Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:55 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Похвалете се :)  
Автор Mos maiorum (absolut)
Публикувано05.11.11 21:58



Похвалете се с нещо, че ми писна от негативните неща в живота ми

И да проследим хубавото събитие на кой транзит, прогресия или нещо друго се дължи.

Юпитер ми тр. 1-ви и ми е едно лежернооо и мързеливо. Това си е за хвалба.

Редактирано от Mos maiorum на 05.11.11 22:11.



Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Mos maiorum]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано05.11.11 23:17



2008ма Ноември месец (не ми се търси кой точно, но ако се налага мога да проверя).

Също Великден 2007ма, ама точно нощта на Събота срещу Неделя и самата Неделя Великден.


Първото е начало на нещо, което ме прави щастлива. Второто край на нещо, което ме правеше нещастна и един от най-свободните и Райски дори бих казала дни в живота ми. На какво ли се дължат астрологично?



..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 05.11.11 23:18.



Тема Re:нови [re: Mos maiorum]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано06.11.11 01:25



Ами какво - откакто Юпитер транзитира през 2-ри дом, парите текат в моята посока. С каквото се захвана, което да е свързано с инвестиране на пари или очакване на финансова облага, все завършва с успех.
Плутон през 10-ти дом пък ми донесе работа, която харесвам, но с хора, с които не можахме да се сработим. Напуснах и сега съм на нова работа, която харесвам повече и с хора, с които се сработихме чудесно.
Такива работи.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Mos maiorum]  
Автор 3aek (бокононист)
Публикувано06.11.11 15:06



Не знам за транзит или прогресия, но на мен ми тръгна хубав период след като Сънцето влезе в Скорпион. Щото към края на Везните беше ужасно.



Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Mos maiorum]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано06.11.11 17:10



Почти ми мина квадратурата на Плутон със Слънцето и съм жива



In the name of the father...

Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Doctor Who]  
Автор Mos maiorum (absolut)
Публикувано07.11.11 02:16



На какво ли се дължат астрологично?

Точно това искам да разберем.



Построй си прогресии и транзити за тези дати към натала и качи някоя карта, ако искаш.

Редактирано от Mos maiorum на 07.11.11 02:27.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Mos maiorum (absolut)
Публикувано07.11.11 02:25



Юпитер кои домове управлява? Прогресии и други транзити дали си гледала, както и в каква дaша си в момента?



Карай ТРЕЗВЕН, СПАСИ Човешки Живот!

Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Mos maiorum]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.11.11 11:35



08.11.2008 19:39 Сф




08.04.2007 01:00 Сф



Дала съм и часове, макар че те не са включени в картите по обясними причини.

..rude & not ginger...


Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Doctor Who]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.11.11 11:51



Хахахаха, транз. Нептун, Хирон и сев. възел в 5ти дом ми "притискат" прогресивна Венера. Прогр. АС съвпада с нат. Луна като тя е от страната на 1ви дом при този съвпад. А прогр. Луна е на трон в Рак на прогр. МС. Прогр. Марс ми е в 3ти нат. дом.

Но иначе сега виждам, че то и двете дати влизат в една и съща соларна година и тези прогресии, които съм пуснала реално са еднакви.
Разликите - при първата карта тран. Юпитер ми прави съвпад с нат. Венера, а при втората е ретрогр. и в съвпад с нат. ИЦ. В първата карта сев.я възел ми транзитира 5ти дом с прогр. Венера там заедно с Нептун и Хирон както казах, а във втората - заедно с Уран ми транзитира към ДЦ.... което може би най-ярко показва, че първата карта е свързана с..........., а втората с............ . Хммм.


Но виж колко важни неща са ми се случили при прогр. Луна на трон и на МЦ. Явно няма да избягам от темите по Луна толкова лесно. Иначе заради нея всеки месец минавам през различни състояния




Бтв може би първо тр да се гледа долната карта, а после горната. Защото първо долната се е случила.

