Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 23.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Овни, обяснете ми това поведениенови [re: jensen-110062]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано24.06.11 13:24



такива от дете не използвам – Ти си по информирана, щом си ги ползвала като дете, аз като дете не съм, а сега, но мноооооооого рядко ...

- само при много силни взаимни чувства....
Но това не е отвръщане на удара, а комплименти и задължително трябва да си усмихната и весела като ги казваш – да почувстват, че говориш от сърце и с добри чувства, а не с лошотия - с лошо не ти препоръчвам да казваш нищо ...

Аз по принцип това, не за овните. Аз лично не съм имал никакви проблеми с овни. Но има някакво състезателно начало в тях и ако си по-напред с матряла може да го приемат по-лично, та да останеш с такова впечатление, но пък е безобразие само по едни слънцата да искаш да ги определиш – щото „малко” е недостатъчно. Кажи и други данни. Иначе на Слънцето си му отива и му е добре в Овен, ти ако знаеш тези с Луна в Овен какви са опърничави ....



Тема Re: Овни, обяснете ми това поведениенови [re: lvony33]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано24.06.11 22:07



аз съм с Луна в Овен и изобщо не съм опърничава




Тема Re: Овни, обяснете ми това поведениенови [re: lvony33]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано24.06.11 22:43



За Луна в Овен ми говори...... Т.е. никога не ми говори



..rude & not ginger...


Тема Re: Овни, обяснете ми това поведениенови [re: jensen-110062]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано27.06.11 08:09



Луна в Овен е сила и устременост. Рибата обаче не може да използва цялата сила, защото по принцип Рибите са анти-целеустремени ...

По мой наблюдения над няколко екземпляра: всички жени с Луна в Овен обичат да доминират, силно настоятелни са някак.... затова обикновенно мъжете им са по-мекушави (нали единия трябва да е по отстъпчив, няма как иначе). А мъжете с тая Луна изглеждат със супер силен характер - толкова емоционално железни, че все едно са с изкуствени емоции. Дори когато съм виждал да ги изразяват силно, например като се радват или плачат, имам чувството, че са с някаква броня заради която не може да се разбере дали са им истински емоциите... Тази настоятелност на Луната в Овен може да се прояви и “леко” скандалжийски чат-пат, та фнимавай да не изпокараш със свекъра, свекървата или по-нататък с некоя снаха.




аз съм с Луна в Овен и изобщо не съм опърничава – Въобще, не съм си и помислял-бих ли посмял?

Сетих се за нещо, но не съм сигурен, я кажи, на 14-ти ли си родена?



Тема Re: Овни, обяснете ми това поведениенови [re: Doctor Who]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано27.06.11 08:32



О, Докторе къде изчезна?
Ко стаа с психо-работите и потапянията? Топла ли е водата?


Въобще правителство и Б.Б. трябва да си ходят вече, - от колко години са на власт, а тия работи още не са оправени... Колко още трябва да търпим ?

Редактирано от lvony33 на 27.06.11 08:42.



Тема Re: Овни, обяснете ми това поведениенови [re: lvony33]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано27.06.11 23:52



15 ти. Е... ?
Абе знаеш ли, прав си. Може би съм леко опърничава. И да, скандалджийка също, но то е от чувствителност и безсилие.
А Овните не че ги мразя, просто адски ме дразнят. Иначе едно от най любимите ми същества, което адски обичам и на което всичко прощавам е Овен.




Тема Re: Овни, обяснете ми това поведениенови [re: lvony33]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано28.06.11 12:59



Добра е водата, подводният пейзаж е супер, само май екипировката има нужда от още подобрения преди по-сериозните гмуркания. Но! започнах да разбирам от екипировка, което е напредък, а и признавам, че моята не е достатъчна към този момент. Може и да стане водолаз от мен, ако устискам и не се откажа.



Еми да се махат, но като освободят стола, кой да седне, м? На никой не го давам, освен ако не го направим електрически.... тогава всички желаещи да се изредят. А след това ще му мислим.

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 28.06.11 13:02.



Тема Re: Овни, обяснете ми това поведениенови [re: Doctor Who]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано28.06.11 23:55



малеее и ти ли си болна от същата болест като мъжа ми. Това гмуркане е много опасно, щото гмурците се вманячават и на близките може сериозно да им писне.




Тема Re: Овни, обяснете ми това поведениенови [re: jensen-110062]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано29.06.11 00:48





..rude & not ginger...


Тема Re: Овни, обяснете ми това поведениенови [re: jensen-110062]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано29.06.11 22:37



Ще го видим 15-ти по към края на седмицата, че тия дни уджас - няма време за нет ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.