Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:51 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Какво ще кажете за 11.11.2011нови  
Автор 3aek (бокононист)
Публикувано09.11.11 14:53



много чудо се изписва, много нещо...

Астрологически как е ситуацията?



Тема Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: 3aek]  
Автор won (cool)
Публикувано10.11.11 16:01



Ами аз чакам един вулкан да изригне на Канарските острови ( на остров El Hierro, "Железният").
Има астрологични основания за това (а и сеизмологични - те са в сайта на Националният институт по география (IGN) ( (Испания).
Астрологичните ( предполагам) са Плутон квадратура с Уран, Пълнолуние, Слънце в квадратура с Нептун (който вече е с директно движение), Марс ( в последния градус на Лъв) опозиция на Нептун . С една дума ситуацията е "дръж се, Земьо!".
А и някави слънчеви изригвания щели да ни стигнат (това пък го твърдят астрономите).

П.П. Всъщност някои от испанците си мечтаят да им изникне още едно туристическо островче (това го прочетох някъде из нета), ама...

Започвай всеки ден сякаш е умишлено

Редактирано от won на 10.11.11 16:36.



Тема Re:нови [re: 3aek]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано10.11.11 17:44



Какво да кажа - много сватби, много чудо.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: won]  
Автор 3aek (бокононист)
Публикувано10.11.11 17:47



Мдамм, интересно ще е, интересно... Благодаря, междувпрочем за информацията за вулкана, ще ми влезе в употреба





Тема Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: 3aek]  
Автор won (cool)
Публикувано10.11.11 18:43



Ами тогава да добавя и Големият тригон между Марс, Плутон и Юпитер (ретрограден) , съответно в Лъв (фиксиран, огнен), Козирог (земен, кардинален), Телец (земен, фиксиран).
Марс точен аспект 150 гр. към Уран.
Хм!

Започвай всеки ден сякаш е умишлено



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано10.11.11 22:04



къде бе, къде ? искам и аз



иначе в Испания утре се тегли голяма лотария - 11 милиона и 11 по един милион

имам и билет, спокойно, ако хванем нещо голямо - ще черпя

дори звучи многозначно

In the name of the father...

Тема Re:нови [re: Rose.]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано10.11.11 22:31



Ми навсякъде ... дати като 11.11, 10.10, 09.09, и т.н. са популярни, особено ако и годината е с такова число.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано10.11.11 22:35



да, да, това го знам, но нали 11 се смята за магично число като 22

In the name of the father...


Тема Re:нови [re: Rose.]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано10.11.11 23:28



Пф, аз не смятам така, освен ако не е твоето лично число. Иначе те всички числа са магически ... по някакъв начин.

Например на мен ми върви много на 6-то число, много хубави неща са ми се случвали на 6-то число, но не се омъжих на 6 юни 2006.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано11.11.11 00:54



ne, tova sam go chela za 11 i 22, no ne vqrvam mnogo v numerologiqta

In the name of the father...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.