Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:04 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Желаещ?  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано10.08.11 02:27



Да ми гледа на хороскоп, ръка, кафе, боб, никнейм? И да ми каже какви прекрасности ме очакват?



..rude & not ginger...


Тема Re: Желаещ?нови [re: Doctor Who]  
Автор kotence777 ( "известна":) )
Публикувано10.08.11 12:18



Успех



Тема Re: Желаещ?нови [re: Doctor Who]  
Автор Mos maiorum (absolut)
Публикувано10.08.11 16:26



Може ли на хорар? Аз се уча, но ще се опитам нещо да ти "кажа"



Задай си въпроса и да го мъдрим. Другите, които ги няма, нека помагат - незнайно как

Карай ТРЕЗВЕН, СПАСИ Човешки Живот!

Тема Re: Желаещ?нови [re: Mos maiorum]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано10.08.11 17:32



Ще ме вземат ли Септември?

е въпросът.


Има някои уточнения, които бих могла да направя, но те би трябвало да изникнат в хорара?

Я да видимммммм И между другото като пусках темата си мислих тоя въпрос и дали да не го задам като хорар, та може и онзи час да ползваш, знам ли.....а Гали ползваше часът, когато тя е прочела въпроса, нали? Ако искаш и ти задай въпрос и аз да се поупражнявам.


..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 10.08.11 17:39.



Тема Re: Желаещ?нови [re: Doctor Who]  
Автор Mos maiorum (absolut)
Публикувано10.08.11 22:22



Имам някои неясноти. За къде да те вземат, за работа ли питаш? Луната е в Козирог, може и стаж да е. Аз, както казах, се уча - тъй че ще ползвам различни начини. Ти подала ли си документи, защото според варианта хорарът да е за момента, в който съм го прочела, излиза че е още много рано да се каже. Дай някакво инфо. Може и за зоопарка да питаш

Шегувам се.

Карай ТРЕЗВЕН, СПАСИ Човешки Живот!

Тема Re: Желаещ?нови [re: Doctor Who]  
Автор Mos maiorum (absolut)
Публикувано10.08.11 22:57



Не обичам да ползвам непознати методи, но обичам да експериментирам. Ще взема момента на прочитането.

22:12 ч.

Да предположим, че е за работа/ стаж. Луна в Козирог, в 10 дом. Много ранен Асц в Овен (нещата бързо ще се развият). Вероятно още не са ти прегледали кандидатурата. "Те" се управляват от Венера в Лъв, изгорена от Слънцето.
Ти се упр. от марс в падение в Рак, но имаш акцидентални достойнства. Сигурно си нетърпелива. 10 дом е точно на кота 0 Козирог, което ми е съмнително. Луната управлява твоя управител. Не знам какво значи. Хахаха

Но е в заточение - сигурно значи, че нещата са в техни ръце. Гледаме апликиращите аспекти на Луната (сигнификатор на въпроса) към управителя на кой дом (тук ти трябва да дадеш уточнението за какво питаш). Естествения сигнификатор на работодателите е Слънцето (според една книга). То е на трон, в 5-тия ти дом. Изгаря Венера, която ти управлява 7-ми и 2-ри. Управителя на 10 дом е Сатурн, с който Луната ще направи квадрат, което е Не

Уточни се малко. Все пак от няколко месеца се интересувам от хорарната астрология. Сега ще погледна и по друг час.

Редактирано от Mos maiorum на 10.08.11 23:14.



Тема Re: Желаещ?нови [re: Doctor Who]  
Автор Mos maiorum (absolut)
Публикувано10.08.11 23:11



Вариант 2

Час: 17:32ч.

Асц. Стрелец, късен - скоро ще разбереш отговора.
Юпитер е в Телец, 4-тия ти дом. "Те", ако ги гледам по 7-ми се упр. от Меркурий, който е ретрограден и току е сменил знака. Дали не са си променили решението?
Венера като У10 е изгорена от Слънцето, може би някакви проблеми, свързани с по-високо поставени от тези "шефове", при които си кандидатствала.

Това са моите нАучни фантастики

Редактирано от Mos maiorum на 10.08.11 23:21.



Тема Re: Желаещ?нови [re: Mos maiorum]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано11.08.11 13:11



Здрасти.

Зададох този въпрос, защото нали тр да е такъв, на който в близките месец-два, ще се разбере отговора, та да мога да дам обратна връзка. Иначе "проблемът" е, че Септември ще кандидатствам на две места, не за работа, а за обучение. За едното съм подала документи, но там почти не се съмнявам, че ще ме вземат - то е магистратура и въпросът е държавна или платено, което зависи от изпитите, които са Септември. Тук обаче като си задавах въпроса, имах предвид второто място, за което още не съм подала документи, дори не съм 100% сигурна, че ще подам, но като гледам ще си наложа да го направя. Там са две специалности, доста съм объркана, предпочитам догодина да го направя, но по някаква причина мисля, че ще е тъпо да изпусна тази година като опит, пък ако не стане догодина ще се готвя вече по-дълго време и по-добре. Иначе аз имам работа и ако ме вземат това второто, за което те питам - веднага я напускам.

Може затова да ми се иска да не чакам още цяла година да работя, знам ли Иначе магистратурата мога да си я карам, работейки, но не питам за нея, така или иначе.
Принципно въпросът си го зададох още като пусках темата, просто не го написах, така че от гледна точка кога съм го задала 2 и 27 през нощта на 10ти. Иначе когато ти си го прочела май е най-удачно да се гледа, наистина.




..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 11.08.11 13:16.



Тема Re: Желаещ?нови [re: Mos maiorum]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано11.08.11 13:20



Иначе звучи логично слънце на трон в 5ти дом за тях, защото сферата е изкуство.



..rude & not ginger...


Тема Re: Желаещ?нови [re: Mos maiorum]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано11.08.11 14:42



А знаеш ли темата, в която Гали беше описала как се прави хорар?

Извинявай за този въпрос за резултат от нещо, което още не съм 100% убедена, че ще направя...... Ужасно е да си го призная, но не мога да реша




Но ми се упражнява и на мен на хорар. Та давай, ако искаш.

..rude & not ginger...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.