Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Планетите внови [re: lvony333]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано06.12.11 10:52



Мерсаж за подробното обяснение



Едновременно Венера в 8-ми и Луна в 12-ти и при положение, че Рак ти е вписан знак (интерсептиран 8-ми ) говори за големи проблеми на майката

Това е точно така....

Струва ми се, че от трите по-пострадали ще са 7-ми и 11-ти,

Уран в 11ти във везни не спасява ли малко нещата?

От тук идва и опасността, че 8-модомците като, че все едно по не усещат и не се задоволяват с леките и нормални (за останалите хора) емоции и неща

10ка за моята Венера

Венера управител на дома във Везни и Меркурий също там във Везни, затова и на мен ми е интересно за 8-ми.
Да се надяваме, че ще отговори някой с повече планетки в 8ми ще даде личен отзив.
Иначе за Венера в 8ми наистина е характерно да държи личният си живот далече от пазара.... Вероятно ще го забележиш и при дъщеря си.



Тема Re:Re: Планетите внови [re: Valery 72]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано06.12.11 12:43



ami ako Uran e v 8mi ? A ako Venera e v 12ti ?

In the name of the father...


Тема Re: Планетите внови [re: rigel3]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано06.12.11 13:17



ПЛУТОН В ДОМОВЕТЕ

Когато Плутон е в първи дом, външният вид на родения ще бъде такъв, какъвто го отбелязахме за обикновения негов тип; ще проявява голяма активност във всяко направление. Когато е недоволен от постъпките на близки и околни, той ще реагира бурно и недобре обмислено за последиците на своята постъпка. Тези му качества ще създават сътресения в семейния му живот, когато е задомен, или, ако не е, всред близките му и околните. Това ще доведе до охлаждане в отношенията с тях или с партньора по женитба, а при по елементарните в интелектуално и морално отношение двойки ще доведе и до развод, тъй като при това положение Плутон е в опозиция със седмия дом - дома на брака.
Във втори дом Плутон дава на родения един подчертан интерес към всичко.
В трети дом ще имаме човек, който в своя живот ще търси винаги някакви други подходи за осъществяване на своите задачи. Все неподходящи и неправилни ще бъдат методите и средствата в работата и професията му, които той ще мисли и приема (обърканост). Ще има едно вечно лутане и блъскане в тази област на живота.
В четвърти дом роденият ще бъде поставен сред остри и мъчителни състояния в семейството, където се е родил - Тези състояния ще се изразят в следните събития: неприятни, остри отношения между родителите и често развод между тях, преждевременна и обикновено насилствена смърт на един от тях (убийство). Такава участ може да постигне някои много близък негов човек.
В пети дом роденият ще има рязко и бурно скъсване на любовните си връзки с човек от противоположния пол или ще преживее неговата преждевременна смърт.
В шести дом роденият в повечето случаи няма да им братя и сестри. Ако ги има, то с тях и с близките си роднини ще поддържа неприятни и остри отношения. Също ще има случаи,когато някои от тях ще бъдат сполетени от насилствена и преждевременна смърт.
В седми дом роденият ще бъде неумолимо тласкан към неразумен и необмислен устрем към развод, за който не след дълго ще съжалява.
В осми дом въздействието на Плутон е парализирано и това, което той дава, е притъпено.
В девети дом Плутон дава жажда за власт, безогледно незачитане на установените порядки, бурна реакция към всичко установено.
В десети дом роденият ще има неустановена професионална насоченост, честа смяна на професиите и общественото положение, т.е. едно люлеене в тази област.
В единадесети дом роденият ще има връзки и неприятни разправии с полицията и органите на държавна сигурност или ще бъде служител (агент) при тях.
В дванадесети дом Плутон дава на родения устои и силен стремеж за постигане на всяка поставена задача.
Аспектите на Плутон със Слънцето, Луната и Планетите са вече дадени при тях.


На първо четене вадя това. От ръководството му по астрология от Спиралата е.



Тема Re:Re: Планетите внови [re: Rose.]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано06.12.11 13:19



Зависи....
Тук имаше случай на Уран в осми....
Венера в 12 е малко затворена, но може и да е конпенсирана по някакъв начин...Знаеш, че 12 е свързан с подсъзнание, изолация, карма и т.н., но се гледат всички аспекти





Тема Re:Re:Re: Планетите внови [re: Valery 72]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано06.12.11 13:50



venera v 12ti na sestrichkata mi e ok znachi, ce si predstavih mnogo loshi neshta. A Uran v 8mi kato men da ne umrq v intsident ? :(

In the name of the father...


Тема Re: Планетите внови [re: Valery 72]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано06.12.11 20:22



Във втори дом Плутон дава на родения един подчертан интерес към всичко.


Кратко и ясно.



..rude & not ginger...


Тема Re: Планетите внови [re: Doctor Who]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано06.12.11 21:24



В седми дом роденият ще бъде неумолимо тласкан към неразумен и необмислен устрем към развод, за който не след дълго ще съжалява.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
а аз не мога да добутам гадже да си хвана...



In the name of the father...

Тема Re:нови [re: Valery 72]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано06.12.11 21:35



В осми дом въздействието на Плутон е парализирано и това, което той дава, е притъпено.

С това ми е много трудно да се съглася. Все пак и аз съм с осмодомен Плутон и според мен точно в 8-ми дом е страшно подсилен и изобщо няма притъпеност - дори напротив, директност и интензивност са думите, които ми идват да опиша влиянието му.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: Планетите внови [re: Valery 72]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано06.12.11 21:49



Виж за Плутон в домовете - това мнение на бат Тони от преди повече от 10г.



Понеже четеш разни книжки, що си играеш а не си вземеш някоя истинска - на Клавдий Птолемей, Павката Алесандрийски и автори от този сорт от които са се учили всички.
С комерсиални книжки кат на Иван Станчев е пълно и в нета и навсякъде. Сигурно не са лоши де, но всяко копие винаги е по-мъгляво от оригинала .
Пък и Ванчо сигурно е писал тази книга в промеждутъка докато е правил хороскопа на Владо Чая или Азис и едва ли може да се сравнява с истински сериозен дългогодишен труд.
- Намират се и въобще не са скъпи, е някой може да не са на БГ, но най-малкото на руски има много.
Аз ако изучавах нещо щях такива да чета. - Просто съвет.



Тема Re: Планетите внови [re: lvony333]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано06.12.11 23:01



Пък и Ванчо сигурно е писал тази книга в промеждутъка докато е правил хороскопа на Владо Чая или Азис и едва ли може да се сравнява с истински сериозен дългогодишен труд.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
и на моята риба



Бог да го прости човека.

In the name of the father...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.