Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 07.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Професиянови [re: lvony333]  
Автор rigel3 ()
Публикувано27.02.12 16:23



"като ме пита казах, че имам чувството, че за наемен убиец много ме бива... "

Като го спомена се сетих, че има начин това да се види астрологически, макар и само второто. А за ориентацията аз още 14-15 годишен знаех какво точно исках и какво средно да запиша.

Обаче така е с тези хороскопи с ясно изразена професия. За другите е малко по-сложно, ама пак става.



Тема Re: Професиянови [re: rigel3]  
Автор rozovotakova3 (pure)
Публикувано01.03.12 03:38



мдам, като моята, дето никой в крайна сметка не може да я разчете и определи, ама живот, какво да се прави





Тема Re: Професия накратконови [re: rigel3]  
Автор Lillie (nonexistent)
Публикувано01.03.12 20:32



За пръв път те виждам толкова нервен (съвсем добронамерено го казвам).

Абе ти не разбра ли, че тук има една тема и тя е вечна - "Чешем си езиците!".
И, между другото, астрологичните форуми не са за обучение, а за обмен на информация, мнения, за споделяне на отношение към астрологията, а не за преподаване на астрология. Ако някой си е постнал хороскопа за разглеждане, да бъде готов да чуе всякакви отговори - и лицеприятни, и нелицеприятни, и компетенни, и некомпетентни.



Тема Re: Професия накратконови [re: Lillie]  
Автор rigel3 ()
Публикувано02.03.12 10:09



"Чешем си езиците!".

Е знам го туй, ама като не бях в медитативен режим, това се случва.



"И, между другото, астрологичните форуми не са за обучение, а за обмен на информация, мнения, за споделяне на отношение към астрологията, а не за преподаване на астрология. Ако някой си е постнал хороскопа за разглеждане, да бъде готов да чуе всякакви отговори - и лицеприятни, и нелицеприятни, и компетенни, и некомпетентни."

Е това е точно така! Абсолютно съм съгласен. Аз това се опитах да обясня на авторката на поста, ама ти си го казала най-хубаво. Специално за професията се гледат много показатели, обяснявани на курсове и книжки. Бях тръгнал да обяснявам, ама след нейните постове се отказах. Наистина си права: това е форум, а не курс или книга по астрология.



Тема Re: Професия накратконови [re: Lillie]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано02.03.12 13:10



Това и първото и второто и третото има начин да се провери астрологически.
Ако е ясно изразено ми е мисълта, иначе пак може, но е малко по-сложно.





Тема Re: Професиянови [re: Doctor Who]  
Автор MarlenaSS (минаващ)
Публикувано29.04.12 16:13



Ти си слънчев човек, имаш склонност към лидерство. В състояние си да даваш енергия на другите. Искаш да помагаш. Но искаш също така да блестиш, да си на сцената, да водиш хорото...
Парите няма да ти падат от небето. Ще ги изкарваш с труда си. Ще печелиш добре, но на тебе все ще ти се струват недостатъчно. Имаш широки пръсти...:–)
Професията която най много ти подхожда е това което си избрала. Може още, като вариант да бъдеш, отличен педагог, учителка, преподавателка наставница...Ти умееш да се отнасяш към хората подкрепящо и по майчински, или още като към по-малки братя и сестри. Комуникативна си. Речта е твое силно оръжие. Още умееш да пишеш, да играеш роли, да лавираш, да си дипломат, да посредничиш... В този смисъл професии свързани с гореизброените качества също могат да са ти присъщи.
Ще ти бъде трудно да намериш подходящ партьор. Шанс обаче има. Малко късно. Между 2027 - 2029 е благопритно време. Бракът ще бъде траен и устойчив. Ще имаш и деца - момиче (или момичета). Ще има склонност към пълнеене. Въпреки, че си кариеристично настроена и имаш големи очаквания от себе си в един момент ще разбереш, че твоята най-голяма кариера и достижение в живота е твоето семейство, твоя съпруг и това, че си се реализирала като жена.
Инае най силният и добрия ти период в живота е предвиден за 2019 - 2035. Имаш силен Юпитер в картата си.
Слабо място на тялото е стомахът, още черния ти дроб. Пази се от хепатит, а също от преяждане. Имаш склонност към пълнота. Ако имаш воля, упорство и постоянноство няма да е проблем. Пази се от инфекциояни заболявания и епидемии, а още избягвай пътешествия дори да са служебни, бъди внимателна на улицата и в обществения транспорт.

Толкова гювеч от мен... Надявам се да съм била полезна..Още въпроси и отговори индивидуално и с пари! Успех!



Тема Re: Професиянови [re: MarlenaSS]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано30.04.12 11:41



Мерси.

..rude & not ginger...



Тема Re: Професиянови [re: Doctor Who]  
Автор PureRose ()
Публикувано30.04.12 13:15



на мен пък толкова общо ми се стори тоша, че все едно за мен е писано, и аз мога да се разпозная в този текст



Тема Re: Професиянови [re: PureRose]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано30.04.12 13:46



Аз не съм казала дали се разпознавам, просто й благодаря за отделеното време и внимание.
Иначе ти знам, че във всичко можеш да се разпознаеш. Поне има цифри, гледай на теб нали ти бяха казали 2013-та, че ти е благоприятна за любов, мен ми казаха 2027-ма. Значи трудно можеш да се намериш в това. В реакцията ми също трудно можеш да се намериш. Дотук две различия. Можем да изброим и повече, но кому е нужно.
ПП. Здрасти, Роуз, и хубав ден.

..rude & not ginger...



Тема Re: Професиянови [re: Doctor Who]  
Автор PureRose ()
Публикувано30.04.12 17:25



права си, че не си казала, че си съгласна, но аз нали винаги право в ядрото на нещата се целя



здрасти и от мен, за 2013та не знам, сега в други теми съм се прицелила, да видим как ще ми се подредят нещата...

надяшам се да си добре




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.