Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Броя букви в иметонови  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано17.07.11 23:52



На първо място за забавление го публикувам, нали....да се знае!






Има ли вярно за вас?

Колкото и абсурдно да е за мен е това и като че от всички други, защото и тях изчетох, е най-близо И за още трима човека също

Четирибуквените имена са изключително стабилни, независимо, че претърпяват доста промени в живота си. Те са подвластни на Уран, символизиращ „братството” и революционните идеи, и на Меркурий- интелект, общуване и бързина на мисълта. Развитието на тези от вас, които притежават такива имена, зависи от възпитанието и от средата. Понякйога прекалявате с приказките, но поне бързо създавате контакти. В стресови ситуации, като че ли, нямате модел на поведение. Скривате емоции, напрегнати сте и се опитвате да скъсате всички окови, за да получите свобода. Може да се изолирате и четете, за да разберете причините, които са довели до сегашното ви положение. Жените са като вятъра, не можеш да ги вържеш лесно. Те си искат собсвеното пространство. Мъжете не са „безопасни”. Излъчват особен ексцентризъм и са неангажиращи.


..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 17.07.11 23:56.



Тема Re: Броя букви в иметонови [re: Doctor Who]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано18.07.11 01:28



Сорри! За мен не е вярно - поне с българската азбука. Но ако ползвам някой друг език, например китайски, тамилски

и в зависимост от това с колко букви би ми се изписало името на него, би могло може в края на краищата да съвпадне.

Меркурий- интелект, общуване ....Понякога прекалявате с приказките - Еми то си е казано, ако много плямпаш си виж положението и аспектите на Меркурия и особено гледай с Юпитер дали има аспект...



Тема Re: Броя букви в иметонови [re: lvony33]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано18.07.11 01:37



Не искаш ли направо да ми видиш картата и да ми дадеш едно обширно мнение към мен, вместо така на тема по бонбонче?



Иначе я кажи колко букви ти е името, пък аз ще преценя вярно или невярно е?

..rude & not ginger...


Тема Re: Броя букви в иметонови [re: Doctor Who]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано18.07.11 01:55



Скривате емоции, напрегнати сте и се опитвате да скъсате всички окови, за да получите свобода. Те си искат собсвеното пространство. Излъчват особен ексцентризъм и са неангажиращи.

Това главно всъщност.



..rude & not ginger...


Тема Re: Броя букви в иметонови [re: Doctor Who]  
Автор huanji ()
Публикувано18.07.11 08:21



Моето е с четири букви. Изглежда да е вярно, но може и съвпадение да е.





Тема Re: Броя букви в иметонови [re: Doctor Who]  
Автор 3aek (яде уши)
Публикувано18.07.11 10:41



За мен - осмобуквената, в по-голямата си част е вярно





Тема Re: Броя букви в иметонови [re: Doctor Who]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано18.07.11 20:00



Тази характеристика съвпада с тази на самите числа и планетите ,които ги управляват.Нищо ново под слънцето.
Например име с 8 букви е подвластно на Сатурн,защото самото число 8 е под знака на Сатурн и съответно описанието е като за хора,родени на 8,17 и 26 число.
Това е като характеристиката на слънчевия знак -естествено ,че ще намерите поне 70% покритие с вашите черти



Ако съдите хората,няма да имате време да ги обичате.

Тема Re: Броя букви в иметонови [re: 3aek]  
Автор Koпpивeнa Meтлa (Grand Prix)
Публикувано18.07.11 21:53



Избирай октопод или рак с това осембуквено име!?



Тема Re: Броя букви в иметонови [re: Doctor Who]  
Автор Koпpивeнa Meтлa (Grand Prix)
Публикувано18.07.11 21:54



Ама то важи само за еврейските имена, нали е кабала. Или за тия с четири букви, понеже четрибуквени са и корените на ивритските думи.

За мене има вярно един единствено изречение само. Ама доста вярно.

Редактирано от Koпpивeнa Meтлa на 18.07.11 21:55.



Тема Re: Броя букви в иметонови [re: samoznaika]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано18.07.11 23:20



аз съм 4буквена на 26-ти



In the name of the father...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.