Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Искам !!!нови  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано29.08.11 13:58



Искам си сватбата, която ми обешахте тук !!! Искам си по-младия мъж заради меркурий в картата ми, искам си и връзката с двама едновременно, която съшо ми обештахте тук в клуба. Искам си двата брака и двете семейства, всичко си искам и то ВЕДНАГА !!!

Не стига, че ме оставихте сама Плутон да ми размаже слънцето. Пак сама докато Сатурн ми скача върху Плутона, ами ме зарязвате и когато Сатурн ште ми разкатае фамилията на Луната. Што за хора сте вие ?!?!

Приятели!!! Пфу ! Дръжки !



In the name of the father...

Тема Re: Искам !!!нови [re: Rose.]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано29.08.11 18:44



Лоши хора - само обещават и не изпълняват!



двата брака и двете семейства - а така! Значи ще се ходи не на една, а на две сватби ...



Тема Re:Re: Искам !!!нови [re: lvony33]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано29.08.11 19:20



ako se naloji astrolog da me vzeme, no da si darjat na dumata :) amahaaaaa, saturn i mars sa mi v kvadraturaaa, shte ubivaaam
Da, Iv, dve pokani imash :)

In the name of the father...


Тема Re: Искам !!!нови [re: Rose.]  
Автор huanji ()
Публикувано29.08.11 21:53



За мен едно малко, ако може.





Тема Re: Искам !!!нови [re: huanji]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано30.08.11 00:03



искам да почерпя всички, но като нямамев събитие, за какво да черпя



In the name of the father...

Тема Re: Искам !!!нови [re: Rose.]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано30.08.11 09:47



Честно казано тази тема ме кефи.



Тема Re: Искам !!!нови [re: Rose.]  
Автор kotence777 ( "известна":) )
Публикувано30.08.11 16:08



Ех, Розе, Розе..... Тоя сатурн на нищо не те е научил





Тема Re:Re: Искам !!! [re: kotence777]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано30.08.11 16:31



taka ti se struva na teb. Reaktsiqta mi e za tova vreme kato po uchebnik. :) moga da ti posocha i iztochnika, i abzatsa :p

In the name of the father...


Тема Re: Искам !!! [re: Rose.]  
Автор caмoзнaйka (непредубедена)
Публикувано30.08.11 19:57



Аз черпя без повод

Защо ти е повод!И престани да искаш само!От кого го искаш?Искай от себе си
Ти в Испания ли беше?
Смени станатаЧувала ли си за Астрокартографията и това,че като отидеш в друга страна ти се променя наталната карта?

Ако съдите хората,няма да имате време да ги обичате.

Тема Re: Искам !!! [re: caмoзнaйka]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано30.08.11 20:24



ами гледала съм в Астро - пише в Майорка префектно място за л*бовCrossing Venus/Jupiter /

Here, you find luck, prosperity and happiness; in short, the pleasant things in life. You have a strong appeal and your charismatic appearance does not go unnoticed. There is HARDLY a better place in terms of partnerships, friendship and love.

You wake up to a new love of life, and you delight others with your unstoppable optimism. Surrounded by beauty, sympathy and harmony, you experience the lightness of being. There is luck with money, gambling and speculating. Unfortunately, your easy and pleasure-seeking ways can lead to an extravagant lifestyle which has you living way beyond your financial means.

Artists can count on a great deal of inspiration and creative urges. This is the perfect place to create something new or to expose yourself, at your leisure, to the world of art. You should actively use your talents, and not just be a passive consumer of goods and superficial entertainment.

In the name of the father...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.