Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:22 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Може ли ?  
Автор gamina. (непознат )
Публикувано16.05.11 09:55



Здравейте,интересувам се от астрология,но имам един въпрос към вас - ако погледнете една карта,един хороскоп на някой,можете ли да му кажете каква може да бъде идеалната му половинка? Тоест,можете ли да кажете как ще изглежда рождения хороскоп с разположението на планетите в знаците ,домовете и аспектите на друг хороскоп за идеална връзка? Знам,че ще кажете,че така не може да се намери идеалната половинка,да се търси по хороскоп..може такъв човек да се е родил преди 100 години или да се роди след още толкова и затова възможността да се срещне е нулева ...но от астрологична гледна точка питам - един хороскоп може ли да има идеално съвпадение на характери и т.н. с друг и вие можете ли да го определите?



Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор huanji ()
Публикувано16.05.11 10:25



Който направи база данни с точни рожденни дати, доста пари ще изкара от посредническо-сватовска дейност.





Тема Re: Може ли ?нови [re: huanji]  
Автор gamina. (непознат )
Публикувано17.05.11 09:35



ти астролог ли си?



Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано17.05.11 18:43



Не, той е йога - човек, който може буквално с краката да си стъпи на главата и в съвсем спокойно да ти каже: Ауммм



А астро-напредналте, обичайно са с по-сериозно отношение и спряха да пишат тук.

Аз пък не мога да ти отговоря на 10- те въпроса обединени в един, защото единствено нещо което ми дойде наум докато го четях е, че е много-вероятно питащия е с асцендент Близнаци и има застъпена ост Риби-Дева. - Може би по някоя планетка в тези два знака.



Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано17.05.11 22:14



Не са спрели,просто няма какво да пишат и за кого


На всички ни липсва това.
И защо реши,че е с асцедент близнаци?Не би попитала Хуанжи далие астролог,ако е с такъв асцедент.

Ако съдите хората,няма да имате време да ги обичате.

Тема Re: Може ли ?нови [re: samoznaika]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано17.05.11 22:41



аз залагам на асцендент овен



АЗ не разбирам, но това което знам, е че може да бъде описан човекът, подходяç за теб поне до асцендент, заçото един сериозен клубар тук направи това за мен преди много време

после обаче затриха темата заради проблеми с управата тук (не аз с него) и трудът й отиде на вятъра, пфу

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор huanji ()
Публикувано18.05.11 00:03



Твърде съм несериозен за тази работа.





Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор huanji ()
Публикувано18.05.11 00:05



Изпърво го прочетох - буквално може да ТИ стъпи на главата и да ти каже спокойно - аум и викам, ей как ме прихвана точно и порядно.



Ама не било баш тей...



Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор gamina. (непознат )
Публикувано18.05.11 09:28



само за асцендент ли? ами,слънцето, луната и другите планети???



Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор A_ra_ (непознат )
Публикувано18.05.11 12:12



Според мен отговорът е "НЕ" и то не защото астрологията не може да се справи, а защото няма такова нещо като иделна половинка.
Всеки път, когато идваме за нов живот, ние си имаме задачи. Неща, през които трябва да преминем, да преживеем лично за да имаме опитност за тях.
За да си осигурим най-подходящите условия за това си избираме къде да се родим, кои да са родителите ни и т.н. и също така какъв тип личност е подходяща. Така хороскопът е един вид отпечатък на избора ни на личност.
Но оттук нататък става сложно. Ако да приемем, че ти си си избрала да си воден тип личност - мека, романтична, мечтателна, ориентирана към света на чувствата и субективността, това още не е достатъчно за да е ясно през какво си си избрала да минеш този път. Може да си имала нужда да откриеш доверието и топлината, защото през животите ти досега не си ги познавала. Тогава вероятно половинката ти ще е воден мъж, топъл, мил, донякъде мекушав /от определена гледна точка/ и т.н. Ако, обаче, си си избрала да откриеш уязвимостта /защото например в някакъв минал живот си била от другата страна - на насилника/, тогава идеалната половинка за теб ще е груб огнен или въздушен мъж, който изобщо няма да разбира твоята уязвимост и чувствителност. Ти ще си на пръв поглед нещастна, но всъщност душата ти ще е минала през това, от което е имала нужда.
Така, че въпросът ти, според мен на земно ниво няма как да получи отговор. И пак казвам - не защото астрологията има проблем да се справи. Ако ти по някакъв начин успееш да влезеш в "базата данни" и разбереш какво душата ти е избрала да изживее в този живот - тогава "ДА" астрологията ще ти каже коя е идеалната ти половинка.

Редактирано от A_ra_ на 18.05.11 16:25.



Тема Re: Може ли ?нови [re: samoznaika]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано18.05.11 19:12



Просто това си помислих докато четях въпроса, ако може така да се нарече голямо и дълго питане. Може и да си права относно втория въпрос.





Тема Re: Може ли ?нови [re: huanji]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано18.05.11 19:19



Ти пък! Защо да те прихващам ?





Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано18.05.11 21:24



не си спомням как бе точно и много ме е яд, че затриха темата заради тъпи дърпаници и сега го нямам

един да ми обърне сериозно внимание тук и затриха целия й труд

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?нови [re: A_ra_]  
Автор gamina. (непознат )
Публикувано25.05.11 09:06



Жена търся,не мъж...и ако ти си астролог и погледнеш два хороскопа,ще можеш да им кажеш дали могат да имат връзка или не...
А тук наистина няма астролози...



Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано26.05.11 17:25



Жена търся..
Какво сега, ти с асц. Овен ли си в крайна сметка? Мъжки асцендент е, значи ти си мъжът и търсиш жена? Или се сменяте?

Или 69? - Не ги знам еднополовите какви ги вършат...
Обаче това никак не е добре за теб, мисля. Нямам представа как се бориш с конкуренцията на мъжете?

А няма астролози- нали казах. Последният подвизавал се тук Астролог беше немски възпитаник, но и това не може да го спаси....
- Няколко пъти изпада в психо-нервна дупка/криза от такива въпроси, като твоите ...



Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор L.L. (гхрх)
Публикувано26.05.11 21:54



Това да не е доставка на кубински пури???



Да, може, но никой професионалист не би се захванал с подобно нещо. От гледна точка на астрологията, подобно занимание е чиста загуба на време без никаква познавателна стойност - просто задоволяване на детински каприз. Прощавай за директния изказ.

...can u feel the kiss of summer
in the hart of winter's wind?...


Тема Re: Може ли ?нови [re: L.L.]  
Автор vegga (член)
Публикувано27.05.11 08:10



от друга гледна точка на момичето му се е приискало нещо да каже и го е казало- няма лошо


т.е. в известен смисъл астрологията вече му е помогнала



Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор gamina. (непознат )
Публикувано27.05.11 09:01



аз съм Риби,луна в Дева,асцендент Близнаци, Меркурий във Водолей, Марс и Венера в Овен, Юпитер,Нептун и Уран в Стрелец,Сатурн в Скорпион и Плутон във Везни!
Нямам представа как се бориш с конкуренцията на мъжете
Не мога да ги разкарам от себе си,иначе не са ми конкуренция....те като видят някоя по-различна и особено, която не им се дава,още повече се амбицират


Хомосексуални жени има много,но аз искам да разбера коя е най-подходяща за мен според хороскопа ми.



Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор vegga (член)
Публикувано27.05.11 09:18



в различни житейски периоди различни хора са ни подходящи за партньори.
Но почти винаги са ни интересни или ни провокират хора, чиито Слънца са в силен аспект с нашето Слънце или Слънцата им са в съвпад с асцендента ни. И е добре Луните да са в хармоничен аспект.

От тук- в повечето случаи Близнаците ще са ти подходящи; Раците или Скорпионите. А в общия случай, когото и да си харесаш, ще намерим обяснение защо точно в тоя период точно тоя човек си харесала





Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор varadave ()
Публикувано27.05.11 20:06



А няма астролози- нали казах. Последният подвизавал се тук Астролог беше немски възпитаник, но и това не може да го спаси....
- Няколко пъти изпада в психо-нервна дупка/криза от такива въпроси, като твоите ...

МУАХАААА

I LUV U <3



Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор varadave ()
Публикувано27.05.11 23:07



Може ли ?
Може ...


Един съвет от мен остави звездите да са звезди ние сме ...важни
успех при проучванията ти ...all the best 4yuo...

Редактирано от varadave на 27.05.11 23:37.



Тема Re: Може ли ?нови [re: varadave]  
Автор vegga (член)
Публикувано28.05.11 07:28



може да е бил възпитаник, но да не е бил Астролог, щом няколко пъти е изпадал в психонервни кризи от подобни въпроси





Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано28.05.11 12:44



Знаех си, че си рибо-девешки близнак. Първият ти въпрос е такъв: Рибо-девешки пълнеж (тема) в близнашка обвивка. - Само 2-ма близнаци съм виждал да заплитат по-толкова сложен и комплициран начин въпроси. Само, че Слънце близнак би раздробило и задало този въпрос на 4-5 по-малки порции... Рибо-девешката тема си личи: „идеално съвпадение на характери и т.н. с друг” „каква може да бъде идеалната му половинка” „най-подходяща за мен” - Рибата търси някакъв идеал (заблуда, но природа какво да го правиш...

), в един момент намира нещо (някой) който (да кажем) и прилича на идеал, но на някакво ниво се включва девата и му изнамира всичките недостатъци, като така развенчава „идеала”на рибата, оттам рибата почва ново търсене и всичко наново ... нещо като перпето мобиле малко се получава. И рядко се случва, асц. Близнаци да не си сменя ника периодично

Личи, че си с творческа ориентация, мисля, че актьор, танцьор, художник... би ти паснала идеално. А и в такива среди е пълно с педераси, педераски, чувствителни, нестабилни, талантливи , ексцентрични и динамични хора... та нищо чудно да казваш, че познаваш много таква. Бе творческа личност, те често са в някакви и драми.

Какви хора биха били подходящи за тях? - Това е въпроса!

Има традиционни, постановки - синастрия, знаеш. Но при Вас нещата с половете стоят накак по-сложно явно, но пак може да се използва в голяма степен.
Традиционно: луни и луни/слънца, венери, марсове/венери, 5,7,9-ми домове, Домовете на слънцата, съвпади с възли ... все такива разни неща се гледаха.

Незнам, това ми дойде на ум в момента ...



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано28.05.11 12:51



Може баш така да е.


Ще го познаеш: като влезе в серия почва да обижда и да се кара много, но кратко и ясно- по немски, на немско-български и чат-пат на немско-санскритски ...



Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор vegga (член)
Публикувано28.05.11 14:33



е, да, но ако е интересен, му е простено, независимо дали е възпитаник, астролог или някакъв друг



иначе на мен не е ми ясно за какво иде реч в тая тема, но и без тва не е важно



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано29.05.11 17:11



искам и на мен, искам и на мен да ми обясните в този момент кой е подходящ за мен и къде е



щото са слънце в съвпад с асцендента 7 години ми изяде главата, ама никой тук не ми обясни нАучно, че всъщност е логично, особено при съвпад на луната


амахААААААААА

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: L.L.]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано29.05.11 17:18



с най-голямо уважение към теб искам да те попитам защо мислиш така

астрологичните ми познания не ми помагат да си отговоря, но това е обяснимо, защото са малки



винаги съм изпитвала нуждата да знам отговорът на този въпрос, защото май никога и никъде не съм изпитвала сигурност /си дадох сметка днес/, та търсенията ми по въпроса са от години /дори може би обусловени от един красива Тау квадрат/

та сериозно, защо мислиш, че търсенето на отговор по темата е несериозно ?

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано29.05.11 17:20



уау, не знам защо но започвам да изпитвам желание да те опозная



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано29.05.11 18:46



в тоя ред на мисли и аз се чудя кой е подходящ за мен



но не искам чак научно обяснение - ще е достатъчно да го срещна

не мислиш ли, че ще го разпознаеш, ако го срещнеш



Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано29.05.11 18:48



може да е, защото и двете скучаем



но аз по-скоро си чатя с тоя-оня и не съм сигурна, че искам да опознавам много хората- май ги познавам в общия случай и ми стига



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано29.05.11 19:07



искам да ти кажа, че изобщо не вярвам вече в това

нито ще го позная, нито ще бъда с него, защото такъв за мен няма и никога няма да има, всеки ден все по-тотално се убеждавам в това

та с въпроси запълвам времето до смъртта ми



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано29.05.11 19:08



заради това ми хареса, бързо може би опознаваш хората и събуди нещо като възхищение у мен



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано29.05.11 19:10



обаче аз тутакси мога да ти направя една оптимистична прогноза - ще го срещнеш и то съвсем скоро

- сега само трябва да ми повярваш, но и да не ми повярваш, пак ще го срещнеш



Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано29.05.11 19:15



а така- как ти хрумна, че бързо опознавам хората?



така лесно ли се ориентираш от 5-6 изречения? - не ти ли минава през ум, че ако по принцип правиш прибързани изводи, може да не са правилни? /и сега не става въпрос за извода за мен- по-скоро аз все внимавам да не избързвам с изводите, не че толкова ме е страх от грешки/



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано29.05.11 19:21



нищо няма да срещам, дано поне си изм исля как да ми е забавно сама /луна във везни

/

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано29.05.11 19:23



хах, просто първият коментар, който прочетох от теб беше 100 процента в десятката и за това



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано29.05.11 19:49



подаваш кофти сигнали към Вселената, но не знам дали имаш силата да управляваш звездите



не вярваш ли, че има и неща, по-силни от волята или нагласата ни?



Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано29.05.11 19:51



е, тогава имаш основание и почти сляпо да ми повярваш, че ще срещнеш партньор тия дни - но да се застраховам- може да е всякакъв- бизнес или по служба, не само личен





Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано29.05.11 20:00



мисля си, че само те /ако ги има изобщо/ могат да ме спасят

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано29.05.11 20:26



чакай сега - имаме съдба, гени, възпитание и свободна воля. Те оформят живота ни. Ако в даден момент върху нещо не можем да влияяе, то на друго- можем. Е, гените са трудна работа и ако там нещо не е наред, просто ще положим повече усилия по другите три. Не мислиш ли?



Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано29.05.11 20:41



възпитание - бива моето, гените - не са зле, свободната воля - правим всичко възможно, но след всичко това - пак не става нищо

та ако съдбата не удари едно рамо - не го виждам по никакъв начин...

а тук очевидци /на наталната ми карта/ твърдят, че и мъж, и деца ще си имам, но аз хич, ама хич не го виждам да става никога

просто пътят към любим, деца, семейство при мен е запушен, отрязан, не е съществувал никога май и няма и да съществува, пък дори и ако съдбата се озори

такива са ми наблюденията до момента



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано29.05.11 20:52



добре- кога стигна до тоя извод- преди година, пет, десет, петнадесет или двадесет?



Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано29.05.11 21:27



последните 7-8
първо 5 години се надявах по един случай, нищо не стана и последните 2-3-4 години все по-ясно изкристализира, втвърдява се и сега във формата на вкаменелост ми дава силна и непоклатима опора за вярността на наблюденията ми и така...

някакви идеи за хоби преди смъртта ?

лошото е, че май съм сбъднала почти всичките си мечти и сега няма и нещо, което да искам да имам/постигна или да му се наслаж давам

може би да пътувам само

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано29.05.11 21:55



като каза вкаменелости и си спомних приятно за едни трилобити




ясно ти е, че и без хороскоп ще кажа, че ще ти мине крайната негативна нагласа, ако приемем, че тя последните 5-6 месеца е засилена. Да речем- след 2-3 месеца, когато Сатурн тръгне директно.

междувременно проблемът е в способността ни да си пренасочваме вниманието- на мен писането и общуването с нови и интересни хора ми помага.

и впрочем, дори да беше създала семейство, пак можеше сега да си в такова настроение

хората, които обичат да печелят пари май са облагодетелствани- любовта и парите могат да са приятна мотивация за живот - казват, че влюбването продължавало 7 месеца и сигурно е така - или пък много интересна работа- и тя е добър мотив за родост от живота



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано29.05.11 23:30



Кое казваш ти е интересно?
на мен не е ми ясно за какво иде реч в тая тема - Щом пишеш в нея, това явно не е проблем за теб...





Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор vegga (член)
Публикувано29.05.11 23:41



че кво- ти не можеш ли да пишеш просто защото ти се пише



исках да кажа, че ставаше въпрос за някого, когото явно познавате, а аз- не

но от друга страна- Астролог и нервни кризи някак не се връзват:)



Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано30.05.11 02:16



да, мислите са ми в насока намирането на какво точно е интересна работа в момента за мен и после е лесно



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано30.05.11 06:58



правилно- и най-истинските любови в идеалния случай в някой момент се превръщат в навик и рутина, децата след известен брой години си вземат раничките и се качват на някой самолет и остава работата, особено, ако човек е имал късмета тя освен работа, да му е и призвание, и хоби





Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано30.05.11 16:57



Извинявай, напълно права си. Обяснила си го, сега видях.
Ама ти да не си мислиш, че аз чета кой какво е написал в тема пусната от Пич божи ?

Това въобще не е "божа" работа, неговите теми са си направо дяволски ултра-спам и са за спамене, не за четене. Аз в такива теми прочитам първото попаднало ми мнение и пиша нещо – без въобще да чета кой какво е казал.... . - Чукча писател, не читател...

Иначе за метода – о.к. приблизително го проверих и показва, че може и да е точен, в конкретния случай може би се потвърди. Но.... може и да е съвпадение - например! - Все пак кажи (ако знаеш) повече за него... Знаеш ли дали/на каква логика се базира, въобще има ли обяснение ...



Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор vegga (член)
Публикувано30.05.11 18:12



Аз го знам от преди 20 години и е по-скоро метод за ректификация, макар че с някакви резерви би могъл да се ползва в кармичната астрология или пък както, евентуално, питащият питаше, и за нещо като ДНК – тест за бащинство.
Т.е. не е нов и модерен метод, а си е от древността, та логиката следва да я търсим сами по циклите на Луната, часовете на Луната, продължителността за износване на човешкото дете и т.н. По каква желязна логика имаме, примерно, часове на Юпитер........По-скоро- статистика и емпирични доказателства, както изобщо е възникнала астрологията. Ето възможност за един съвременен изследовател в областта на астрологията да работи, да обосновава....

.

И виж как ни се разминават мненията за спама във форум по астрология – според мен, в най-широк смисъл, всяка дума може да се свърже с някоя планета или дом и ето ти астрология в действие.



Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано30.05.11 23:06



писах днес от телефона ми, но не се е получило

дълги години мислех, че призванието ми е едно, но вече не се занимавам с него /което ми казаха тук в клуба, че &#231;е стане/

обаче сега се чувствам изгубена, друго призвание не си откривам

знаеч ли къде и какво точно се гледа за това какви са ,,даденостите,, ти, какво е призванието ти?

иначе за чувствата - след като можах да обичам 7 години, значи мога повече от 7 месеца, колкото продължавало вл+бването



замислих се само, че самотата по Сатурн сега може би е по-добре, че я изживявам сама, иначе - голямо разочарование...
виж как ме отдъхна, че можело и по-гадно да е и да не страдам

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано31.05.11 06:51



Въпросът за призванието и работата е много интересен или поне е достатъчно, за да си философстваме върху него и да пренасочим вниманието ти от въпросите за самотата и любовта.

Струва ми се, че ако човек наистина си има призвание, то си проличава от ранни детски години и нямаме нужда от астрология да го разпознаеме. Сещаш се – има стар народен обичай – „питка“ – ритуала се прави, когато детето проходи - около него се пръскат разни предмети и то подсъзнателно и инстинктивно се насочва към някой от тях. Приема се, че ако вземе книгата, примерно, ще се занимава с наука. От тук- говорейки за инстинкти, излиза, че е много важна Луната в хороскопа.
Но ако човек достатъчно дълго е гледал множество хороскопи и търсил отговор на тоя въпрос, ще установи нещо друго. Ако в хороскопа има планета, която е категорична доминанта, много вероятно призванието да е свързано с нейните аналогии – например, ако това е Марс, ще мислим за спортна или военна кариера и т.н.

По-комплексни стават нещата, ако има няколко доминанти, което на практика ще рече, че няма такава категорична.......Тогава гледаме асцендент, Слънце с техните управители, както и управителя на МЦ.

А после, даже и човек да си мисли, че е голям разбирач на тия неща, пак може и да не се открива ясно призвание.......Може би е нормално повечето хора да нямат категорично призвание........Просто са хора с разнстранни интереси....Добре е в тия случаи да си имат поне едно хоби........Тогава важи онова правило- човек трябва да печели пари от това, което би вършил и за без пари.......

И най-сложно става, ако млад човек си няма и хоби......Особено в последните години на икономическа криза........



Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор gamina. (непознат )
Публикувано31.05.11 14:48



хайде първо да видиш в речника значението на думата "педераст"... да не ти кажа,че си куче по интелект



Редактирано от gamina. на 31.05.11 14:49.



Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано31.05.11 16:56




Добре. Кажи, че съм куче, защото няма да хукна да се ровя в речниците заради пед.... или каквато и да е там ... терминология.
Но ако е възможно да съм да съм хъски или някакво подобно..., няма да имам нищо против.



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано31.05.11 17:20



Разбрах луната, циклите... както винаги, се оказва.
Мерси!

тоест: бай-бау! - Че вече съм куче, от 5 минути засега.

За спама мнението ми няма нищо общо с форума. Пич Божи си е спамър-че по принцип във всички форуми, за мен де. .

Редактирано от lvony33 на 31.05.11 17:30.



Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор vegga (член)
Публикувано31.05.11 18:16



добре де - ако нямаше спамърчето как щеше да чуеш нещо за пренаталната епоха

- знае ли човек за какво ще му дотрябва, макар че ДНК- теста си е наука

а колкото до кучето - поздравления - не си Възпитаник, а Астролог

иначе казват, че кучетата приличат на стопаните си - ние сме имали немска овчарка, кралски пудел, булонка и пинчер



Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано31.05.11 19:51



да, наистина си струва, дори може би би ми подействало лечително

сериозно говоря

фактологично - на ,,питката,, химикал или книга съм изтеглила - тоест това, което съм правила до сега

от ранни детски години - ,,изгониха,, ме от детския отдел на библиотеката, за&#231;ото им изчетох всичко и ме пратиха в отдела за големи, който бе забранен за деца, ама на - прецедент (тука професия читател не виждам как &#231;е практикувам/

управител на хороскопа - юпитер - демек плямпало / от доста време го упражнявам, но понякога заради този ми талант тук вдигат съце от мен/

та ако ти идват други идеи ?
благодаря ти за труда да ми напи&#231;е&#231; тази бележка, трябва да си я запазя в началото съм и ми трябват тези познания, благодаря ти пак

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано01.06.11 05:42



Преподавателската професия /ако това работиш/ може и да не ти е призвание, но поне е подходяща за Юпитер.
След като нямаш още приятел и не си създала твое семейство, покрай Юпитер, като мунданен управител на 9-ти дом и Стрелеца, не си ли мислила за чужбина?
Тъкмо последните месеци умуваме за едно дете, което сега ще приключи с бакалавърската степен, но не си харесва образованието и евентуалната бъдеща работа, която може и да не намери, и май най-разумното е интензивен курс по английски и да продължи да учи в чужбина, като работи нещо, какво да е, за да се издържа.



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано01.06.11 12:25



ако нямаше спамърчето как щеше да чуеш нещо за пренаталната епоха. Ха-ха

- Да за метода чух от теб. Но на теб ти трябваше спамърчето за да кажеш за метода, а не на мен за да го чуя.

Като казвам „спамърче” това не е обвинение. Всички спамим, това що да е лошо, и без това не са много много интересните теми и мнения, но когато спама е 1000000% не го чета – това ми беше мисълта и това си е мое решение и важи само за мен. А ти си чети и пиши, в никакъв случай не мога да ти казвам какво да правиш.

Аз взех отношение не защото ме интересува кога е заченото спамърчето или защо него го интересува това- на този въпрос и то няма да можа да ти отговори, а защото се запитах , за какво по дяволите на някой въобще му е трябвало да търси метод за определяне на зачатието. – Виждаше ми се някак неестествено-безсмислено, ти ме осватли по въпроса, за което ти благодаря.

Не съм Астролог, просто някой неща ме интересуват, но други - не. Например никакви видове прогнози не ме интересуват.

казват, че кучетата приличат на стопаните си - ние сме имали немска овчарка, кралски пудел, булонка и пинчер – Ако е така, доста си се променяла в такъв случай.
Аз по харесвам котките, че са по независими. Но бих гледал само ако има порода: да си режат ноктите с нокторезечка, ходят до тоалетна само в тоалетната и пускат водата, не се катерят по цветята и не врещят ужасно като се разгонят, иначе – не!



Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор vegga (член)
Публикувано01.06.11 19:07



А, интересна логика имаш- като за Меркурий, управляващ нещо си, но в по-специално космично състояние – говоря за разсъжденията ти по повод Пич Бoжи и въпроса му – като чуя специализиран въпрос, винаги допускам, че питащият може да знае повече, отколкото показва


Както казваше учителят ми по математика, не е математик тоя, който решава задачите, а тоя, който ги съставя

И друго интересно нещо- струва ми се, че почти 100% от тия, които изобщо знаят какво е астрология, се интересуват точно от прогнози – като гледам как рационално разсъждаваш, може би наталната астрология и себепознанието цениш. Но чак пък „никакви“ прогнози да не те интересуват........- не вярваш, че има нещо предопределено, вън от твоята воля, и то се вижда в хороскопа?

А относно кучетата – ами понеже за тях имаше претенции и знаеше какво искаш да си.
Аз, например, не знам какво бих искала да съм, пък и никое от тия, които сме имали, не съм го избирала аз.
А сме имали и сиамски котарак- пак не го взех заради мен.
Казваш, че между куче и котка, би избрал котка, отделно, че имаш и претенции към нея – оценяваш ги, като по-независими..........- това е някакъв акцентиран шести дом и пак не как да е
И сега използвах знанията си по астрология и твоите думи за да си поиграя на анализи – за това ли я използваш и ти



Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано01.06.11 20:56



ами аз зарязох журналистиката, за да отида в чужбина, въпросът е сега накъде

преподаването ама хич не ме влече и мисля, че така е по-добре за учениците

за това драмата ми е толкова голяма, за&#231;ото винаги съм правила това, за което съм мислила, че ставам, а сега не знам накъде...

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано01.06.11 22:20



струва ми се, че почти 100% от тия, които изобщо знаят какво е астрология, се интересуват точно от прогнози
не вярваш, че има нещо предопределено, вън от твоята воля, и то се вижда в хороскопа?


- Не, напротив.

Именно защото вярвам в предопределеното. Ама виж как едно и също нещо може да се тълкува по два противоположни начина и да поражда противоположни действия.

Аз защо трябва да искам да знам нещо, което е предопределено? Нали е предопределено, значи то така и така ще се случи и не може да се избегне... Защо тогава да го знам след като няма да мога да направя нищо? Не виждам причина която да го налага, освен любопитство, но то не е основателна причина.