Да правя ли и карта за конкректния ден и час, и място (като събитие) и тази карта да я разгледам в контекста на моята нат.? Сигурно ще свърши работа, но много карти станаха, хахахаххаха
Иначе Юпитер освобождава. Но точно върху ИЦ сякаш нз колко се връзва във втората карта. Може би това, че се е запътил към Мерк. и то в ретро - да отнеме някои мисловни модели ли.....хм.

..rude & not ginger...


Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Doctor Who]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.11.11 12:03



Направих синастрия на събитията с моята карта за удобство

Те на моята карта с тази на събитията, че е по-удобно






..rude & not ginger...


Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Doctor Who]  
Автор won (cool)
Публикувано07.11.11 12:59



За първата синастрия бих предположила, че е спечелването на някаква награда. Някава лична изява, истинската ти - Транзитен Сатурн през АЦ ти. АЦ на събитието в твоя 10 дом.
А може и да е влюбване? Прогресивната Венера "приклещена"

от тр. Хирон и Нептун. Тр. Сатурн през АЦ също ще свърши работа и тука
(кво ли разбирам аз, по-добре да фърля боб...в тенджерата)

За втората синастрия (за събитието от 2007) бих предположила, че си напуснала дома си и си заживяла самостоятелно. Инициатор на това събитие е бил някакъв разговор за някой външен за семейството ви човек.
Всички събития са ти засегнали "кочинката", пардон, планетите ти в 4 дом. АЦ на събитието, транзитните Сев. Лунен Възел, Уран и Меркурий са с аспекти към планетите ти в 4 дом. МЦ на събитието е в 6 дом - ежедневие.
Познах ли или добре се филмирам?
Започвай всеки ден сякаш е умишлено

Редактирано от won на 07.11.11 17:22.



Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Mos maiorum]  
Автор rigel3 ()
Публикувано07.11.11 14:07



Току-що казаха, че вече щял да се води регистър (май електронен) на всяко новородено, като в него ще се записвали дата, ЧАС, място на раждане, тегло, пол, кой е акушера и др. И което е по-интересното - щели да се вписват от специално определен човек, който щял да носи ПЕРСОНАЛНА отговорност за вписванията. И този регистър щял да бъде задължителен за клиниките с такива отделения. Малко улеснение за астролозите.





Тема Re: Похвалете се :)нови [re: won]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.11.11 17:35



Ще кажа, но да поизчакам малко, ако и някой др иска да познава. Макар че в 1вата дата (която всъщност хронологически е 2ра, но съм я пуснала първо нея) за мен много очевадно са активирани 10ти и 5ти дом, както и опр. планети.
Дипломирането с кой дом и планети го свързваш?

..rude & not ginger...



Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Doctor Who]  
Автор won (cool)
Публикувано08.11.11 19:56



Дипломирането с кой дом и планети го свързваш?
Значи първоначално наистина бях написала "дипломиране" за събитието през 2008 година (първата синастрия), обаче после реших, че няма кака да си се дипломирала декември (ти си р.1988г., това си е ясно от картите).

Затова се редактирах и написах, че си спечелила някакъв конкурс, награда някаква - заради АЦ на събитието, който попада в твоя 10 дом; прем. на тр. Сатурн през АЦ ти.
Сигурно доста неща съм пропуснала.

П.П.В момента не мога да видя картите и не мога да кажа нищо повече.

Започвай всеки ден сякаш е умишлено

Тема Re: Похвалете се :)нови [re: won]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано08.11.11 20:12



Ами да, не е дипломиране. Първата карта е начало на заниманията ми с нещо, което ми е хоби в момента. Но за да го започна си имаше изпит и картата съм построила за часа, когато разбрах резултата и че реално продължавам, т.е. започвам. Оттогава това е доста важна част от живота ми, едно от нещата, които ме "държат" макар да съм имала и трудни моменти, и провали, някак все продължавам и съм имала и много моменти на щастие, запознах се и с интересни хора покрай това. Та, начало на ново занимание е, да, което би могло някой ден да ми е професия чисто хипотетично, но засега си е хоби. Обаче много стабилно хоби, което не пускам, каквото и да се случва. Всъщност това е първото постоянно нещо в живота ми, от което не се отказах след време и не ми омръзна, а дори да има моменти на колебание, "устисквам ги" така да се каже.

