Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Здравейте [re: won]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано07.02.12 08:12



Не, просто ми стана интересно. Аз не разбирам от астрология, и единственото, което ме е заинтригувало сериозно досега, е бил сайта на Пимс, от където научих какво е да имаш планети в различните домове.

А датата е, защото тогава за пръв път в Бургас е създадено кметство. Може би това му е рождения ден като град. Дори и час може да се измисли, защото едва ли е станало през нощта.

ПП - освен това са ми доста странни двечките - Хирон и Лилит. Интересуват ме.

Редактирано от Kaлoмaин на 07.02.12 08:14.



Тема Re: Здравейте [re: won]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано07.02.12 14:55



Благодаря,
помислих си, че тук вече няма интерес към астрологията, дълго време нямаше отношение по темата.
Внимателно чета това което пишеш, допада с моите убеждения , вярване и начин на поглед върху заобикалящото ни.
Много добре направи, че избра София за пример.
Така от там ще мога да извлека и общото което ще се случва за цялата страна.
За мен знаците на Хирон са от особен вид знаци, нещо като ЗАКОН гласуван в София, но засягащ в еднаква степен цялата страна, включително и Бургас, например.
На тези дати аз очаквам промяна в начина на мислене в хората, и се опитвам да предварително разбера как точно ще се случи това?
Заради и това съм в този клуб с тези си въпроси!
Можеш ли пак да погледнеш датите и да се концентрираш Върху Хирон, София, датата!
Вече казах, че ме интересува мисленето на хората.
Друг няма ли да се включи?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейте [re: won]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано07.02.12 15:00



На 4 юни, аз очаквам да се случи нещо, което ще има за цел да ни научи да се приспособим към нещо-то ще ни помогне да се приспособим.
Вероятно този път нещата ще са по мащабни, кой знае?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Здравейте [re: ПЪTниk]  
Автор won (cool)
Публикувано07.02.12 17:29



Ами аз използвах датата 3 април 1879 и час 12:10 - може да не е много логичен този обеден час, обаче не мен ми пасва много на събитието.
Сатурн и Слънцетоса в 9 дом, което отговаря на името София - мъдрост. Слънцето е почти на МЦ в Овен. Марс е неаспектиран в 7дом във Водолей - не знам каво може да означава, ама вероятно е свързано с военни, а също вероятно със сила (може би и политическа). Плутон е в 11дом - населението, народът.
В 10 дом са Меркурий на 0 градуса в Телец - знанията, транспорта, комуникациите, също тук са Лилит, Нептун, Хирон, Венера , астероидът Juno.
Сега ми направи впечатление това, че наталната Венера е на 11 градуса и 26мин. в Телец, а това е съвпад с прогресивният Десцедент за 2012 година, както и съвпада на прогресивните Марс, Нептун, Хирон!
В натала Венера управлява 4 и 11 дом!



Сега ще погледна комбинираната с прогресивната карта за тези дати.

Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: Здравейтенови [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано07.02.12 22:45



Тук съм допуснала грешка Марс е неаспектиран в 7дом във Водолей

Марс е единствената планета в 7-ми, но има аспекти - квадратури към Венера, Нептун и Хирон, секстили към Слънцето и Сатурн. (пак съм цъкала между няколко карти и не съм догледала нещо )
Ето наталната карта на събитието - провъзгласяването на София за столица! (тогава - на Княжество България - не знам дали това е от значение - може и да е?) За града си е определено важна дата.
Освен че прогресивните Десцедент, Нептун, Марс и Хирон съвпадат с наталната Венера, то те са в квадратура с наталният Марс.
Освен това Прогресивният Сатурн е ретрограден и е точно на наталният МЦ!
Сатурн в мунданната астрология символизира и управляващите, правителството, структурите на социален контрол и защита. (В картата на София прогресивен Сатурн е ретрограден от 1995 година - не помня имали ли сме тогава някави избори, ама не ми се и търси.)
Натален Уран е на 0 градуса в Дева и в момента положението на транзитен Нептун в 0 градуса на Риби му влияе - наводненията.
В 1 градус на Риби е натален Юпитер - също е на пътя на Нептун. Юпитер в наталната карта е в Т -квадратури с Плутон и Луна/Уран (8-11-2 домове ), които също ще се ще се активират.
(ще ми се да съм сбъркала още с наталната карта, иначе това си е началото на серия от природни бетствия, според мен)

Не знам дали това е важно, но прогресивен Нептун в картата на София през юли месец 2013г. сменя движението си от директно в ретроградно. Не знам как се тълкува това в мунданната астрология и още повече в прогнози.



