Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:20 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: won]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано17.11.11 20:22



супер, много ти благодаря, аз само седя, чета и записвам

трудът ти не остава напразно, да знаеш



In the name of the father...

Тема Re:Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: Rose.]  
Автор won (cool)
Публикувано17.11.11 20:30



Ако ви съкратят, може и да е за добро. Ще ти изплатят отпуската, ще имаш право на компенсация, че си останала без работа, докато намериш следващата. Не е толкова страшно това в Испания. (Ще имаш повече време и за астрологията

)
Не мога да преценя дали това ще се случи, но по принцип преминаването на СЛВ и ЮЛВ означават да намериш баланс между домовете, през които преминават.
СЛВ е преминал и през наталния ти Нептун - доста илюзии трябва да си оставила вече( надявам се и с наша помощ). Трябва да не се опитваш да променяш хората около себе си, или да ги съдиш, а да се погрижиш за себе си и бъдещето си. Трябва да си по "in" в риалитито.
Има една поговорка: " По-добре врабче в ръката, отколкото орел в небето."

Започвай всеки ден сякаш е умишлено

Редактирано от won на 17.11.11 23:37.



Тема Re:Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: won]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано17.11.11 20:37



да, да, май така се получава, макар и на моменти овенското да избива и да искам да се заям с някого или да го ,,осъдя,, набързо.

ако ме оставят без работа - много добре дори ще ми се отрази за кратко време - за 365 дена тази година имах 2 дена един до друг почивни веднъж - нито Коледа, нито Нова Година, нито Великден - само работа, работа, работа...

а трябва да я сменя, колкото и да е ок, за да не умра като тъпа гъба, време е за друга работа, където да рзвивам и мозъка си

In the name of the father...


Тема Re:Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: Rose.]  
Автор won (cool)
Публикувано17.11.11 21:26



Е, все пак гледай да те съкратят с "екстри", ако се стигне до това положение, а не се уволнявай сама.

Започвай всеки ден сякаш е умишлено



Тема Re:Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: won]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано17.11.11 22:07



да, да, аз не мърдам, а и днес ме бяха хванали дяволите да се обадя на шефа, но се укротих и само си казах ,,овен, Северен възел във везни - трябва да се научат на търпение - чакай, изчакай, тихо, кротко - утре вилней,,



In the name of the father...

Тема Re:Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: Rose.]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано18.11.11 23:34



Северен възел във везни - трябва да се научат на търпение
Ха-ха

- Кой ти е казал това, това въобще не е вярно, да не казвам глупост. - Търпението е по Козирог, Сатурн ...
Във Везни е със съвсем друг смисъл. Много ми е интересно по каква логика свързаш Везни или Венера с търпение ...

Редактирано от lvony333 на 18.11.11 23:40.



Тема Re:Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: lvony333]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано19.11.11 01:25



аз не го свързвам, в една интернет книга, ако не и горе в темите на Аморе, ти или Ригел ми дадохте да видя Северен Възел във везни и там така пише

на мен с толкова огън да не мислиш е лесно да го изпълнявам, нито ми се иска, ама пуста карма...

In the name of the father...


Тема Re:нови [re: Rose.]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано19.11.11 02:20



А според индийската къде ти е Северния възел (Раху)?

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re:Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: Rose.]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано19.11.11 10:56



Според мен Астрологията все още ти е много тъмна Индия, това обаче не е свързано с Индийската астрология.
Нетърпението е по-скоро овенски - марсов “бъг”

по Южния ти възел, Слънцето .. няма нищо общо със сев. възел във Везни.
Използвай главата си - символа на Овеня, но не за трошене на орехи, тя може да служи и за други неща. Ти как си представяш Венера и Везни, като някаква търпелива женица дето по цял ден копа и мъкне камъни?



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано19.11.11 13:44



za sajalenie ne znam :( Lili mi pomogna i mi kaza za lunata, no za sev. ne znam :( moje bi e pak tam vav vezni

In the name of the father...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.