Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:39 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано16.11.11 20:10



аа, супер, схванах, много ти благодаря, важното е, че сега разбрах, че Сев.възел се движи обратно на часовниковата стрелка, тогава при мен е минал вече МЦ, но жалкото е, че никакъв по-специален възход не се случи



In the name of the father...

Тема Re:нови [re: won]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано16.11.11 20:18



ами най-много, че на 18 април ще съвпадне със Северния възел в натала, но не знам това до какво води - търсих го в кафеастролъджи, но нямаше обяснение

In the name of the father...


Тема Re:нови [re: won]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано16.11.11 20:20



ами аз имам МЦ в стрелец, ама нали се движи ретроградно, как ще ми повлияе на мен ?

In the name of the father...


Тема Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: 3aek]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано16.11.11 20:33



не знам за 11-ти, но на 16-ти мисля да убивам !!! а иначе е хубав транзитна Слънце върху Марс, но уви - всички ще умраааааааааааттт !!!

In the name of the father...


Тема Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: Rose.]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано17.11.11 00:30




Ти па всички ли? Пощади живота на един, двама поне...



Тема Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: lvony333]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано17.11.11 00:59



аз само приказвам, но ме е страх да не убия някого наистина

собственикът на магазина ни май иска да ни остави без работа, но междувременно аз още не съм си взимала годишната отпуска



на предела на търпението си съм, някой може да пострада

In the name of the father...

Тема Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: Rose.]  
Автор 3aek (бокононист)
Публикувано17.11.11 09:10



Въйй... Що?





Тема Re:Re: Какво ще кажете за 11.11.2011нови [re: 3aek]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано17.11.11 12:26



ami toj e vazrasten i ima dogovor za naema na magazina ot mnogo godini za smeshni pari. No 2012ta izticha i vmesto 200evro sega mogat da mu iskat 5 000 primerno, zashtoto mqstoto e turistichesko, istorichesko i vsichki ekstri. Oshte ne znam koga shte me mahne, no ne mi e potvardil za vakantsiqta dekemvri, a az rabotih kato vol tsqla godina i shte umra, ako ne mi q dade :( napravo gadost, vmesto da si pochina zaslujeno sega trqbva da si tarsq nova rabota, pfuuu

In the name of the father...


Тема Re:нови [re: Rose.]  
Автор won (cool)
Публикувано17.11.11 20:12



Ето ти доста неща за Северен и Южен възел



Виж Nodes/Nodesи Nodes/Neptune

Абе целият сайт на Селесте Тийл е ценен. Малко астролози споделят толкова за методите, които ползват, преди да си препоръчат книгите или адреса за поръчка на някъв астро-продукт.
(Определено ми допада начинът й на обясняване и бих прочела книгите й. )

А като търсиш нещо в Интернет за астрология, просто пишеш на английски в кавички в Google, "Saturn conjunct Moon" или "North Node conjnct North Node", или "Palas in astrology" - или там, каквото те интересува. И ще получиш доста резултати.

Редактирам се, за да добавя, че в "Saturn conjunct Moon" Сатурн е транзитен Сатурн., а Луната е натална, и така.
Ето термините и значението им (за тези, които не ги зная, а искат да ги разбират) http://www.astro.com/astrology/in_aspect_e.htm

Започвай всеки ден сякаш е умишлено

Редактирано от won на 17.11.11 22:05.



Тема Re:нови [re: won]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано17.11.11 20:22



This transit often closely coincides with a new professional position or promotion Аха.



Аз сега се зачетох за различните йоги във ведическата астрология, защото се оказа, че имам няколко ... Но не мога да намеря изчерпателна информация онлайн, само някакви кратки очерци.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Редактирано от Bиливap на 17.11.11 20:23.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.