Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:18 31.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Кутията на Пандоранови  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано31.10.11 01:04



за мен е баща ми, които днес имаше рожден ден.

Ако някога тик сте ми се ядосвали, че съм неуравновесена, оплакваща се, нервна, груба дори - той е отговорът на всички въпроси.

Много бих се радвала ако разгледате картата му и ми кажете какво мислите. Не зная часът му на раждане и построих картата с 00-00а.м. Знам, че е несериозно, чза това ще съм благодарна и само ако щрихирате мнението си.

Понякога искам да му разбия главата собственоръчно, но ми е баща и го обичам и ми е мъчно за него. Мислите ли, че някога с него ще можем да постигнем баланс, уважение и хармония ?

Връзката ми с него е много болезнена, като малка тормозът в нас беше психически най-вече, но болеше като физическия, не че и той е отсъствал...



имам чувството, че ако не намеря позицията и спрямо него, начинът да общувам с него - не мога да продължа напред, той постоянно разваля хармонията ми, наранява ме, вменява ми вина, без да съм виновна

помогнете, благодаря ви, дано !

In the name of the father...

Тема Re: Кутията на Пандоранови [re: Rose.]  
Автор vegga (ентусиаст)
Публикувано31.10.11 07:14



я кажи с прости думи какво толкова делите с баща си:)

Къде ти беше Слънцето?:)



Тема Re:Re: Кутията на Пандоранови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано31.10.11 10:35



v oven 26.03.1978 5.53 Silistra, sori, che ne kachvam karta, no sam na rabota i pisha prez telefona

In the name of the father...


Тема Re:Re: Кутията на Пандоранови [re: Rose.]  
Автор vegga (ентусиаст)
Публикувано31.10.11 12:49



Ако я карате така с тати последните седмици, можем да си го обясним с тр.Марс в съвпад с натален Сатурн при теб. Ако я карате така по-отдавна- с тр.Уран на асцендента при теб. А ако е още от по-отдавна- с тр.Плутон на МЦ пак при теб:)

Значи тр.Плутон на МЦ е искал сила, самостоятелност, автономност:)
Тр.Уран на Асц. – иска свобода и независимост.
Даже тр.Сатурн в съвпад с наталната Луна сега пак можем да свържем с някаква раздяла с корените, т.е. в частен случай с родител.

Та пак стигаме до въпроса – защо не си самостоятелна, след като последните години всички бавни транзити са искали това от теб?:)
/човек общо взето добре се разбира с мама и тати, ако ги вижда няколко пъти в годината за по един-два дни

/



Тема Re:Re:Re: Кутията на Пандоранови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано31.10.11 13:35



nikoga ne sam se razbirala s bashta mi
S nego se vijdam 2 pati v mesetsa, kogato dojde da me vidi na rabota, ne moga da go izgonq, nali.
S majka mi jiveq v edin dom, za da spestqvame pari za sestra mi v Barcelona. Ne darja nikogo ot dvamata za polite, dori im pomagam s pari.

In the name of the father...


Тема Re: Кутията на Пандоранови [re: Rose.]  
Автор won (cool)
Публикувано31.10.11 14:56



Кога родителите ти са решили да е преместят да живеят и работят в чужбина? Баща ти кога е зминал, за да проверя часа на раждане в картата му?
Ще използвам също и твоята дата на раждане, но може и да не се справя, само ще опитам.
В момента той къде живее - страна, град?

Започвай всеки ден сякаш е умишлено



Тема Re: Кутията на Пандоранови [re: Rose.]  
Автор won (cool)
Публикувано31.10.11 15:03



Щом неговото отношение и оценка те нараняват, просте не им обръщай внимание. Трябват ти по-земни и реални ориентири къде си и коя си - успехи в професията, възможност да се издържаш от доходите ти, самочувствие, стойностни приятели, любов.
Не позволявай някой да те съди и да ти мачка самочувствието!
Що за човек е той е си е само негов проблем вече - не твой!
Просто продължи в живота си без него и оценките му! Не му дължиш обяснение занищо, а и той на тебе!



Започвай всеки ден сякаш е умишлено

Тема Re:Re: Кутията на Пандоранови [re: won]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано31.10.11 16:28



ne znam tochno koga zamina, no oktomvri 2009 napusna majka mi, Palma, zamina za BG, a qnuari 2010 se varna v Palma. Posle druga data e moq rd i na sestra mi 7.7.86ta silistra 11.20h. vsicki sega jiveem v Mallorca, samo sestra mi v Barcelona

In the name of the father...


Тема Re:Re: Кутията на Пандоранови [re: Rose.]  
Автор won (cool)
Публикувано31.10.11 18:16



Дори и да нямаме точният час на раждане, в натала баща ти има Т-квадратура между Юпиер (в Овен), Уран (в Рак) и Сатурн (във Везни) - всичките са кардинални знаци, т.е. тази Т-квадратура е постоянно активна и напрегната!
Обърни внимание и на това, че Юпитер и Уран в натала му са ретроградни, което означава да се засилват отрицателните енергии на тези планети. Повече информация тук

(сигурно и на др. места в нета).
Има и съвпад (под 3 градуса) между наталните Слънце и Луна. (не можах да намеря линк, ако някой има под ръка или му се обяснява, да сподели тук, моля)
Твоето натално Слънце(в Овен, 1 дом) е в квадратура с наталният му Уран, твоят Северен Лунен Възел (True Node във Везни, 7 дом) са също в в квадратура с наталният му Уран, т.е. сте си спретнали Т-квадратура отново в кардинални знаци! Твоето слънце е в съвпад с ретрограният му Юпитер.
Това ми прилича наистина на кутия на Пандора, но ти вземи й тресни капака и я забрави!

П.П. Моето предположение е, че е роден в 21 часа...и нещата са още по хард. Така Уран е на асцедента му и това е човек, който ви е обвинявал не веднъж, че спъвате кариерата му и развитието му.
Раздялата между родителите ти е станала около 16 октомври 2009.

Започвай всеки ден сякаш е умишлено

Редактирано от won на 31.10.11 19:38.



Тема Re: Кутията на Пандоранови [re: Rose.]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано31.10.11 20:38



помогнете, благодаря ви - А ти как въобще си представяш тази помощ ?


Всъщност искаш да не ти влияе ли или искаш да общуваш "хармонично" с него?

Помощ за общуването (според мен) е невъзможна, но за първото мисля, че пълна самостоятелност - отделяне, игнор (за няколко години поне) би свършило работа. Пък след време, евентуално може дори да се научите как да общувате, ако не „хармонично”, то поне сравнително нормално.

Щото явно има напрежения и си ги предавате взаимно, но и не се знае какъв му е асцендента точно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.