Growing old is mandatory; growing up is optional.

Редактирано от won на 07.02.12 23:59.



Тема Re: Здравейте [re: ПЪTниk]  
Автор vegga (ентусиаст)
Публикувано08.02.12 11:09



цял живот се променяме и приспособяваме

- според астрологията си е така

колко много си се променил ти за 10-12 години, знаеш ли



Тема Re: Здравейте [re: won]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано08.02.12 16:30



won,
Според мен доста точно анализираш събитията и цялата информация която ни даваш ни позволява да интерпетираме събитията според възможностите ни на възприемане.
Лично аз взех от твоята информация каквото ми е нужно, същото може да направи всеки който желая да го прочете.
Благодаря ти won.
Тъй като вече 3ти февруари отмина и така или иначе отминалите събития ще ни променят със въздействието което ни оказаха и продължават да ни оказват, то да се опитаме да погледнем в следващата дата 2- март, която, според мен, ще ни даде още един рязък тласък към положително развитие.
Да, събитията които ще се случат около тази дата /казвам "около" защото не работим с точност/, или точно на нея, тези събития ще бъдат последен тласък за развитие от този вид.
Точно от това се интересувам, кой и какъв вид тласък е възможен на тази дата?
Къде точно ще е насочен сборът от сили за знаците на планетите.
Като казвам къде и как, нямам предвид само физическото изпълнение на събитията, а имам предвид и целта, какво целят събитията на тази дата и как ще го постигнат.
Ето, това трябва да предвидят добрите астролози, или поне да се опитат?
Въпросът ми към теб е конкретен: Възможно ли е, без да обясняваш разположенията на планетите и значението на тези разположения, да дадеш някакви твои предположения за очаквани събития на тази дата.
Освен очакване събития на тази дата, можеш ли да кажеш по знаците на планетите какво точно целят да променят у нас тези събития? Какво би се променило след тях, нещо което ще остави трайна следа след себе си, тази дата 20 март?
Няколко предполагаеми варианта дай, ако е възможно, твои лични варианти , без никакви ангажименти...просто си разговаряме за астрология!

Аз лично отхвърлям наводнение като събитие, защото то вече се случи и е нужно повече време за да реагираме като общество на него...не, няма да е наводнение, си мисля аз!

Моето предположение е нещо свързано с икономиката, тук като общество имаме много слаби звена, и заради това очаквам тук...но пък имаме и още няколко следващи показателни дати...може да е за към следвашите?

Възможно ли е събитие свързано с икономиката ни?





Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Редактирано от ПЪTниk на 08.02.12 16:47.



Тема Re: Здравейте [re: vegga]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано08.02.12 16:37



Привет, как си?
Вярно сме се променили всички.
Така и аз няма как да не се променя.
Но у всеки един от нас има нещо което винаги ще си остане същото.
Например аз и тогава и сега предизвиквам умишлено въпроси и полагам усилия да ни и е приятно да разговаряме по тях..
Различното сега е, че вече мога да задавам много повече въпроси от тогава и може би заради това изглеждам мааалко по сериозен

за сметка на дозата хумор...
Така се виждам аз.
Друго какво се е променило в мен?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Редактирано от ПЪTниk на 08.02.12 16:38.



Тема Re: Здравейтенови [re: ПЪTниk]  
Автор vegga (ентусиаст)
Публикувано08.02.12 17:37



Не съм много сигурна какво се е променило в теб, но сега в хороскопа ти има една опозиция на тр.Нептун към наталния Марс, пък тя подсказва, че сега стремежите ти може да не отговарят на естествения ход на живота.
Човек търпи някакви разочарования и се учи на смирение към ежедневието.

Доброто е, че има и едни благоприятни аспекти на тр.Юпитер към наталните Венера и Марс – време, в което човек може да усети твърда почва под краката си и да се хване с някакво ново начинание.





Тема Re: Здравейтенови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано08.02.12 17:45



еее, супер, моята опозиция на транзитен Сатурн към натален Марс е минала, сега май е в опозиция на натален Сатурн

- хааааааа, и тази е минала,

а Нептун в 12ти как се усеща ?

In the name of the father...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.