Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 07.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема защото, Мос, ме пита в моята тема, ти отговарямнови [re: Mos maiorum]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано05.11.11 21:24



аз не обвинявам никого, обяснявам себе си

не можеш да малтретираш едно дете, после да очакваш да порасне уравновесено

поне науката твърди така, радвам се за теб, че ти си над нея

светът има нужда и от свръхчовеци като теб, аз не съм, аз съм объркана, ранима и не задължавам никого нито да приема моето мнение, нито да го занимавам със себе си,

всичко тук е доброволно
добре си дошла да останеш, добре си дошла да си тръгнеш, всеки сам преценява за себе си кое, какво и до кога

единственото странно е, че в темат за професията пишеш, че чувстваш объркана - следователно и двете сме в една позиция,

но аз обяснявам от къде може да е дошъл проблемът при мен, за да намеря решението му

а ти се прехвърляш в моята тема, за да сипеш обвнения

кое ли е по-градивното...

п.с.Извинявам се, Доктор Ху, това е единственото мое мнение, което си позволявам в твоята тема, в моята изчезна

In the name of the father...

Редактирано от Rose. на 05.11.11 21:26.



Тема Re: Професиянови [re: Mos maiorum]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано05.11.11 22:22



А това, което удря директно в здравето дали е "директната работа по Луната" или може би обратното? В повечето случаи неизразените емоции и желания, това, че не се работи по тях, а те си стоят и дълбаят тихо и скришно удря в здравето?
Иначе то и на мен ми се случва соматика, де. Уфф :)


Еми то моята "биография" за какво ми е, ако искам тотално да сменям направлението - излиза, че само съм си губила времето.....е, и приспивала тревогите на възрастните тела


Ти неориентирана молекула, а аз кръжаща около огъня пеперуда - добър екип сме.

И бтв интересното е, че в тази тема аз си разгледах астрологично картата, аз си разказах "биографията" и никой астролог не позна нищо, задава ми ригел въпроси, които клоняха към нещо, което явно го няма при мен (задочно учене, проблеми със завършването) и никаква астрологична обосновка нямаше на това за какво ме бива и какво умея. Като изключим Айвъни да кажем, който поне имаше някакви свои идеи.
Ако искаш кажи ти какво мислиш за професията ми, ако можеш разбира се, да се абстрахираш от прочетеното. И си пусни картата, аз пък да пробвам за твоята професия къде ще се сформира по-масивна молекулярна структура.


ПП. Здрасти!

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 05.11.11 22:23.



Тема Re:нови [re: vegga]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано06.11.11 01:12



В наталната карта са в съвпад, да :) При първото му завръщане ме закара пред олтара. Чакане, чакане, ама си заслужаваше всяка минута.


Та с него сме в такива отношения ... тества ми търпението, но знам, че всеки път е за добро.
Като наближи първото завръщане, по време и малко след него започнаха да стават много важни и големи събития/промени в живота ми. Всички без едно бяха положителни. Но това едничкото не знам дали има пряка връзка със Сатурн.
И Слънцето ми "намазва" от този съвпад.
Та така, с този съвпад възходът е покрай и след първото завръщане, преди това е само психологическа подготовка за него.

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Професиянови [re: Doctor Who]  
Автор Mos maiorum (absolut)
Публикувано07.11.11 02:45



моята "биография" за какво ми е, ако искам тотално да сменям направлението - излиза, че само съм си губила времето...

Определвно ти дава. Разширила си възприятията и разбиранията; натрупала си опит, който би могла да използваш във всяка друга област на живота. Пиано, рисуване, психология, театрално изкувство...ехе...не си си губила времето с този квадрат на Сатурн/Уран към Асц (по спомен) - не те свърта. Но, според мен, човек трябва да намери вътрешно спокойствие и тогава ще осъзнае, че работата си е работа. Ама е доста трудно и почти всички търсим да ни удовлетворява по различен начин - но как като има не малка доза рутина във всяка работа. А интересните професии са много натоварващи психо-емоционално и физически.

Карай ТРЕЗВЕН, СПАСИ Човешки Живот!


