Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:05 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Планетите внови [re: Valery 72]  
Автор rigel3 ()
Публикувано07.12.11 09:20



Мерси за инфото! Макар че за 8. дом не съм много съгласен, защото Плутон е управител на Скорпион, а той е символически 8. дом. Той сигурно има някакво обяснение на въпроса, ама не съм го срещал. Ако някой има Плутон там и има желание да сподели дали е точно така.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор rigel3 ()
Публикувано07.12.11 09:25



Съгласен съм. Единствения шанс според мен описаното от него да е истина е Плутон да е с много дисхармонични аспекти и ядрото на космограмата/хороскопа да е Инско. При теб как е аспектиран? Обаче той не дава 2 варианта на интерпретация.



Тема Re: Планетите внови [re: Doctor Who]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано07.12.11 09:43



Да- според тази класификация 2ри е благонадежден





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано07.12.11 09:45



Винаги личното усещане и опит са с приоритет.....
Аз също не съм съгласна с някои неща, но авторът е интересен. Все пак става въпрос за писания на повече от 50 години.





Тема Re: Планетите внови [re: lvony333]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано07.12.11 09:55



Пък и Ванчо сигурно е писал тази книга в промеждутъка докато е правил хороскопа на Владо Чая или Азис и едва ли може да се сравнява с истински сериозен дългогодишен труд.



В интерес на истината- често срещано явление между мъжете астролози...Не зная защо толкова често мъжките индивиди практикуващи тази професия са с обратна ориентация или с асексуалност....Не е задължително, но е често срещано...Имаш ли идея защо?

В последно време нямам възможност да чета много, но съм попрехвърляла нещо в посокато, която предлагаш преди....Сякаш малко натрупване се е получило вече.

п.с. Естествено горенаписаното не важи за всички. Теб напр. те познавам и нямаш подобен вид



Тема Re: Планетите внови [re: rigel3]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано07.12.11 10:02



Аз също не съм съвсем съгласна и чисто субективно не ми се иска да се съглася



Иначе дъщеря ми има съвпад от 1 градус на Плутон и Слънце в 8ми. Според мен Плутон при нея се изразява в много добра интуиция и периоди, в които се затваря, но те обикновено следват много активни предшестващи периоди.
Също така от съвсем малка пази изключително добре тайна...
Другото характерно според мен за подобна конфигурация е, че има вероятност индивидът в сравнително малка възраст да има някакъв сблъсък с нечия смърт и съотв. да му се наложи да осмисли това понятие рано...



Тема Re: Планетите внови [re: Valery 72]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано07.12.11 10:07



Уран в 11ти във везни не спасява ли малко нещата?
- По принцип само заради това не може да е толкова зле, просто може да доведе до проблем чета, несигурност в социалната сфера

- нали 11-ти е социален дом както добре ги е дала Вон, но те са си една чудесна мотивация за напредък.
Питай ме мене, аз имам Сатурн в 11-ти имам много голям опит в социализацията.



Тема Re: Планетите внови [re: Valery 72]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано07.12.11 10:51



Често срещано явление между мъжете астролози - Не съм много убеден, че точно защото са астролози. Според мен е често срещано явление сред всичко що е силно-комерсиализирано, особено в БГ, но и по света. Виж например какви са най известните ни певци, артисти, телевизионери, дизайнери и тнт..
По принцип обратните са по-интересни за аудиторията и се котират - щото бързо влизат във всякакви роли.. артисти, емоционални...
А и не на последно място са дисциплинирани и предвидими, не псуват, не се оригват в ефир, не се бият помежду си и и не шляпат в ефир колежките си по задните им части като минават около тях ...





Тема Re: Планетите внови [re: lvony333]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано07.12.11 11:22



Питай ме мене, аз имам Сатурн в 11-ти имам много голям опит в социализацията.

Ами питам те





Тема Re: Планетите внови [re: Valery 72]  
Автор rigel3 ()
Публикувано07.12.11 13:34



С всичко съм съгласен с изключение на интуицията - за нея Нептун. При дъщеря ти как и къде е Нептун?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.