Опитай да ми кажеш основателна причина и ще обясня по точно моята логика.



Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано02.06.11 05:19



При мощна изява на аналогиите на някоя планета в живота, най-добре е човек да се придържа към тях – усеща се стъпил на здрава почва.


Т.е. търси благоприятната и удовлетворяваща те реализация по Юпитер – около нея ще се завърти всичко останало в живота ти.





Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор vegga (член)
Публикувано02.06.11 05:20



За мен е основателна причина да се предвидят възможни варианти на изява на някакви енергии в някакво бъдеще време и евентуално, да се направи опит да се предотврати най-неблагоприятното им проявление.


Има заложени общи тенденции в радикса, има възможни варианти на фактическо проявление и поне постфактум е полезен анализа.





Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор huanji ()
Публикувано02.06.11 08:17



При днешните условия никой не е стъпил на здрава почва. Ни ми допада, но казват такива били новите условия за развитие...



О времена, о намерение, о нрави.



Тема Re: Може ли ?чнови [re: huanji]  
Автор vegga (член)
Публикувано02.06.11 08:35



независимо от намерението, някои правим жалки опити да сме адекватни и да оживяваме

- опитваме се да го заблудим/или поне себе си/, че му се подчиняваме



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано02.06.11 21:53



предвидят възможни варианти на изява на някакви енергии в някакво бъдеще време и евентуално
-Това да, но това не е прогноза. Или поне не е прогноза по смисъла, който аз имах в предвид – защото не е точно и конкретно.

Аз с това което казваш съм склонен да се съглася.
Значи има прогноза и прогноза .... и от една от двете не се интересувам ...




По-горе питаше: може би наталната астрология и себепознанието цениш.
Знаеш ли какво ценя на астрологията? - Ценя това което преценя, че ми е ценно ... не специално видове казано видове или дялове .....
Според мен единствения момент, в който се пресичат свободната воля и предопределеното е настоящият момент.... А знаеш в астрологията са важни пресечните точки ...
Та, пресечната точка на свободната воля и предопределеното е момента "СЕГА" , защото миналото не може да се промени, а за бъдещето е рано. Затова, за мен, най-важния момент се нарича „сега” и този момент не трябва да се пропилява така лесно, дори с цената да не знаеш бъдещето. А бъдещето си е бъдеще и когато му настъпи момента, тогава чак ще стане актуално. – За мен така стоят нещата.

С две думи (станаха хиляда де ама карай ): Хубаво е да знаеш в каква посока се движи света, какво ще е времето и условията в бъдеще и къде искаш да отидеш ..., но най-вече трябва да си максимално концентриран върху момента наречен „сега” Най-важно е в настоящия момент на къде отиваш, защото може да се окаже, че искаш едно, но реално се движиш в друга посока и да се изненадаш когато ще е късно... – Това ме интересува от астрологична гледна точка мен - момента „СЕГА” във всичките му аспекти.

А да пропуснеш момента „СЕГА” все едно доброволно да се откажеш от свободната си воля (каквато и да смяташ, че е тя – незначителна или голяма) ... защото както казах, не можеш да я приложиш нито в минало свършено време, нито все още в бъдещето, защото то още не е настъпило.

- Абе, според теб, не ти ли се вижда прекалено кардинално някак си мисленето ми?



Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор huanji ()
Публикувано02.06.11 23:02



Хвала, присъединявам се към групата на жалките с намерението.





Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор vegga (член)
Публикувано02.06.11 23:07



Кардинално – в смисъл на акцент в хороскопа ли – подхвърлих за Меркурий и 6-ти дом, но ти си се маскирал на тайнствен- закачам се- няма да гадая радикса ти



И мислим много еднакво, та трудно ще заформим разговор, като сме на толкова сходни позиции.

Тъй или иначе, различията по-силно мотивират хората да общуват помежду си.

И аз смятам, че актуалният хороскоп е най-важен. Но си ценя и могат да са ми интересни всички видове хороскопи, всякакви гадания, всичко мистично и окултно.

Типично ли се проявяват транзитите при теб? Питам, защото нали по-горе застъпих позицията, че е полезно да си следим хороскопа и да сме подготвени за някои неща.

А за себе си установям, че последната година, особено последните месеци, въпреки че съм подготвена, не мога да избегна негативни проявления на разни енергии – нямам предвид събитийно – като събития няма кой знае какво да ми се случва или да се променя- по-скоро като нагласа и настроение.
И не че се самопрограмирам негативно - не от вчера се занимавам с тия неща.

Дали самонаблюдението, което може би е прекалено, ако човек редовно следи хороскопа си, не изостря ненужно сетивата ни за лошите прявления на енергиите около нас? - – как мислиш?



Тема Re: Може ли ?чнови [re: huanji]  
Автор vegga (член)
Публикувано02.06.11 23:10



теб няма какво да те мислим

- ти ще оживееш, защото си и йога



Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано03.06.11 01:24



това ме обърква - преподавател - н е искам и да помислям, търговец - не мога да лъжа, адвокат - много ми влияе справедливостта, но съм твърде емоционална, за да съм арбитър, отец едва ли ще стана, макар и вътрешно да съм вярваща...

та други опции не мога да измисля, ти сещаш ли се ?

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано03.06.11 01:32



тези, които не сме йоги, но не искаме и да сме жалки какво да правим ?



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано03.06.11 07:03



Ако не ни влече да станем йоги, трябва да си намерим нещо друго



и тук ще питаш какво да е то, а отговорът е, че го търсим



Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано03.06.11 07:04



Ами това бяха опции само по господаря на хороскопа.

