретрограден, бих казала, че това показва връщане към нещо, което не е било довършено, а е трябвало да се свърши - повторение, поправителен.)
Транзитен Нептун ще е ретрограден и в съвпад с натален Юпитер в 8 дом, демек кризата ще си е в сила и към тоя момент.
Транзитен Марс ще е в Стрелец в 5 дом (Обществото) - ами може пак хората да са на площадите, докато не се видят резултатите (?)
Понеже Марс е в Стрелец (в класическата астрология - Стрелец съответства на 9 дом), то смятм, че протестите ще са мирни. (не че не ни е позната тази ситуация).

Е, тази революция, харесва ли ти?
Мен повече ме притеснява какво ще се е случило преди това!

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 11.02.12 18:13.



Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано13.02.12 21:25



Браво на теб.
Прогнозата вече е направена.
Остава да я следим и да се учим как се правят прогнози.
Да, преди това е също сложно и интересно, следващите два три месеца ще са много напрегнати и наситени със събития.
Интензивността на живота се увеличава май?
За съвсем кратко време се пренаситихме с информация и сега следва нейната реализация на практика в живота.

Аз пък съм си втълпил, че до края на този месец цяла Европа ще говори за България, но не както до сега, а ще е начало на промяна на негативното им отношения към нас!
С какво ли ново нещо ще ги впечатлим?
В момента толкова е фантастично, че чак не ми се вярва!
Приблизително мога да се досетя, след като зная Европа от какво се впечатлява най- много!
Ще поживеем и ще видим.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор won (cool)
Публикувано14.02.12 14:04



Приблизително мога да се досетя, след като зная Европа от какво се впечатлява най- много!
И от какво се впечатлява Европата? От кризи - едва ли, щото си има три южноевропейски, че и френска.
Ще я изненадаме Европата, ако вземе да заработи държавата ни- с правила, които да се спазват!
Вярвам в твоите предчувствия, но не мога да си представя как ще се случат толкова хубавини у нас!



Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 14.02.12 14:13.



Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано16.02.12 19:09



Ами Европа се впечатлява само от пари!


И аз не мога да си го представя, но вярвам на интуицията си!

Правилата се спазват и сега.
Кой правила, на кого правилата?

Ще ти отговоря професионално: Правилата ще започнат да се спазват само при удобно разположение на планетите.

Щото то няма как планетите да изразяват неспазване на правилата, пък ние да ги спазваме... или има такъв вариант?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор won (cool)
Публикувано16.02.12 20:07



Освен да открием съкровище за 20 000 000 000 долара (като едни истински индийци на Европата) под градинката на бившия мавзолей, за друго не се сещам!


Таман ще стигнат да започнем да плащаме на няколко европейски държави дълговете и ще ни приемат за почетен член в ЕС!

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 16.02.12 22:09.



Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано16.02.12 22:13



Най-добре е да си нямаме нищо.
Така не ни обръщат внимание.
Огледай се наоколо.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано22.03.12 22:23



Ами то 20 март мина добре.
Я да се преброим, живи ли сме всички!


Все пак случи ли се нещо особено, което да ни подскаже какво ще е на 20 юни когато ще е кулминацията?
Аз нищо особено не забелязах да се случи на 20 март...за мен беше един хубав ден!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниka]  
Автор won (cool)
Публикувано23.03.12 18:02



Ами добре мина 20-ти, ама месеца не е свършил.
Аз следя сеизмичната обстановка при южните съседи.
А иначе у нас - и да сменяме министри, все ще сме си на тоя хал. Парите си изтичат - и държавните и собствените.
Я, виж какво направиха гърците - проверяват къде изтичат държавни пари. Установиха, че имали фалшиви инвалиди.



Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано22.05.12 20:05



20 май мина, сега да видим 4 юни и всички най-силно изразени като цяло на 20 юни.
Да се надяваме и на нещо хубаво.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниka]  
Автор won (cool)
Публикувано22.05.12 22:42



Явно картата на София, която пуснах се оказа доста точна, за съжаление!

