Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:12 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сайтченови [re: Doctor Who]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано11.11.11 21:23



не знам, излиза ми луна в дева, а тя ми е във везни, асцендент водолей, а сега ми е риби...

не знам...

In the name of the father...


Тема Re: Сайтченови [re: Rose.]  
Автор Lillie (nonexistent)
Публикувано11.11.11 22:00



Не е изчислено правилно.



Тема Re: Сайтченови [re: Lillie]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано11.11.11 23:15



пак ще опитам тогава, Лил

Your Moon sign is Virgo. Your Ascendant sign is Aquarius

Your Birth Star is Chitra.
You are currently running Jupiter Dasha and Moon Antardasha .

Уфф, ами все това излиза

Редактирано от Rose. на 11.11.11 23:43.



Тема Re: Сайтченови [re: Valery 72]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано11.11.11 23:17



а на мене подходящо време за брак и забременяване ?!?!?!


нов опит

In the name of the father...


Тема Re:нови [re: Rose.]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано12.11.11 00:58



Е, аз съм в Лунна даша, но идея нямам какво значи това.

Знам само, че трае доста време. 10 години. И започна горе-долу по времето, когато стана ясно, че ще идвам насам.

Хаха, добреее, пуснах Гугъл и Уикито отговори - засега има доста познаваемост. Но явно трябва да се приготвям ментално за майчинство в следващите 5 години, ако се вярва на това влияние, за да не ме хване събитието по къси панталонки. И настинките зачестиха, ама и аз се обличам оптимистично ...

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Редактирано от Bиливap на 12.11.11 01:13.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано12.11.11 01:08



аз пък съм в такава по венера (според Лил), защото аз не разбирам нищо от Индийска астрология (щото пък от Тропическа много ми отбира тъпата тиква), но пак от нея знам, че 2013 ще свърши и тогава ще настане истински ромАнтичното време, та си чакам тихо и се надявам



In the name of the father...

Тема Re:нови [re: Rose.]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано12.11.11 01:19



Ами то зависи в коя накшатра ти е била Луната като си се родила, от там започва да ти се брои времето, моята е Бхарани (ако ми е точно времето на раждане).
Я виж тука какви интересни работи има ...


Аз нямаше как да се омъжа по време на Венерината даша, защото това са ми първите 20 години в живота и ... мда, деца, сватби и т.н. не бяха актуални, но любов имаше много към мен (макар и несподелена от моя страна).
Разширих си кръгозора.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано12.11.11 01:33



гхххргх, тези неща като схема са ми долу-горе ясни, но никога не съм знаела къде или как мога да разбера къде е била луната ми при раждането според индийската

имам предвид нещо като астро.ком, където и да не знам нещо - ппреглеждам наново и така...

абеее, аз си чакам 2013та, ама до тогава трябваше да съм започнала да притоплям яденето, както се казва, но за сега на хоризонта ни дивеч, ни зеленчук...

добрата новина е, че има толкова интересни неща за четене, та до тогава може верно хич и да не ми пука сама ли съм със звездите или те със мен



In the name of the father...

Тема Re:нови [re: Rose.]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано12.11.11 09:56



Ами можеш да разбереш като някой, който знае какво прави, ти построи съответните диаграми/карти/варги, извинявам се, че не знам точния термин. Ама то не е само да се построят, ами и да се изтълкуват. Аз като си имам моите, та какво, не мога да ги изтълкувам (е, знам общо взето за какво става дума покрай моя познат тук, който ми е обещал да ми изнесе няколко лекции като намери свободно време).
Всъщност знам, че накшатрата на Луната е много важна, но тези на Слънцето и асцендента например предполагам са също така важни, само дето не знам какво влияние оказват.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re: Сайтченови [re: Rose.]  
Автор Lillie (nonexistent)
Публикувано12.11.11 13:18



Единственото вярно е лунната ти накшатра - Читра. Тя заема част от сидерална Дева и сидерални Везни, но твоята мисля, че беше в първия градус на Везни с отчетена прецесия.
А щом АС е в края на Риби, би трябвало да остане в същия знак и по сидерал. Най-вероятно в сайта, който си използвала, не се отчита правилно корекцията за часова зона.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.