Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Rose.]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано09.11.11 00:33



Ето ти още един съвет - не очаквай прекалено много, за да не бъдеш разочарована, ако не се получи.


Не е ли по-добре да си приятно изненадана, че проявява повече интерес, отколкото си мислила преди?
В случая с мъжа ми отношенията ни започнаха чисто приятелски, запозна ни общ познат. Не съм очаквала абсолютно нищо повече от приятни разговори за политика, икономика, история, науки, други неща, които и двамата ни интересуват. След време отношенията ни се задълбочиха, но пак не чертаех планове за бъдещето и нямах грандиозни планове, просто приемах нещата такива, каквито дойдат, приятните разговори, срещите. И двамата сме достатъчно предпазливи и предпочитаме бавното и спокойно развитие на една връзка (почитатели на сериозните връзки), отколкото да пришпорваме нещата (макар че точно с неговата карта това не е очевидно от пръв поглед ).
Може би това е голямата ти грешка в любовните отношения - че не оставяш нещата да следват естествения си ход, а пришпорваш, прибързваш, чертаеш големи планове и в крайна сметка задушаваш в зародиш нещо, което би могло да се развие другояче с повечко грижи и търпение?
Помня колко безсънни нощи имах покрай проекта за дипломната работа, колко сметки, писане на нов за мен език и труд падна, колко резултати за обработване (все пак исках топ оценка и я получих само аз от групата) ... Не ставах от компютъра с часове и пишех само на нощна лампа, пишех, триех, а мъжът ми пускаше по-силна светлина и ми носеше чаша студена вода като ме целуваше с думите: "Ти си като цвете, имаш нужда от светлина, вода и обич". Е, след нещо такова имах сила да пиша още няколко часа!

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано09.11.11 13:56



мда, права си, но обстоятелствата ме накараха да пришпоря, тази година това е втория път, когато имам 2 почивни дена и след като той ми беше казал, че съм му добре дошла на гости - задвижих машината, за да се видим и когато вече беше готово и той млъкна и изчезна...

явно няма да съм цвете точно за този мъж

, лошото е, че само за да дам шанс на любовта съм готова да направя чудеса от храброст, но не жинаги си струва,

а дори не беше нужно да съм у дома му, и билетите, и стая сама можех да намеря без проблеми...

има нещо друго - ти споменаваш теми, общи интереси
аз със този симпатяга нямам никакви такива, ама пуст ентусиазъм

In the name of the father...

Тема Re:нови [re: Rose.]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано10.11.11 20:53



Не знам дали все още не се чудиш какво искаш - флирт, кратка връзка, сериозна връзка, съпруг? Защото със стратегия за флирт едва ли ще намериш сериозна връзка, а със стратегия за съпруг едва ли ще намериш флирт.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано10.11.11 21:31



винаги като се заиграя с някого и искам да стигна до края- брак, постоянно съжителство, което не винаги и със всеки е добра идея, ама пусто бързане

а и мислех да отида да видя младежа, за да се опознаем повече, не за секс-туризъм

In the name of the father...


Тема Re:нови [re: Rose.]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано10.11.11 23:35



Е ... как да имаш различен опит като тръгваш с една нагласа към всички? Като промениш стратегията, ще се променят и плодовете на усилията ти. Тоест да спреш да правиш старите грешки.
Дали ти даваш ясни или прикрити сигнали, не знам, но много мъже усетят ли, че нещата бързо стават много сериозни без техните намерения да са такива - бягат през глава, а ти се чудиш какво става.
Според мен нещата ще се подобрят, когато спреш да убиваш връзката в зародиш и смениш нагласа и подход.
И преди многократно съм ти казвала, че трябва да си смениш фокуса ... Наблягай на други неща, пък остави нещата в любовната сфера да се случат по естествен начин, когато им дойде времето.
Знам, че няма да ме послушаш и този път, но ... може би все някога ще стигнеш този етап.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re:Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано11.11.11 00:47



mladejat me pokani da go vidq, ta estestveniqt hod na neshtata be da se doopoznaem, zashtoto se poznavame ot godini, ne moga da sedq bezuchastno, kogato ot men sashto se ochakva zasvidetelstvane na zainteresovanost. Ta taka...

In the name of the father...


Тема Моля ви помогнетенови [re: Rose.]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано28.11.11 20:24



какво мислите за този хорар и мислите ли, че питаното ще се случи и при какви условия



слагам го в тази тема като омръзне да си потъне надолу и да не отварям нова тема
благодаря ви

In the name of the father...

Тема Re: Моля ви помогнетенови [re: Rose.]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано28.11.11 22:31



Ти пък пак ли нещо ще правиш?


Стой си мирно и спокойно, и без това нали скоро ще свършва света - наслаждавай се на събитието. Вместо да си щастлива, защото такова събитие не се случва всеки ден.



Тема Re: Моля ви помогнетенови [re: lvony333]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано28.11.11 22:55



Ивче, сега изненадващо и без нужното предизвестие м оставят без работа вместо да имам ваканция и да си почина след година на 6дневна седмица без празник, без делник.
Като оставим нервите настрани - време е да напрвя нещо хубаво за себе си, или поне което за момента ми се струва хубаво и много, много би ме зарадвало, особено малко преди края на света...
Нека има поне малко розово за Розовото в този черен живот...



п.с. писателка ли да стана, актриса ли...

In the name of the father...

Тема Re: Моля ви помогнетенови [re: Rose.]  
Автор won (cool)
Публикувано29.11.11 18:51



Не знам този път какъв ти е въпроса, но дано си го задала така, че да може да се отговори с да или не.
Погледнах, че и Луната не е била "без курс" вчера, това добре.
Управителя на АЦ на въпроса е Луна, която е в Козирог, 7 дом. Връх е на Т-квадратура, включваща Юпитер и Сатурн, намитащи се съответно в 11 и 5 дом.
Всички са в кардинални знаци, което показва, че въпросът е отскоро на дневен ред и изисква бързо действие. Има благоприятен аспект към Парс Фортуна, но какво от това...
Сещам се само за едно тълкуване на тази ситуация

: eдно е да искаш (11-ти дом, там е Юпитер - "мечтателя"), друго е да можеш (7-ми - там е колебливата Луна), a трето и четвърто е да го направиш (5-ти - домът на риска, там е Сатурн - усилие, воля)!
Обаче испанците имат една поговорка "Querer es poder"!

Започвай всеки ден сякаш е умишлено

Редактирано от won на 29.11.11 19:10.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.