Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 07.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Професиянови [re: Doctor Who]  
Автор won (cool)
Публикувано25.10.11 14:15



Мястото на Луната в хороскопа показва и как ти се защитаваш. Твоята е във Везни- търсиш помощ и одобрението на другите. Влияеш се от тяхното мнение.
Искам да те попитам за тези години, в които изучаваш психология, не се ли ориентира към някой дял на психологията?
Не съм много наясно какви са тези дялове, ама има психология на личността, психология на определени групи хора, потологии разни...
Работиш с "Анонимус" и на други места и се запознаваш на практика с проблемите в определени житейски ситуации, не ти ли харесва работата в социалната сфера? Вярно, че не е добре заплатена, но ти лично не смяташ ли, че е предизвикателство за тебе?
Не желаеш ли да се занимаваш с научната страна на психологията, като друг вариант за кариера?
Посещавай още практически занятия и ще решиш какво ти допада. Трябва да го усетиш като че ли ще водиш битка - с твоите знания и оръжия, но за другите.
Хората също са ресурси - най-вече за себе си, макар че повечето често го забравят...


Успех!

Започвай всеки ден сякаш е умишлено

Редактирано от won на 25.10.11 14:35.



Тема Re: Професиянови [re: won]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано25.10.11 14:33



А, аз знам, че от психологията ме вълнува психотерапията. Никаква научна, социална работа. Ти ако знаеш как стоят нещата в соц.та сфера, изобщо не тр да съм голям мазохист, за да се занимавам с това. Психиатричните случаи ми се струват по-поносими, поне интересни. Нали съм записала маг. по клинична и казах, че ходя на 1во ниво за обучение в една школа....

Аз знам много добре от психологията кое ме вълнува, просто психологията не ми е достатъчна сама по себе си.
Иначе не, не търся помощ, одобрение, не се влияя от чуждото мнение. Супер много държа на своето, доста убедена съм, че съм права в почти всяка ситуация, но знам, че е хубаво да се вслушам, може пък и другите да ме изненадат позитивно, т.е. Везните са ми дотам, доколкото да дам на другите право на мнение, право да си го кажат.... ако ми се стори логично, може да го възприема, но това е супер рядка възможност, защото обикновено съм наясно с всички възможности и си имам класация в главата. А ако аз завися от мнението на другия и с дипломация не става, минавам на Стрелешка арогантност и ако тр го сривам със земята, но да стане моето. Защото смятам, че то е най-добро за всички, разбира се.
Е, ако получа одобрение от човек, когото самата аз съм признала за авторитет, тогава съм доста (само)доволна.... Т.е. радва ме, но мога спокойно да мина и без него, защото и сама мога да си поставя оценка вече.

Мерси

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 25.10.11 14:38.



Тема Re: Професиянови [re: won]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано25.10.11 14:42



Изобщо на Везните им се носи малко погрешна слава, си мисля. Това, че са суетни, радват се, ако се харесат и по принцип са приятни и неконфликтни, не значи, че когато имат мнение и отношение, не го защитават с цената на това да смажат дори другия, ако трябва....Аз познавам двама мъже Везни - усмихнати, забавни същества.... ама си казват каквото мислят - ако ситуацията е небрежарска са си добрички, ако обаче някой ги издразни или тр професионално да си дадат мнението, са безкомпромисни и могат така да те порежат....с ясното нарцистично съзнание какви пичове са по принцип и че така "трябва" и е "правилно" да постъпят.... Едни Везни, ако мислят, че правото е на тяхна страна го защитават до дупка и без колебание. Девата от асц. ми е по-добричка от Везните на Луната ми според мен.

..rude & not ginger...



Тема Re:нови [re: Doctor Who]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.10.11 19:46



С теб имаме огледални Асц, Дсц, ИЦ и МЦ.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Професиянови [re: Doctor Who]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано27.10.11 00:12



Решиха ти проблема...
Може през ноща да извършваш престъпления, а през деня да си детектив и да ги разследнаш ..

Така и това което искаш: подобни по вътрешен смисъл и противоположни по външно проявление ще е изпълнено 100% .



Тема Re: Професиянови [re: won]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано27.10.11 01:52



извинявайте, че се намесвам, само исках да попитам как се пази една луна във везни ? понякога ми се струва, че не го правя, а ми се иска да се защитя

явно сатурн върху луната си казва думата вече и снощи беше голям рев,
как се защитават тези луни, искам да се защитя ...

In the name of the father...


Тема Re: Професиянови [re: Doctor Who]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано27.10.11 01:54



и не е ли по-добра и чувствителна луната във везни, от тази в рак например ?

In the name of the father...


Тема Re: Професиянови [re: Rose.]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано27.10.11 13:47



Пази се като си вярва, че е права и каквото и да прави, така е справедливо.
А иначе и с дипломатичност обезоръжава.

..rude & not ginger...



Тема Re: Професиянови [re: Rose.]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано27.10.11 13:49



Ами огнените и въздушните са мъжки знаци и са по-непукисти, по-бързо им минава, по-лесно се палят. Докато водните и земните са женските знаци, та според мен Луната в Рак е по-чувствителна, но го има моментът, че е на трон и знае как да получи това, което иска, добре се чувства там. Приема нещата навътре, но околните признават това й право и й помагат. Според мен.

..rude & not ginger...



Тема Re: Професия [re: lvony333]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано27.10.11 13:50



Ахахахаххаххаха, обаче точно след като гледах Dedales изобщо не ми е е до такива идеи. Гледай го и ти, френски филм, точно за такива психарии. Много добър иначе филм, де.



..rude & not ginger...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.