Може би Сатурн показва точно това, някаква дългосрочност. Разбира се, не знам за вбъдеще как ще се развие. "Наталната" му карта дава ли някакви сигнали за това?
Картите са си тук, просто ако не ти ги показва кликаш на view image и си излиза.


..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 08.11.11 20:14.



Тема Re: Похвалете се :)нови [re: won]  
Автор Mos maiorum (absolut)
Публикувано08.11.11 21:13



Всички събития са ти засегнали "кочинката", пардон, планетите ти в 4 дом.
- Не мога да спра да се смея хахахах

. Сега разбирам, че и във форума може да бъде забавно А моят пълен 8-ми дом, сигурно ще мине за бардак.

Карай ТРЕЗВЕН, СПАСИ Човешки Живот!

Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Doctor Who]  
Автор won (cool)
Публикувано08.11.11 21:49



Радвам се, че съм познала след редакцията.


А за да разбереш "бъдещето на събитието" му пусни една транзитна +прогресивна карта за произволна дата...и готово - ще си имаш карата, по която да му мислиш. Или пък Солар.
Метни вътре и малко Парс Фортуна, Вертекс, Палас и кавото се сетиш, че ще е полезно за начинанието.


П.П. А каво е станало през 2007?(втората синастрия)

Започвай всеки ден сякаш е умишлено

Редактирано от won на 08.11.11 21:55.



Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Mos maiorum]  
Автор won (cool)
Публикувано08.11.11 21:52



Може бардак, а може и да е кантора или кабинет.
Каквото си го направиш.



Започвай всеки ден сякаш е умишлено

Тема Re: Похвалете се :)нови [re: won]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано08.11.11 22:19



Втората синастрия, да кажем сърцето ми най-накрая се почувства свободно. На сутринта не бях вече влюбена в този, за когото си мислех, че винаги ще обичам и знаех същевременно, че имам много важен човек в живота си, който беше там от известно време, но едва тогава бях свободна да го оценя. Хахахаха, брутално звучи, но е един от най-значимите моменти в живота ми. Часът 01:30 не е съвсем коректен, може би, но то важното е планетите към мойте домове по-скоро.

..rude & not ginger...



Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Doctor Who]  
Автор won (cool)
Публикувано08.11.11 23:45



Свобода значи! Няма лошо!
Аз си мислех, че си напуснала дома си и родителите си, а то...
Пак е било някакво напускане, ама не по моя сценарий

Започвай всеки ден сякаш е умишлено

Редактирано от won на 08.11.11 23:47.



Тема Re: Похвалете се :)нови [re: won]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано09.11.11 00:00



Аз тогава не живеех с родителите си



Май прогр. сев. възел най-големи жокери дава и в двете карти - в горната засяга 5ти дом, в долната 7ми.

А това е повече от свобода - като излизане от лудост си беше. Планирано дълго, но се случи внезапно. И после развитието на деня - един от най-щастливите дни в живота ми.

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 09.11.11 00:05.



Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Doctor Who]  
Автор Mos maiorum (absolut)
Публикувано09.11.11 08:45



Телешкият ми Асц му трябва време да осмисли

кхъ-кхъ. Та, картите с наслагвания на транзити и прогресии са ми меко казано объркващи. Къде е прог. северен възел, че не го виждам?

Тр. Уран квадрат към стелиума си е освобождение - трудно, но желано.

Редактирано от Mos maiorum на 09.11.11 08:48.



Тема Re: Похвалете се :)нови [re: Mos maiorum]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано09.11.11 10:58



Моя грешка - транзитен, а не прогресивен сев. възел. Или с др. думи - оня червения



..rude & not ginger...


Тема Re:нови [re: Mos maiorum]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано06.12.11 19:22



Неотдавна споменах, че съвпада на транзитния ми Сев. възел с МЦ ми донесе ново предложение за работа, за която дори не съм кандидатствала.


Е, мъжът ми получи предложение за нова работа, за която също не е кандидатствал (но е работил по проект за тях преди), но той вместо съвпад на Сев.възел с МЦ, има тригон на въпросния с МЦ. Не е ли интересно съвпадение?

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.