Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Броя букви в иметонови [re: Doctor Who]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано24.07.11 16:04



Вие, които имате в името си пет букви, сте от тези, които без да искат нараняват хората около себе си. Интелектуалци, реагирате доста стабилно и сериозно в стресови ситуации. Променливи, вие много бързо намирате решение на всеки един въпрос. Бързо се приспособявате и имате силна Божествена защита. Името ви е с добра основа и лесно се запомня. Независимо, че сте оптимисти и някои хора ви считат за вятърничави, вие подхождате много логично в ситуации, които ви изправят на нокти. Под влияние сте на Юпитер и Меркурий, които показват, че през целия си живот разширявате мирогледа си и променяте характера си. Някои от вас могат да развият определен вид маниакалност.
Абсолютно вярно за мен, включително последното изречение.

Моята мания са редът, чистотата и извършването на ежедневни битови операции по умен начин, щото като гледам повечето хора как не им иде на акъла най-проста рационализация .... Меркурий си ми влияе и без това - родена съм в сряда.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Броя букви в иметонови [re: Doctor Who]  
Автор mihaela81 (непознат )
Публикувано28.07.11 12:21



оооо дааа, абсолютно точно е....но не ми харесва....неискам да имам нужда от признание, искам да съм си самодостатъчна





Тема Re: Броя букви в иметонови [re: mihaela81]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано28.07.11 12:29



неискам да имам нужда от признание, искам да съм си самодостатъчна

Това се "изработва", сама ще го направиш.

И слънчевият знак помага, не знам твоят какъв е. Признанието е хубаво, приятно нещо, но не бива да позволяваме да сме зависими от него до степен да ни разклаща. Всички сме прекрасни, но го забравяме.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Броя букви в иметонови [re: paзбиpaм]  
Автор mihaela81 (непознат )
Публикувано28.07.11 13:21



...под влиянието на Венера. От една страна, тя символизира любовта, а от друга- човешките пороци....
всички сме прекрасни, но го разбираме чрез другите..и за това толкова зависим от тях...



Тема Re: Броя букви в иметонови [re: Doctor Who]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано29.07.11 00:36



Сорри Доктор, но в това хубаво време не ми е хич до нет.


Името ми е с шест букви - но не отговаря, познавам се аз добре.

Виждал съм ти някъде картата, ама помня около 40 % от нея, ако искаш си я дай де. Мисля, че тогава установих, че не познавам много хора с аспекти като в твоята, та не можех много добре да я разбера тогава, баш... Но това незнам кога беше това. Защото аз не си извличам информацията така ... от книги, а по скоро карти на конкретни хора... Например: като видиш в картите на 5 човека които познаваш Меркурий в Дева и на база това, и като по анализираш малко - например по какво си приличат - измличаш ... и разбираш горе-долу Меркурий в Дева и без толкова да четеш литература... После като го видиш аспекта в непозната карта се ориентираш лесно - защото знаеш в каква насока очакваш да има проявление и така ... - това е пример де.
Иначе аспект на Юпитер и Меркурий, особено съвпада, често прекаляват с приказките - това веднъж Лили ми го каза. - И мисля, че е напълно логично.
При теб си спомням имаше силно влияние едновременно и на Юпитер и на Меркурий, които по принцип не се обичат много, и ми е малко мъгляво до какво би довело това съвместяване на тези две различаващи се влияния - че не познавам много хора с такова.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.