Тема Re: Професиянови [re: Mos maiorum]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.11.11 10:45



Между другото ме е срам да го кажа, но аз трябва да съм натоварена и психо-емоционално, и физически, за да съм окей. Защото липсва ли ми това натоварване отвън, си го създавам отвътре и това, повярвай ми, определено е по-лошият вариант. Защото когато е отвън се развиваш, правиш нещо, надмогваш нещо.... когато е вътре.... тогава си затворник на собствените си демони.....хайде да кажем - и ангели.
Иначе, да, за това, че всяко нещо дава опит, си напълно права. Нямаше да съм същия човек без това. И все пак сега съм в една такава позиция, в която уж напредвам.... а все си мисля - стига си си губила времето!

Бих могла да се отпусна и да се оставя по течението, но си мисля - ако не направя нещо сега, после никога няма да мога да променя течението, в което плувам.

..rude & not ginger...


Тема Re: Професиянови [re: Doctor Who]  
Автор rigel3 ()
Публикувано07.11.11 11:16



Това за "задочно учене" го питах в съвсем различен контекст, а не съм казал, че си учила задочно. "проблеми със завършването" също не помня да съм писал, ама няма значение. Писах и откъде идват нещата, които те интересуват. И като ще сменяш професията, сега каква избра? И за всички неразбрали: това е форум. Който иска сериозна прогноза отива при астролог, плаща си и получава това, което го интересува. Във форум едва ли някой уважаващ себе си астролог ще описва подробно хороскопа и защо нещата в него са точно такива. В крайна сметка това не е курс по астрология все пак.


Редактирано от rigel3 на 07.11.11 11:22.



Тема Re: Професиянови [re: rigel3]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.11.11 11:23



А в какъв контекст? Нали тук е клуб, в който всички подразбираме от астрология и идеята на темата беше да научим нови неща именно астрологично? Кое те караше астрологично да мислиш за задочно учене? Аз ти дадох отговорите, които искаше, но ти не каза нищо освен за психологическата страна на нещата.

..rude & not ginger...



Тема Re: Професиянови [re: Doctor Who]  
Автор rigel3 ()
Публикувано07.11.11 11:36



В контекст примерно: Обичаш ли да работиш вкъщи? Един на един вместо в група? Колкото до "психологическата страна на нещата" едва ли съм писал по нея, защото точно тя не ми харесва в астрологията. Ама то като кажеш характер и пак се отнасят хората по психологията. Макар че не помня и характера ти да съм разглеждал, защото трябваше други работи да включа, които съм сигурен, че не съм разглеждал. Каква друга професия смяташ, че ти е по-подходяща?



Тема Re: Професиянови [re: rigel3]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано07.11.11 12:09



Когато задачата е по-сериозна предпочитам да я свърша сама вкъщи. Но задачите, които са ми приятни стават по-приятни, ако са споделени. Дори искам да работя с хора, защото мисля, че така могат да се изградят трайни приятелства - ако се виждате всеки ден. Иначе работата отнема много време и не бих искала да прекарам голяма част от живота си не в компания на приятели. Тъй че аз в работата търся други неща - удовлетворение, предизвикателство, приятели, общуване, да ме изразява. Малко съм обърнала нещата, защото търся интимност и личното в уж професионалното. Идеалната работна ситуация за мен са екип от приятели, които се забавляват, докато работят заедно.

Е как да не си? Каза ми, че ако работя по сферата на Луната ще е много кофти за мен. Това изказване беше именно, че психологически ще ми се отрази зле. А мен не ме вълнува кое ще ми се отрази зле, това и сама мога да преценя. Вълнува ме кое МОГА да правя, какви качества имам заложени.

Защото второто е неоспоримо, а първото е въпрос точно на психология и субективно тълкуване.



..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 07.11.11 12:12.



Тема Re: Професия [re: Doctor Who]  
Автор rigel3 ()
Публикувано07.11.11 13:51



"Каза ми, че ако работя директно по сферата на Луната ще е много кофти за мен."

Така е, ще ти се отрази зле на характера. Астрологията разглежда и характера на човека. Факта, че и психологията го разглежда не означава, че изказването ми е било "че психологически ще ми се отрази зле." А и астрологията съществува много по-рано от психологията, така че... Това не означава, че отричам значението на някои психолози за възраждането на астрологията.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.