Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:29 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Кутията на Пандоранови [re: lvony333]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано02.11.11 21:02



Естествено, че те знам
--------------------------------------------------------------------------------------
не знам защо но като го казваш и ми става мило



та страх, да, много ме е страх от всичко

аз съм един изплашен като риба овен по презумция

In the name of the father...

Тема Re: Кутията на Пандоранови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано02.11.11 21:06



И що пък момичето да не иска бързо решение- идва му отвътре с тва огнено Слънце
-------------------------------------------------------------------------------------------------

и с 6 огнени планети !!!

In the name of the father...


Тема Re: Кутията на Пандоранови [re: lvony333]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано02.11.11 21:08



най-лесно ми е да тегля една майна на баща ми, ама като си помисля, че е самотен и сърцето ми се свива от жал към него

много искам да е здрав, щастлив и доволен, за да го мразя спокойно

ама пак не става, защото знам, че ме обича по неговия си някак извратен и нездрав начин

In the name of the father...

Тема Re: Кутията на Пандоранови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано02.11.11 21:14



Това с тормоза може би е малко преувеличено, защото в радикса не се вижда:)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

наместете го тоя радикс да ,,прогледне,,, че ако го нямаше тормоза щяхте да имате една нормална приятелка в мои очи

знаете ли какво се казва ,,котеШка лапичка,, - ръката ти се свива в конвулс на мумия и не се разпуска дълго реме, вкочаняват ти се пръстите и се получава при стрес и ужас - това получи сестра ми като малка, на мен само са ми разбивали главата в масата и ме е бил с кабел по кракта



In the name of the father...

Тема Re: Кутията на Пандоранови [re: Doctor Who]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано02.11.11 21:17



не съм забравила, но искам да зам за него, а транзита на Сатурн да е свързан с друго



In the name of the father...

Тема Re: Кутията на Пандоранови [re: rigel3]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано02.11.11 21:19



ами със сестра ми се караме, но се обичаме и работим добре в екип, с нея не искам да се разделям

In the name of the father...


Тема Re: Кутията на Пандоранови [re: Rose.]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано02.11.11 22:14



Тази вечер си хеппи, виждам.

И се радвам.

..rude & not ginger...


Тема Re: Кутията на Пандоранови [re: Doctor Who]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано03.11.11 01:08



ооо, явно е бил някакъв кратък и закачлив транзит, щото младежът се цупи като ощипана мома и явно нищо няма да стане, а и сме толкова различни, че е почти абсурдно да стане нещо, а и да стане - не виждам нищо повече от секс като възможност, а аз нямам нужда от това.

Имам нужда от спокойна, усмихната, вдъхновяваща и слънчева връзка, която те пълни с хармония в моментите, в които сутрин си мажете филийките с масло усмихнати и заедно, без дума, само усмивки и парата на ароматния чай...



In the name of the father...

Тема Re: Кутията на Пандоранови [re: Rose.]  
Автор vegga (ентусиаст)
Публикувано03.11.11 09:02



Радиксът може да е наместен, но пак да няма индикации за системен тормоз и насилие за цял живот.

Но пък да има една свръхчувствителна Луна /в съвпад с Плутон/, която на ментално ниво да преекспонира емоциите /Луна опозиция Меркурий/. Подсъзнателно се усеща, когато емоциите ескалират, но много трудно се управляват поради съвпада с Плутон – при това са трайни и склонни да се задълбочават от самосебе си.

Колко често беше това физическо насилие и психически тормоз – всеки ден, няколко пъти в месеца, на няколко години веднъж?

Ако се е случвало инцидентно, поради състояния на афект, положи усилия да ги забравиш и да мислиш за някакви хубави моменти с баща си. Нямало ли е такива?

Дори да е ежедневен, сега е подходящо време да се поизстудят емоциите, покрай съвпад на тр.Сатурн с наталната Луна, да се дистанцира човек от тях и да се опита да ги контролира, нищо, че е ясно, че е много трудно:)



Тема Re: Кутията на Пандоранови [re: lvony333]  
Автор vegga (ентусиаст)
Публикувано03.11.11 09:04



но тя в момента с разговора за него прави опити за контрол и да го махне:)
По-долу казах какво се вижда според мен:)
Според теб какво се вижда?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.