Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:37 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Doctor Who]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано29.11.11 22:00



Не разбрах много идеята на този тест ... може би деление на топли и студени, ярки и по-тъмни ... Но и аз съм Creator с второ Persuader.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано29.11.11 22:07



Цветовете се свързват с биоенергия, темперамент, но разбира се рисковият момент е моментното емоционално състояние и етап от живота, в който човек прави теста.

..rude & not ginger...



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано29.11.11 22:10





..rude & not ginger...


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано29.11.11 22:21



А виж тук:


На пърсонелити рипорта ми даде съотношение You are 54 % extrovert and 46 % introvert абсолютно същото като Майерс-Бругс последния път като го правих.

..rude & not ginger...


Тема Re:нови [re: Doctor Who]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано29.11.11 23:55



Ми аз по принцип си обичам синьо и зелено (не всички нюанси). Но не ги бях свързвала с толкова сложни чувства и емоции и значения досега. Че и групиране ... Някой път ще пробвам теста, но засега нямам желание.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Doctor Who]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано30.11.11 00:00



При мен излезе 50 на 50. Явно съм в малко по-екстровертен период, защото всеки път излизам INFJ и I води ясно.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано30.11.11 00:00



Аз често казано, съм си сменяла предпочитанията към любим цвят с времето. :Р

Иначе цветовете са пряко свързани с емоциите. Дори някои емоции могат да бъдат описани в цветове.

..rude & not ginger...



Тема Re:нови [re: Doctor Who]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано30.11.11 00:08



Това се подразбира, но този човек е изградил сложна система за целта на теста.

Аз явно съм постоянна в цветовите предпочитания, защото това са ми любимите цветове от дете. На мъжа ми също, макар че той клони повече към синьо, отколкото към зелено. Но тези два цвята са широко застъпени у дома.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Професиянови [re: Doctor Who]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано09.02.12 00:48



Приемам залагания какво ми казаха днес, че трябвало да стана. Жокер - не е споменавано в темата изобщо.



..rude & not ginger...


Тема Re: Професиянови [re: Doctor Who]  
Автор mysticlilith (непознат )
Публикувано15.02.12 22:09



Змиевъд?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.