Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Здравейте [re: ПЪTниk]  
Автор vegga (ентусиаст)
Публикувано09.02.12 14:45



Ако има напрежение, ще се надяваме, че ще е за добро. Ще сработват шанс и защита.



Като заговори за жена, погледнах хороскопа на една жена, родена на 29 юни. Там има повече предизвикателства.



Тема Re: Здравейте [re: won]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано09.02.12 14:55



Щом е така както ти прогнозираш по планетите, аз ще го нарека икономическа революция!

"Не са виновни само планетите и международното положение"
Това ще го коментираме ли?
То и аз не съм сигурен причина ли са планетите или само знаци или и двете!

То май и при теб е така щом веднъж не са виновни пък след малко казваш:
"да, може да го припишем на "Прогресивен Ретрограден Сатурн върху натален МЦ"

Това няма да е познатия ни вид революция, това ще е нещо ново и ми е интересно какво може да е...
Не, не се впускам в политика и икономика, нали самите планети го определят по нашите виждания...така, че ние тук не говорим за политика и икономика, а за астрология.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейтенови [re: vegga]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано09.02.12 15:00



Наистина доста знаеш за мен и за 29 юни.
И е вярно, че там има предизвикателства.
Аз съм готов за тях.
Друго знаеш ли за мен, ще си купя ли Порше?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано09.02.12 15:06



Ето комбинираната натална-прогресивна-транзитна карта за 20 март 2012 за София, България. Не е най-пълната и детайлна карта, ама такава мога да "довлека" тук от astro.com. Който иска по-подробно, да направи необходимите карти и да види допълнителните pdf-файлове към тях (тук не мога да ги кача - astro.com не ми позволява).
Поне могат да се видат транзитите на тежките планети къде са (червените означения и дъгички в картата). Тук не се виждат следните транзити за този ден:
Слънцето е в последен градус на Риби и влиза в Овен, където е Мркурий (3 гр.) и Уран (той се вижда на картата, 4 гр.) - в 9 натален дом- публичност ( ще влезем в новините

).
Луната влиза в Риби, където е и Нептун - в 8 натален дом- международни банки, криза, обществена безопасност.
Венера е на 15 гр. в Телец , заедно с Юпитер на 11 гр. с квадратура към Натален Марс (в 7-ми- международни отношения). Венера и Юпитер са в 10 натален дом- правителство, реформаторско мислене.
Транзитен Марс е ретрограден на 7гр. 42 в Дева по това време- във 2-ри натален дом - наши банки, национално богатство.
( за значението на домовете в мунданната астрология по-подробно



Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 09.02.12 15:27.



Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор won (cool)
Публикувано09.02.12 15:40



Щом е така както ти прогнозираш по планетите, аз ще го нарека икономическа революция!
Е, как се прави в местни условия и без пари тая икономическа революция?
Ти си по фантаст от мене!
Чудя се само коя криза ще е първата - тукашната или ще си внесем гръцката до края на другият месец?
От всякъде ще си е криза, щото голяма безстопанственост, незнание, бездействие (не ми се изброява пак) си има и към момента у нас.
Според мен ще си е само опит за справяне с положението, ама доколко ще е успешен и колко дълго ще продължи не ми е известно.
Ти си голям оптимист, ама някой трябва към момента да хване и лопатата(и не само)!
Има шахти да се чистят, корита на реки, свлачища и язовири да се огледат, и кво ли не...

Ще ни се наложи "да му мислим" и то бързо, най-добре сега!

Growing old is mandatory; growing up is optional.


Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор rigel3 ()
Публикувано09.02.12 16:36



Идеята ти да се прави мунданна прогноза на базата на смяна на столицата ми харесва, макар че никъде другаде не съм го срещал. Но при липса на данни за създаването на държавата така ми изглежда подходящо.

На мен ми е интересен Сатурн. Сега излезе от секстила си с Луната (народа), което може да е свързано с гласността за АКТА и с успешния засега протест срещу добива на шистов гас. Обаче после като влезе в Скорпион правителството може да си смени мнението и да ги наложи. Дано да не съм прав.

Другото е Нептун - опозицията му с Уран мисля ни докара наводненията и жертвите. А и от много години не помня да е натрупвало толкова много сняг и да го държи толкова дълго време. Май на тази дата е съвпада с Юпитер (предполагам затова е избрана) - ако Юпитер и Нептун са дисхармонични, сегашните бедствия ще ни се струват малки. Дано и тук не съм прав.

Третото е Уран - ако се комбинира съвпада му със Сатурн с Нептун от горния абзац, не ми се мисли. То я по-добре да не продължавам повече, че само това дотук ни е предостатъчно.



Тема Re: Здравейте [re: ПЪTниk]  
Автор vegga (ентусиаст)
Публикувано09.02.12 16:51



Идните един-два месеца не си купувай точно порше, пък после цяла година ще си зависи само от теб какво ще си купуваш или няма – звездите няма да ти се месят.





Тема Re: Здравейте [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано09.02.12 17:08



лошото е, че вече не ми плащат затова



обаче е транзит на Нептун в 12ти, не е натален...

In the name of the father...

Редактирано от Rose. на 09.02.12 17:31.



Тема Re: Здравейтенови [re: rigel3]  
Автор won (cool)
Публикувано09.02.12 17:33



Ами понеже професионалните астролози като правят прогнози не си казват коя дата използват, дори когато пускат карти, та трябваше да се оправям сама някак си

. Обаче ми харесва карта на събитието, защото показва как сме си конструирали държавата (СЛВ на ДЦ) и монарх сме си "внесли" - пак по препоръка и със съгласието на "велики сили" (небългарски) - Марс в 7-дом! Слънце в 9 дом - а не в 10-ти, както би трябвало да е в картата на една силна и независима държава, каквто явно не сме били... (В прогресии към днешна дата Слънцето си е още в 9 дом и е на 1 градус от МЦ и няма да премине в 10-ти дом...обаче сега е в Лъв!)
Все пак събитието е станало в Търново, но е от значение за София, та реших че става.

П.П. Сега мисля да видя какво става в къщичката на южните ни съседи, ама в някой астро-сайт сигурно са ги разнищили вече.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 09.02.12 17:45.



Тема Re: Здравейте [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано09.02.12 20:17



На 20 май ще има Слънчево затъмнение - обаче не мога да определя в Телец или Близнаци ще бъде! (ще потърся още данни и ще пиша допълнително)
На 4 юни ще има Лунно затъмнение - 14 градус на Близнаци.


Ами, намерих ей този сайт и виждам, че съм в голяма грешка - Лунното затъмнение на 4 юни 2012 е на 14 градус Стрелец, а не 14 градус на Близнаци - нали съм свикнала да сързвам датата с положението на Слънцето, а тук се гледа явно положението на Луната.


Growing old is mandatory; growing up is optional.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.