Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:13 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re:Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: lvony333]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано19.11.11 13:56



coveche, az ti kazvam kakvo pisheshe tam, a shte si napravq truda da ti go namerq i tsitiram. Fakt e, che oshte vsichko mi e tamno, no nqma nujda ot kvalifikatsii i sarkazam, zashtoto sam v tozi klub ne za da izpolzvam nosa si, nali taka

In the name of the father...


Тема Re:Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: Rose.]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано19.11.11 23:15



no nqma nujda ot kvalifikatsii i sarkazam Ти пък, да не ми се връзваш - само леко те стряскам, колкото да не се унасяш прекалено

... , че виждаш ли като не разбираш възлите какво става? – Лоша работа, обърквация
a shte si napravq truda da ti go namerq i tsitiram – Много добре, ще чакам да го намериш, да го прочетеш и да се задълбочиш (поне малко) та да го разбереш. - Чакам това да го направиш, после да ми го обясниш тук, та да може да дискутираме, иначе няма как.



Тема Re:Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: lvony333]  
Автор Lillie (nonexistent)
Публикувано20.11.11 12:55



Айдеее, нахокахте Овнята





Тема Re:Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: lvony333]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано20.11.11 15:41



имаш ти скорпионскоооо, имаааашшш
ако ми знаеше работния график имаше да плачеш за мен, не да ме бъзикаш на тема астрология, ама нейсе

чела съм го още във времето, в коет ми го дадоха, запомнила съм го и съм сигурна, че ще го намеря

търсих го вчера, но се зачетох в други писания за сев.възел и сичправ, че се отвях

но не си прав, че не го пише, ей сега ще видиш ти с кого си играеш



In the name of the father...

Тема Re:Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: lvony333]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано20.11.11 16:04




Търпение
В тази живот родените със северен възел във Везни се учат на търпение. На планетата има и други хора и животът им ще се разгърне по-щастливо,
цитатът е в абзаца Търпение към средата на текста

и кратко отклонение право в темата

П.С. Никога не споря, когато не съм убедена в правотата си

In the name of the father...

Редактирано от Rose. на 20.11.11 16:05.



Тема Re:Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: Rose.]  
Автор won (cool)
Публикувано20.11.11 16:58



Е, как пък само това видя в текста?!
Според мен е по-важно да се научиш да си сътрудничиш с другите, да комуникираш, да извличаш полза, а понякога да се оттегляш.
Наблегни на тази част (в началото е) Качества, от които трябва да се освободите Импулсивност /Очакване другите да се държат по определен начин /Егоцентризъм и някои други - ти прецени.


П.П. Извинявам се, че съм допуснала грешка тук А за да спестя малко главоболия на търсещите (Роуз, например) къде се намира Северен Лунен Възел ( СВЛ, True Node, ) в момента - ами на 14 градус в Стрелец. Движи се ретроградно (обратно на часовниковата стрелка) и изминава 30 градуза за 18 месеца. и така може да съм те подвела.
Всичко друго е вярно в текста, обаче ретроградното движение не е обратно на часовниковата стрелка, а по посока. Движението на СЛВ е обратно на движението на Слънцето и Луната (защото само те нямат ретроградно движение, а другите планети имат понякога).

Започвай всеки ден сякаш е умишлено

Редактирано от won на 20.11.11 17:37.



Тема Re:Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: won]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано20.11.11 19:22



тук важното е, че доказвам тезата си

,
кой е казал, че съм видяла само това в текста ?!?!?!?

импулсивност, хм, винаги съм си мислила, че всъщност някой би те заобичал заради уникалната ти неповтормост и щом ти е дадена импулсивност - премахвайки я губиш ,,твоя си,, чар...само разсъждавам

егоцентризъм - това мисля, че го нямам, имам изграден инстинкт за самосъхранение, защото като малка е било необходимо да оцелявам, но так съм се запазила. Заради товапонякога другите остават на заден план, за да се ремонтирам/оцелея/възтановя, но след това пак съм войн за другите и получават най-доброто...

абе има тоооолкова да се учи...тлкова искам да ми дадат ваканцията и да чета...

а за СЛВ - оки, че се заплетох малко и ако наистина сега си започнала да четеш по астрология - какво започна да четеш първо

In the name of the father...

Тема Re:Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: Lillie]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано20.11.11 19:53



Лил, стига се присмива на бедната овца



In the name of the father...

Тема Re:Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: Rose.]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано20.11.11 22:07



Да добър линк, а ти прочете ли какво пише вътре за кофата? Намери текста за кофата. - Хора със Слънце в Овен в съвпад със южния възел трябва да си махнат кофата дето са си сложили на главата щото от нея нищо не виждат, а само Аз, аз, аз... и ехото си аз, аз , аз... чуват... Като я махнат трябва да си отворят очите, да видят, че не са само те единствени на света, а има и други хора и то интересни, и хубави и лоши, различен шарен свят.. ама това трябва да го видят сами, а не “аз не знам, аз не виждам, аз не разбирам, кажете ми..аз, аз, аз ” – Ми махни си кофата от главата и ще ти стане светло, и ще виждаш...

То и затова имаш голям страх от всичко, как да нямаш, като си в тъмница...
Иначе наистина може и да съм Скорпион, щото ми е заключен в 4-ти дом, макар и да нямам планета там.

п.п. Много съжалявам, но един Скорпион ми плати да пиша такива работи, щото си била против Скорпионите... – Извинявай, не е лично, просто бизнес, иначе нали знаеш, че аз много те уважавам



Тема Re:Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: Lillie]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано20.11.11 22:17



Бъзикаме ги, не всички Овни, май сме пропуснали някой!
Лили, ти ме подсети, сериозно. Знаеш ли, голяма грешка верно, как съм пропуснал на теб да кажа какви са Овните - не знам! Слушай сега, това Овните знаеш ли какви сте?... – Досещаш ли се колко, ама много лоши сте ... направо нямам думи, затова ще си замълча....

–Не си ли съгласна, ама честно си признай, че е така.

А на Розовата пустата карма и е такава, че трябва да се научи на търпение. – Северен възел във Везни иска гигантско търпение , а при късмет и южния да се падне в Овен, е тогава вече няма измъкване - карма!

Лилче, аз и тренирам търпението, сама да се убеди доколко е напреднала , защото нали с този огън и е много трудно бе душо, та помагам с каквото мога, правя добро - нали, а тя не го осъзнава. – Виждаш ли, убеди ли се сега, че на тоя свят няма никава благодарност

А що имам чувството, че сте се събрали тук сега само огнени с водни асценденти? – Ама аз вече съм се скрил под леглото, вече може да ме замеряте с каквото искате..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.