Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Мило дневниче,нови [re: won]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано17.09.11 15:58



Много хубаво, обаче аз не съм знаещ, пък съвсем ме няма по-предсказанията (прогресии и тнт... ). – Не искам да се повтарям, но мен ми е по-интересна наталната, не предсказателната – не съм любопитен и още не съм открил нито една едничкинка малка причинка, защо трябва да ме интересува какво би се случило нам си кога.... :)))
Но има хора които ги интересуват, чели са и са схванали нещичко по въпроса -Лили може да тиже да каже нещо евентуално, по-скоро.

А изчисленията ти са относително точни, но не съм ги проверявал за абсолютна точност.
Обръщането на движението на всяка планета има значение винаги – не е възможно да няма съществено значение и в Прогресията.

Розето мисля, че тогава си смени/сменяше работата, телевизора ( май и беше изгорял) и .... какво ли не - много промени и започна тогава, до колкото ми е останал някакъв спомен от това какви и бяха темите. Възможно е точно тогава да е започнала да се заражда и идеята и а емиграция, знам ли.


Започвай всеки ден сякаш е умишлено! – Много як съвет и аз го препоръчвам.





Тема Re: Мило дневниче,нови [re: lvony33]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано17.09.11 20:37



Az jivqh v Majorca 2006/2007ma, ta ideqta za emigratsiq ne e ot 2008ma. No togava amoreto mi kaza da se varna, ce me obicha i che shte jiveem zaedno i az nali sam luda da mu se varja - do sedmitsa zarqzoh i roditeli, i plajove i tsafnah v Bg. To ako beshe lesno shtqh li da se oplakvam...

In the name of the father...


Тема Re: Мило дневниче,нови [re: Rose.]  
Автор won (cool)
Публикувано17.09.11 23:07



Ами с тая квадратура между Венера и Марс в наталната карта, а и ако са съответно във първи и пети дом (както предполагам), ти направо искаш всичко!


А за връщането в БГ при стари "неща" - е за по-голяма ретроградност от това не се сещам!
Та кога си се завърнала в БГ 2008г.?
Благодаря за отговорите! И да знаеш, че те мисля! (астрологически)
Според мен около тази Нова година ще започнеш връзката, която искаш! (Ако не позная - ти дължа бутилка БГ-вино!)

Започвай всеки ден сякаш е умишлено

Редактирано от won на 17.09.11 23:33.



Тема Re: Мило дневниче,нови [re: lvony33]  
Автор won (cool)
Публикувано17.09.11 23:26



Възможно е точно тогава да е започнала да се заражда и идеята и а емиграция, знам ли.
След нейният отговор , видях че има тема тук и сега ще я прочета.



Започвай всеки ден сякаш е умишлено

Тема Re: Мило дневниче,нови [re: lvony33]  
Автор won (cool)
Публикувано18.09.11 11:42



Не искам да се повтарям, но мен ми е по-интересна наталната, не предсказателната – не съм любопитен и още не съм открил нито една едничкинка малка причинка, защо трябва да ме интересува какво би се случило нам си кога.... :)))
Наталната астрология е като да познаеш какво семенце е засято. А какви плодове ще даде, колко и кога, си зависи от условията (транзитите), при които ще вирее.
Значи ти искаш да станеш добър ботаник - да познаваш (само) какво е семенцето.


Не че е лесно, де!

Започвай всеки ден сякаш е умишлено

Редактирано от won на 18.09.11 12:04.



Тема Re: Мило дневниче,нови [re: won]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано18.09.11 12:14



tau - kvadrata e 1-5ti, da, no kakto pisah po -rano v Bg se varnah 2007ma, ne 2oo8. A sega shte trqbva i za butilkata da se varna :) blagodarq ti za dobronamerenostta

In the name of the father...


Тема Re: Мило дневниче,нови [re: Rose.]  
Автор won (cool)
Публикувано18.09.11 14:24



Ама, Роуз, темата, в която питаш дали е добре за тебе да се върнеш е от 25 юли 2008г.! И си се прибрала на 29 юли!
(Сигурно ще ме обявят в шарлатанство, че първо съм чела темата, а после съм предположила датата, ама не е така. Някой от знаещите тук да види кога става това обръщане на прогресивният Сатурн от ретрограден в директен в твоята карта. (ако иска, де))
А за теб не е зле да прочетеш онази тема и да видиш дали си си взела поука.


Ето пак копирам линка
Ако трябва ще ти пратя виното, ама се надявам да е обратното!

Започвай всеки ден сякаш е умишлено

Редактирано от won на 18.09.11 14:52.



Тема Re: Мило дневниче,нови [re: won]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано18.09.11 15:40



2007ma se varnah sled 6 mesetsa v Spain, 2008 sam se vrashtala ot liatna otpuska tam, ne ot emigrantstvo

In the name of the father...


Тема Re: Мило дневниче,нови [re: won]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано18.09.11 17:12



хубава тема, донякъде задоволи и егото ми



по-важното е, че там споменават за много таланти, които имам, но не използвам и сега отивам да се саморазглеждам отново

от трета страна - старите теми трябва да се препрочитат, сега имам повече познания, за да ги разбера

In the name of the father...

Тема Re: Мило дневниче,нови [re: won]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано19.09.11 00:23



Наталната астрология е като да познаеш какво семенце е засято. А какви плодове ще даде, колко и кога, си зависи от условията (транзитите), при които ще вирее.

Според мен пък е така само частично, като цяло не може баш да се сравни със семенце. Поначало в натала в много-голяма степен включва и самите условия в които после ще вирее... Какви ще са транзитите е предварително заложно.
А транзитите влияят единствено чрез натала, ако не го познаваш няма да знаеш и как ще подейства транзита.
Голяма част от транзитите се случват на всички хора - е в различен период от живота на всеки, но се случват.

Значи ти искаш да станеш добър ботаник - да познаваш (само) какво е семенцето. – “ботаник” въобще, ама хич не ми звучи на място, ако сравнянаш хората със семена значи всички сме семенца, вкл. и градинаря, и все пак "човек" звучи по-точно някак си... – междудругото, чувала ли си тук да се навърта онова кръвожадно пиле което обича да кълве семенца ...



Защо въобще използваш сравнения? - Аз никакъв не искам да ставам (нито семка, нито градинар, нито космонавт), какъвто съм си е добре, не искам да съм друг. Просто не искам предварително да знам условията и какво се предполага да стане - губи се тръпката, няма да е интересно.

Асцендента на Розовата е в последните 3-4 градуса на Риби. Квадратурите и са 1-5-7 дом.

Редактирано от lvony33 на 19.09.11 00:23.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.