Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Може ли ?нови  
Автор gamina. (непознат )
Публикувано16.05.11 09:55



Здравейте,интересувам се от астрология,но имам един въпрос към вас - ако погледнете една карта,един хороскоп на някой,можете ли да му кажете каква може да бъде идеалната му половинка? Тоест,можете ли да кажете как ще изглежда рождения хороскоп с разположението на планетите в знаците ,домовете и аспектите на друг хороскоп за идеална връзка? Знам,че ще кажете,че така не може да се намери идеалната половинка,да се търси по хороскоп..може такъв човек да се е родил преди 100 години или да се роди след още толкова и затова възможността да се срещне е нулева ...но от астрологична гледна точка питам - един хороскоп може ли да има идеално съвпадение на характери и т.н. с друг и вие можете ли да го определите?



Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор huanji ()
Публикувано16.05.11 10:25



Който направи база данни с точни рожденни дати, доста пари ще изкара от посредническо-сватовска дейност.





Тема Re: Може ли ?нови [re: huanji]  
Автор gamina. (непознат )
Публикувано17.05.11 09:35



ти астролог ли си?



Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано17.05.11 18:43



Не, той е йога - човек, който може буквално с краката да си стъпи на главата и в съвсем спокойно да ти каже: Ауммм



А астро-напредналте, обичайно са с по-сериозно отношение и спряха да пишат тук.

Аз пък не мога да ти отговоря на 10- те въпроса обединени в един, защото единствено нещо което ми дойде наум докато го четях е, че е много-вероятно питащия е с асцендент Близнаци и има застъпена ост Риби-Дева. - Може би по някоя планетка в тези два знака.



Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано17.05.11 22:14



Не са спрели,просто няма какво да пишат и за кого


На всички ни липсва това.
И защо реши,че е с асцедент близнаци?Не би попитала Хуанжи далие астролог,ако е с такъв асцедент.

Ако съдите хората,няма да имате време да ги обичате.

Тема Re: Може ли ?нови [re: samoznaika]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано17.05.11 22:41



аз залагам на асцендент овен



АЗ не разбирам, но това което знам, е че може да бъде описан човекът, подходяç за теб поне до асцендент, заçото един сериозен клубар тук направи това за мен преди много време

после обаче затриха темата заради проблеми с управата тук (не аз с него) и трудът й отиде на вятъра, пфу

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор huanji ()
Публикувано18.05.11 00:03



Твърде съм несериозен за тази работа.





Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор huanji ()
Публикувано18.05.11 00:05



Изпърво го прочетох - буквално може да ТИ стъпи на главата и да ти каже спокойно - аум и викам, ей как ме прихвана точно и порядно.



Ама не било баш тей...



Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор gamina. (непознат )
Публикувано18.05.11 09:28



само за асцендент ли? ами,слънцето, луната и другите планети???



Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор A_ra_ (непознат )
Публикувано18.05.11 12:12



Според мен отговорът е "НЕ" и то не защото астрологията не може да се справи, а защото няма такова нещо като иделна половинка.
Всеки път, когато идваме за нов живот, ние си имаме задачи. Неща, през които трябва да преминем, да преживеем лично за да имаме опитност за тях.
За да си осигурим най-подходящите условия за това си избираме къде да се родим, кои да са родителите ни и т.н. и също така какъв тип личност е подходяща. Така хороскопът е един вид отпечатък на избора ни на личност.
Но оттук нататък става сложно. Ако да приемем, че ти си си избрала да си воден тип личност - мека, романтична, мечтателна, ориентирана към света на чувствата и субективността, това още не е достатъчно за да е ясно през какво си си избрала да минеш този път. Може да си имала нужда да откриеш доверието и топлината, защото през животите ти досега не си ги познавала. Тогава вероятно половинката ти ще е воден мъж, топъл, мил, донякъде мекушав /от определена гледна точка/ и т.н. Ако, обаче, си си избрала да откриеш уязвимостта /защото например в някакъв минал живот си била от другата страна - на насилника/, тогава идеалната половинка за теб ще е груб огнен или въздушен мъж, който изобщо няма да разбира твоята уязвимост и чувствителност. Ти ще си на пръв поглед нещастна, но всъщност душата ти ще е минала през това, от което е имала нужда.
Така, че въпросът ти, според мен на земно ниво няма как да получи отговор. И пак казвам - не защото астрологията има проблем да се справи. Ако ти по някакъв начин успееш да влезеш в "базата данни" и разбереш какво душата ти е избрала да изживее в този живот - тогава "ДА" астрологията ще ти каже коя е идеалната ти половинка.

Редактирано от A_ra_ на 18.05.11 16:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.