Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:40 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Похвалете се :)  
Автор Mos maiorum (absolut)
Публикувано05.11.11 21:58



Похвалете се с нещо, че ми писна от негативните неща в живота ми

И да проследим хубавото събитие на кой транзит, прогресия или нещо друго се дължи.

Юпитер ми тр. 1-ви и ми е едно лежернооо и мързеливо. Това си е за хвалба.

Редактирано от Mos maiorum на 05.11.11 22:11.



Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Mos maiorum]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано05.11.11 23:17



2008ма Ноември месец (не ми се търси кой точно, но ако се налага мога да проверя).

Също Великден 2007ма, ама точно нощта на Събота срещу Неделя и самата Неделя Великден.


Първото е начало на нещо, което ме прави щастлива. Второто край на нещо, което ме правеше нещастна и един от най-свободните и Райски дори бих казала дни в живота ми. На какво ли се дължат астрологично?



..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 05.11.11 23:18.



Тема Re:нови [re: Mos maiorum]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано06.11.11 01:25



Ами какво - откакто Юпитер транзитира през 2-ри дом, парите текат в моята посока. С каквото се захвана, което да е свързано с инвестиране на пари или очакване на финансова облага, все завършва с успех.
Плутон през 10-ти дом пък ми донесе работа, която харесвам, но с хора, с които не можахме да се сработим. Напуснах и сега съм на нова работа, която харесвам повече и с хора, с които се сработихме чудесно.
Такива работи.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Mos maiorum]  
Автор 3aek (бокононист)
Публикувано06.11.11 15:06



Не знам за транзит или прогресия, но на мен ми тръгна хубав период след като Сънцето влезе в Скорпион. Щото към края на Везните беше ужасно.



Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Mos maiorum]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано06.11.11 17:10



Почти ми мина квадратурата на Плутон със Слънцето и съм жива



In the name of the father...

Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Doctor Who]  
Автор Mos maiorum (absolut)
Публикувано07.11.11 02:16



На какво ли се дължат астрологично?

Точно това искам да разберем.



Построй си прогресии и транзити за тези дати към натала и качи някоя карта, ако искаш.

Редактирано от Mos maiorum на 07.11.11 02:27.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Mos maiorum (absolut)
Публикувано07.11.11 02:25



Юпитер кои домове управлява? Прогресии и други транзити дали си гледала, както и в каква дaша си в момента?



Карай ТРЕЗВЕН, СПАСИ Човешки Живот!

Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Mos maiorum]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.11.11 11:35



08.11.2008 19:39 Сф




08.04.2007 01:00 Сф



Дала съм и часове, макар че те не са включени в картите по обясними причини.

..rude & not ginger...


Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Doctor Who]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.11.11 11:51



Хахахаха, транз. Нептун, Хирон и сев. възел в 5ти дом ми "притискат" прогресивна Венера. Прогр. АС съвпада с нат. Луна като тя е от страната на 1ви дом при този съвпад. А прогр. Луна е на трон в Рак на прогр. МС. Прогр. Марс ми е в 3ти нат. дом.

Но иначе сега виждам, че то и двете дати влизат в една и съща соларна година и тези прогресии, които съм пуснала реално са еднакви.
Разликите - при първата карта тран. Юпитер ми прави съвпад с нат. Венера, а при втората е ретрогр. и в съвпад с нат. ИЦ. В първата карта сев.я възел ми транзитира 5ти дом с прогр. Венера там заедно с Нептун и Хирон както казах, а във втората - заедно с Уран ми транзитира към ДЦ.... което може би най-ярко показва, че първата карта е свързана с..........., а втората с............ . Хммм.


Но виж колко важни неща са ми се случили при прогр. Луна на трон и на МЦ. Явно няма да избягам от темите по Луна толкова лесно. Иначе заради нея всеки месец минавам през различни състояния




Бтв може би първо тр да се гледа долната карта, а после горната. Защото първо долната се е случила.

Да правя ли и карта за конкректния ден и час, и място (като събитие) и тази карта да я разгледам в контекста на моята нат.? Сигурно ще свърши работа, но много карти станаха, хахахаххаха
Иначе Юпитер освобождава. Но точно върху ИЦ сякаш нз колко се връзва във втората карта. Може би това, че се е запътил към Мерк. и то в ретро - да отнеме някои мисловни модели ли.....хм.

..rude & not ginger...


Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Doctor Who]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.11.11 12:03



Направих синастрия на събитията с моята карта за удобство

Те на моята карта с тази на събитията, че е по-удобно






..rude & not ginger...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.