Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 24.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Овни, обяснете ми това поведениенови  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано22.06.11 12:05



Не знам дали е типично овнешко но като си направя равносметката май основно Овните покрай мен се държат по този начин.
Абе държи се уж нормално, приятелски, любезно, разделяме се като големата любов и после спира всякаква комуникация. Не отговаря на смси, майлове, на нищо, все едно е сърдит. А от как сме се разделили с добрите пожелания нищо не се е случило, нито сме се чували нито виждали. В някои случаи дори се стига до ексцесии, като започна да питам общи познати защо въпросния Овен така се държи, да не ми се сърди за нещо (понеже няма как да знам, защото самият той не ми отговаря) получавам многозначен отговор от сорта: Еи, не знам нищо, не искам да се бъркам, оправяйте се което ми подсказва, че Овенът ме е изкоментирал пред въпрсония човек по не много положителен начин и той просто не иска да ми каже лошите новини. А ако попадна на по откровени хора ми се казва, че всъшност Овенът ме мразел много ама никой не знае защо. Евнтуална причина за това предполагат завист но като цяло пълна мъгла за всички. И когато човек започне повече да дълбае, в смисъл започне да се интересува от тук от там по усърдно относно причините за овнешкото поведение, демек липсата на обрана връзка от овнешка страна и изведнъж овенът се появява с гръм и трясък и изрича някое проклятие защото съм дръзнала да попитам общите ни познати защо ми е сърдит. Нямала съм право да се интересувам от него и да го коментирам, дори съм му била направила нещо много лошо, което разбира се не ми се казва какво е, но е основателна причина Овенът да ме нарече боклук и да ме прокълне дори.
Какво им пречи на Овните да комуникират като нормални хора, да си изясняват проблеми с околните а не просто да си внушат нещо и после да обиждат и обвиняват другите в нечовешки злини без да споменават самите злини.
Аз разбира се като си знам, че нищо лошо не съм направила решавам че наистина може би всичко е от завист, ама Овенът не смее да си го признае дори пред себе си. Или просто му хлопа дъската и това е единственото обяснение.




Тема Re: Овни, обяснете ми това поведениенови [re: jensen-110062]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано22.06.11 18:55



Или просто му хлопа дъската и това е единственото обяснение.

- Едно от двете. Но може да е и трето нещо, или четвърто - възможно е.





Тема Re: Овни, обяснете ми това поведениенови [re: lvony33]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано23.06.11 10:42



примерно?
Не знам, ама много злобни ми изглеждат тези овни. И изобщо не умеят да уважават хората истински. Всичко при тях е лицемерие. Ако се държат добре с теб ще е или защото ти се чувстват длъжни или защото те съжаляват. Ако не покадаш в една от тези категории, особено ако животът ти се развива много добре само това им стига да те намразят.




Тема хехе ако т'ва е овнешко поведение ...нови [re: jensen-110062]  
Автор cofe bonbone (₪)
Публикувано23.06.11 11:29



... то чакай да видиш телешкото



... не знам що за глупост е т'ва след връзка да си оставате приятели? ... при мене такива неща няма начин да се случват, защото съм си на правилото "или всичко или нищо". Непонятно ми е да съм имал нещо с някоя жена и да сме скъсали, а след това да си оставаме приятели и подобни глупости. Оставаме си познати, колкото да си кажем здрасти ако се разминем някъде, но само толкова.
Не мога и тебе да те разбера, защото след, като всичко е свършило какво искаш от него? Да пиете кафе, да му надуваш главата с глупавите си проблеми, а в същото време някой друг да ти го навира
... Плюс това човека в момента си търси нова тръпка и въобще не му е до това да търпи бремето на нещо умряло



Тема къде съм казаланови [re: cofe bonbone]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано23.06.11 12:28



че сме били гаджета. Става дума за приятелки бе човек. Овните много обичат да скъсват с миналото си ми се струва.




Тема Re: Овни, обяснете ми това поведение [re: jensen-110062]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано23.06.11 16:17



Ядосали са те тези овенски овенки ...





Тема Re: Овни, обяснете ми това поведениенови [re: lvony33]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано23.06.11 17:07



Дразнят много наистина и провокират, мен поне, ама чак пък да са ме ядосали не бих казала, защото хич не ми пука за тях в интерес на истината. Ядосват ме близки хора, ама такива.... тц.
Въпросът обаче е защо го правят




Тема Re: Овни, обяснете ми това поведениенови [re: jensen-110062]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано23.06.11 20:58



Щеше да е странно ако всичко в хората ти харесваше и нямаше неща, които да те дразнят, провокират, ядосват или да не харесваш.

Но Фнимание заслужават единствено и само хубавите (положителните) качества на хората ... така, че търси добрите им черти, качества и там ... каквото търсиш в тези хора, иначе наистина ще видиш лошите им страни.

Бе в краен случай, щом смяташ, че прекалено те провокират им кажи директно нещо такова: Вие сте гадни, тъпи и шибани копеленца, писна ми и повече не искам да имам нищо общо с вас.

- Фасулска работа



Тема Re: Овни, обяснете ми това поведениенови [re: lvony33]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано23.06.11 21:04



Но с тези, последните комплименти които споменах... - не прекалявай, само в краен случай.

Не си ги хаби напразно...



Тема Re: Овни, обяснете ми това поведениенови [re: lvony33]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано24.06.11 09:54



такива от дете не използвам (като изключим когато съм зад волана и псувам на поразия без да се усещам).
Има си др начини за отвръщана не удара, нато за големи Ора. Ама обикновено не ми се налага, щото доакто се наканя и си го получили от друго място и ми става жал да ги тормозя още







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.