Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:50 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Мило дневниче,нови [re: lvony33]  
Автор huanji ()
Публикувано24.09.11 22:51



Така, така...





Тема Re: Само да споделянови [re: Mos maiorum]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано25.09.11 01:25



Силистра, да, сега сатурн ми е в опозиция на венера

In the name of the father...


Тема Re: Само да споделянови [re: won]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано25.09.11 01:27



в 5.53

In the name of the father...


Тема Re: Само да споделянови [re: Mos maiorum]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано25.09.11 01:31



препятствия или приятни изненади ? а и не разбирам от индийска астрология и връх на топлийка /толкова разбирам от западната/

In the name of the father...


Тема Re: Мило дневниче,нови [re: Mos maiorum]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано25.09.11 01:34



да, в понеделник съм на лекар, резултатите са готови, дано само лекарите да не ме забият ,,нямаш проблеми,,, пролактинът ми е висок, а това май говори именно за това...

In the name of the father...


Тема Re: Мило дневниче,нови [re: Mos maiorum]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано25.09.11 01:39



(няма ги злободневните проблеми, разбитите надежди, предаденото доверие)
==============================

е, значи не е толкова зле положението, аз ги имам тези злободневни проблеми, разбити надежди и предадено доверие



In the name of the father...

Тема Re:Re: Мило дневниче,нови [re: lvony33]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано25.09.11 01:47



уффффффф, до тук не съм стигнала, само знам, че ЗЕТ-а е добра програма за астрологични прогнози и изследвания

марс, нептун, много се обърках, сега кое е истинното



In the name of the father...

Тема Re: Само да споделянови [re: Rose.]  
Автор won (cool)
Публикувано25.09.11 14:40



Часът съм го уцелила почти (с разлика от 7 мин.), ама за месторождение Силистра не съм знаела.


Сега нали си в Палма? Ако вземеш да се местиш да кажеш, та да цъкам в астро.ком.
Пак не се отмятам от прогнозта си, не съм сгрешила генерално с домовете и знаците в наталната ти карта. Докато Сатурн е във Везни няма да ти е лесно, ама ще излезе де, тогава, тогава, предвиждам такъв живот,
че само си викам "Дано, дано, дано".


Започвай всеки ден сякаш е умишлено

Редактирано от won на 25.09.11 14:41.



Тема Re: Само да споделянови [re: won]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано25.09.11 18:29



сега транзитите ги следя с място Палма или гледам с истинското място на раждане ? с релокацията ми се струва, че е по-мек, някой транзити отпадат и ме е страх да не се отпусна, а да ме ошамарят в гръб ...

всъщност сега Сатурн е в опозиция на Венера, след това пък минава през наталната ми Луна, та има няма година и нещо ще се мре явно...

само наистина не знам какво ще ми вземат тези транзити - нямам мъж, нито тръпка дори, не правя секс...освен да ми извадят яйчниците - друго не виждам какво могат да ми вземат транзитите, аз нищо си нямам...

In the name of the father...

Редактирано от Rose. на 25.09.11 19:24.



Тема Re:нови [re: won]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.09.11 20:03



Eто един много хубав цитат, който май ще си "присвоя" занапред в разговори със скептици:

Before one can discuss whether or not astrology “works”, one has to know how the subject is practiced. Before one asks for evidence, one has to be able to evaluate that evidence.

От



Закачам се за теб :)

Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.