Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:49 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Да си поговорим за Венера  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано14.12.11 12:35



Това ми е любимата планета. Някаква слабост ми е. Казвали са ми, че съм "Венерин тип" (астрологически), каквото и да са влагали в това, но с Венера на ъгъл няма да се учудя да показвам по-явно Венерини качества, макар че планетата е в Дева.

Кажете за вашите Венери и да ги обсъдим.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Редактирано от Bиливap на 14.12.11 12:39.



Тема Re: Да си поговорим за Венера [re: Bиливap]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано14.12.11 14:31



На мен също ми е много любима-макар и да няма широкия размах и мощ на Юпитер....


Моята е в лъв. Май ми отговаря....



Тема Re: [re: Valery 72]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано14.12.11 17:00



За кое точно ти отговаря?



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Да си поговорим за Венера [re: Bиливap]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано14.12.11 17:13



моята е в овен в първи

имам глава на кон и желание веднага да си грабна харесаният, да бъде мой и веднага

за това си седя и сама като кукувица



какво да ти кажа...
а, да, и в стелиум с маркурий и слънцето, в квадрат с марса (много гот !!!) и в опозиция на Луната и ПЛутон ( още по-яко !!! )

пфу...

In the name of the father...

Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано14.12.11 17:51



8ми





Тема Re: Да си поговорим за Венера [re: Bиливap]  
Автор 3aek (бокононист)
Публикувано15.12.11 07:44



Моята си я обичам много - във Везни е, в 8-и дом. Компания си прави с Юпитер, Сатурн и Плутон.

Избягвам да влизам в конфликт, освен ако не ми преври прекалено. Обичам да мързелувам, да бездействам и да ми е удобно и красиво наоколо.

Но Венерата ми определено страда от Луната и Асц в Козирог...



Тема Re: [re: Rose.]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано15.12.11 09:31



С рогата напред освен да уплашиш "избраника" ...



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: [re: Valery 72]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано15.12.11 09:34



Сигурно имаш по-нестандартен поглед върху любовта и изразяването на чувствата?

Нещо мистично, прикрито, труднодоловимо. Не знам дали е случайност, но три мои близки жени в България с 8-домна Венера са били въвличани в такива любовни многоъгълници, че може сериал да се направи по историята на всяка.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: [re: 3aek]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано15.12.11 09:59



Венера във Везни звучи много приятно.



Откъм аспекти, имам доста положителни и един квадрат към Уран, който ... хммм ... обяснява някои неща като три мои връзки от разстояние, относително малкия брой връзки заради свободолюбивостта и високите ми изисквания към партньора и изобщо винаги нещо нестандартно, необичайно, интересно в това отношение. Дори факта, че ми се приписват връзки, в които не съм участвала. Не е случайно и че се събрах с мъжа ми след дълготрайна връзка от разстояние и че неговият Уран е доста силно поставен. Е, на "стари" години като че това Ураново влияние поотслабна и сега се изразява най-вече в спонтанни решения без много планиране - хайде на ски, отиваме да вечеряме навън, смяна на стила на обличане, спорадични големи покупки, и т.н. Щом още не съм хванала четката да пребоядисвам вкъщи ...

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано15.12.11 12:23



Добре ме нареди


Върви към 9ти и имам всички шансове в следващия живот да бъда гуру....

Редактирано от Valery 72 на 15.12.11 13:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.