Какво предлагат господарите на Слънцето, МЦ, 2-ри и 6-ти дом?

Защото и без да сме открили призванието си или пък докато го открием, все нещо трябва да работим и да печелим пари по що годе приемлив за нас начин............





Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор huanji ()
Публикувано03.06.11 08:06



Как да не го е срам да умре човек после...





Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор huanji ()
Публикувано03.06.11 08:12



Как какво, да се забавляваш. Що не се насочиш към развлекателният бизнес, увеселителни паркове и каквото там шумотевично измислиш дето всичко живо се хили най- вече. И ко ти наспори да почерпиш после, колко да не си капо.





Тема Re: Може ли ?чнови [re: huanji]  
Автор vegga (член)
Публикувано03.06.11 09:38



там е проблемът



появяват се бъгове от време на време в звездните програми, а форматирането не е оферта



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано03.06.11 12:27



подхвърлих за Меркурий и 6-ти дом, но ти си се маскирал на тайнствен – Не съм тайнствен, Меркурий ми е във Везни в трети, върха на дома е в Дева. Той ми е най-силната, но и най-вредната планета в хороскопа, нямам нищо в 6-ти дом.

Това: Маскирал съм се тайнствен може да го каже само човек с водно слънце, те се интересуват тайнственността на нещата и от „всякакви гадания, всичко мистично и окултно” – А мен пък окултни неща не ме интересуват – парадокс!

И мислим много еднакво, та трудно ще заформим разговор, като сме на толкова сходни позиции. – Развесели ме, но това просто не е вярно. Не само ти може да подхвърляш неща, аз пък някъде горе подхвърлих : „ виж как едно и също нещо може да се тълкува по два противоположни начина” - защото не мисля, че мислим еднакво.

Мой ред е да налучквам

– Отново подозирам, че участника е с асцендент близнаци?

Типично ли се проявяват транзитите при теб? –Аз ги следя, но чат –тап, тоест сравнително рядко и то най вече транзита на Сатурн (основно), Уран, Юпитер и понякога Марс, а другите не – те са по-бързооборотни така да се каже, бързо преминават и затова не ме интересуват . Тоест по дълготрайните и глобални влияния ме интересуват. Освен това, мен ме интересуват точно обратните неща на това което разбирам, че теб те интересува. Ти пишеш „нямам предвид събитийно – като събития няма кой знае какво да ми се случва или да се променя- по-скоро като нагласа и настроение”. Но в „нагласата и настроението” според мен пръст имат и бързите транзити. Мен точно обратното „като събития” ме интересуват - коя област ще е засегната от събитието, къде ще е цирка, за да знам на къде да гледам. А нагласата ми е винаги една и съща: Седя си значи, ( по възможност да ми е удобно ) и гледам по посоката и чакам. Чакам, чакам, амя тоя път наистина се забавиха много тия, аре бе, ей, ууууууу, колко време още ще чакам да почне сеира....

И още нещо питаше, ама айде другият път ...



Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор vegga (член)
Публикувано03.06.11 13:38



И ти ме разсмя /впрочем, разсмя ме и развесели ме са и мои шаблонни изрази/



Кои слънца, вкл.изгряващи, разпознаваш лесно, ако не си погледнал брой постове за нула време и не си прочел за „всякакви гадания, всичко мистично и окултно“?

„А мен пък окултни неща не ме интересуват – парадокс! „ – как така – астрологията не е ли окултна? И защо да е парадокс? – имаш водно Слънце? – може би изгряващото – тия сини буквички им отиват на Венера и Везни

И ме шокира с това, че Меркурий ти е най-силната, но и най-вредната планета..........Не му харесваш проявлението ли или какво? Редовно се проявява лошо?
Ако не можем да използваме най-силната си планета, смятай, че сама ще се проявява и то по начин, който може и да не ни харесва
Според мен, господарят на Слънцето най-често може да ни прави нежелани номера- свързан е с Егото и амбициите ни, а нараненото Его или незадоволените амбиции са кофти неща....

И при мен Меркурий е най-силната планета – два пъти по-силен от коя да е друга в радикса – а тия дни ми и трябва – опитвам се стотици страници национални стратегии за нещо си да ги обобщя в не-повече от 50 странички

Попаднахме на нещо принципно различно в разбиранията си – смятам, че бавните транзити със сигурност влияят върху нагласите и настроенията ни, а от там и могат да се проявят като събития. А могат и да не се проявят, точно ако не сме ги интегрирали като нагласа или пък да се проявят негативно, ако ги интегрираме неправилно.
Бързите е ясно, че определят времето на проява на бавните, така че що да си стои /макар и удобно/и да си чака човек, като може да ги поглежда и да си знае в кои дни коя ситуация може да има развитие.



Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 00:51



аз си знам какво ми е интересно

във форум ,,Йоги,, не пи&#231;а



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: huanji]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 00:53



само като прочетох предложението ти и ми се прииска веднага да се захвана, сериозно, единственото е, че ми е увредена леко мозъчната програма и в такива моменти всичко ми се струва повърхностно и безсмислено, а хората - глупави



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 01:02



господарят на слънцето, марс - не ми се искат никакви военни, на МЦ в стрелец, Нептун значи, работа с чужденци - това правя и сега, по втори дом в телец, Венера -сега продавам бижута, може би по него работя сега, не ми харесва особено и 6-ти - слънце и венера...

ох, обърках се, трябва ли да видя господарите им в кои домове се намират ?