Интересно е това, че часът на мощния трус - 3:00ч., съвпадна с часа на Слънчевото затъмнение (02:52ч. българско време - нищо че то не беше видимо за нас!)
Кофти картинка
Цъкнете на голямата червена точка и ще видите колко и какви трусове е е имало от 3:00 ( =00ч. UTC) досега.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 22.05.12 23:01.



Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано24.05.12 18:35



О този линк, като се разгледа около нас и цяла Европа, се вижда, че тресе само около нас на Балканите /Турция, Гърция, България../ и чат-пат в Италия.
В останалата част на Европа - не.
В много земетръсен раьон ли сме или има някаво активиране на балканите?



Тема Re:нови [re: lvony333]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано24.05.12 19:11



Балканите са в земетръсен район, да. Западна България особено.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано24.05.12 23:12



И като, че някакво активизиране има.
Но май е по-добре да са по-чести и слаби отколкото дълго затишие и изведнъж силно да залюле.



Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано29.05.12 23:44



А за дните около 4, 6 и 20 юни?
Следващите препятствия ще са около 22 септември.
Лятото ще почиваме.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниka]  
Автор won (cool)
Публикувано01.06.12 23:35



Нямам представа какво точно да очакваме на тези дати.
Притеснява ме Лунното затъмнение на 4 юни на 14 граус в Стрелец, тъй като по същото време и Венера ще мине близо до Слънцето (пред слънчевия диск). Това може да предизвика отново разни трусове и приливи по нашата планета.
В прогресивната карта на София за 4 юни и транзитите към нея ми прави впечатление точният съвпада на транзитен Хирон с прогрсивен Юпитер в 4 дом.
В мунданната астрология 4 дом е земята, недвижимо имущество, природни богатства, а Юпитер най-общо казано е общите неща, цялото ( а не отделните части) в обществото, идеите, религиите.
Та това положение на нещата "горе" и "долу" (небесните и земните) бих го тълкувала така - това са изпитания за нацията ни, които искат да ни покажат и (вероятно) научат, че "всички сме в една лодка".


Дали ние ще я клатим, ще гребем здружно (или не съвсем), ще я управляваме или ще се носим нанякъде, или пък стихиите ще ни подмятат - това трябва да решим като нация.
За един калпаво направен мост, път, язовир или жилищтна сграда - за това плащаме всички...и то по няколо пъти. И тъй нататък.

От 12 юни транзитен Юпитер влиза в Близнаци и ще е връх на Т-квадратура към наталните Юпитер (в Риби, 8 дом) и Уран (в Дева, 2 дом) в картата на София ( до края на месеца тази конфигурация ще е активна). Това са отново кризи и загуби...

Такиви ми ти работи, Пътниче!
Господ може и да е българин, ама скоро може да стане и български емигрант...

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 01.06.12 23:48.



Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано05.06.12 18:46



"За един калпаво направен мост, път, язовир или жилищтна сграда - за това плащаме всички...и то по няколко пъти. И тъй нататък. "

За съжаление днес имаме и жертви.
Щетите са много - по големи от материалните!
Лично аз до 10-ти, очаквам още нещо неприятно за нас, но пак ще е свързано с мъжкото начало!
Дано не съм прав.!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниka]  
Автор won (cool)
Публикувано05.06.12 23:31



Дано не си прав!

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано08.06.12 12:47



Кажи за 22 този месец за България?
Плюс минус два дена!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано24.06.12 10:40



Добре мина, слабо земетресение Разлог и силно в Индонезия.
Следващата особена дата е 22 септември?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор *Moapeйн ()
Публикувано05.07.12 17:38



Как да не си, като си - все същия

Буркани са пристигнали гледам,
казавай тоя път какво да ви изпратя по реката и питай Госпожата, докога ше я караме така.

?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.