много се уплетох



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 01:13



национални стратегии най-лесно се обоб&#231;ават, когато набляга&#231; на най-интересното за теб, ако може&#231; да си позволи&#231; такъв тип прочит де



може и с по изречение от най-важното ако го прави&#231; с подточки

така или иначе някой е разтягал напразни локуми преди теб та с малко организация и сито - хайдееее, готово

действие трябва, действие, знае&#231; ли каква организация създавам на туристите, когато се опитват да пипат, където не трябва, наскоро пях ,,О соле мио,,на едни италианци, онемяха... така е със &#231;егите на господаря на слънцето вместо да ги набия, тяхната сметка

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор varadave ()
Публикувано04.06.11 01:21



но от друга страна- Астролог и нервни кризи някак не се връзват:)
Както природата е разнообразна така и хората и двете подлежат на кризи и катаклизми или ти не си нервна това показва ,че не си запозната с основнте елементи ...с една дума въздух под налягане ...

са знанията ти.



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор varadave ()
Публикувано04.06.11 01:31



Най –големият парадокс е изгряващото водно слънце с черните буквички...е това е повода за нервната ми криза







супер водно,земно,огнено и въздушно изгряващо слънце...

Редактирано от varadave на 04.06.11 01:39.



Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано04.06.11 07:05



но ако си знаеш какво ти е интересно, занимаваш се с него и се опитваш да си изкарваш прехраната





Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор huanji ()
Публикувано04.06.11 07:24



Може би, защото наистина всичко е повърхностно, а хората глупави. Затова казах да го приемаш като забавление. Добре, че смисъла на живота е - да се живее...





Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано04.06.11 07:25



Явно сме ги объркали малко нещата, но нямаме бърза работа и ще почнем отначалото



Ако господарят на хороскопа е Юпитер, това ще рече, че асцендентът и върхът на първия дом е в Стрелец, а от там- върхът на втори дом е най-вероятно в Козирог, но може и да е в Стрелец или Водолей.

От тук- евентуалните управители на втори дом са: Юпитер, Сатурн или Уран.

От тук - дори да не ти е призвание или да не ти харесва работата, с която си печелиш парите, то е подходящо да проявяваш в работата си най-добрите качества на тия планети, за да си доволна поне от заплащането.

И гледаме първо Юпитер и Стрелец- по отношение на работата си трябва да се стремиш към оптимизъм и трупане на нови познания.

Ако върхът на втори дом попада с Козирог, т.е. управлява се от Сатурн, трябва да се стремиш към задълбоченост, постоянство и отговорност.

Ако върхът попада във Водолей, с управител Сатурн или Уран, трябва да се стремиш към лоялност, да усвояваш знания, ако трябва и в последния момент, и да ги претворяваш в дела.

Да видим сега къде все пак при теб попада върхът на втори дом.

На пръв поглед това може и да ти изглежда не особено важно и приложимо, но с годините ще установиш, че правилната нагласа и поведение, в съответствие с природата на управителя на втория ти дом, изработват у теб стереотип, който е печеливш



Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано04.06.11 07:26



оу, песните са винаги за предпочитане пред боя





Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор huanji ()
Публикувано04.06.11 07:27



във форум ,,Йоги,, не пи&#231;а

Последните букви ми излязоха с маймунки, но ако е - "във форум Йога не пиЯТ", може да те поправя.





Тема Re: Може ли ?нови [re: varadave]  
Автор vegga (член)
Публикувано04.06.11 07:28



ааааа, нервните кризи могат да бъдат доста разтоварващи понякога





Тема Re: Може ли ?нови [re: varadave]  
Автор vegga (член)
Публикувано04.06.11 07:34



може и това да ти показва



от друга страна, за мен може и да не е важно какво ти показва на теб

както и на теб да не е ти важно, какво ми показва на мен нервната криза у астролог



Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор huanji ()
Публикувано04.06.11 07:36



Истински случай. Една жена я награбил некъв за изнасилване в тъмна уличка и тя в уплахата си вместо помощ, взела че се развикала - ураааа. Онзи немедлено отнесъл пушилека.





Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор huanji ()
Публикувано04.06.11 07:43



оу, песните са винаги за предпочитане пред боя

Добре би се получило ако му изкара

, поразтръска малко грива и отправи кръвожаден поглед към топките му.



Тема Re: Може ли ?нови [re: varadave]  
Автор huanji ()
Публикувано04.06.11 07:46



О, Варадав.



Знаех си че тряа се инсценират скандали от време на време.



Тема Re: Може ли ?нови [re: huanji]  
Автор vegga (член)
Публикувано04.06.11 07:51



а ти що не се подготвяш да отиваш на събор, ами се занимаваш с пеене тая сутрин





Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор huanji ()
Публикувано04.06.11 08:03



Отивам да работя, събора го изпущих... Но гледам да го приемам философски.





Редактирано от huanji на 04.06.11 08:04.



Тема Re: Може ли ?нови [re: huanji]  
Автор varadave ()
Публикувано04.06.11 08:28



Немаш проблеми или няма да правя не съм от тука ,а от Голока

...
а и нямам възможност да се проявявам банове ,банове и пак банове...
харевсва ми обстановката банална но фреш...

Редактирано от varadave на 04.06.11 08:38.



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор varadave ()
Публикувано04.06.11 08:31



много съм си шейн и спокойна нервни кризи са само у пациентите ми...





Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор varadave ()
Публикувано04.06.11 08:47



остави опциите ...и аз ще ставам шпаньолка само че у Мадрид ...пак се излъгах
та те изпреварих бракувах се набързо...пустите му нервни кризи





Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 21:54



не, не, може би аз съм те заблудила, извини ме, ето така стоят нещата :
House positions (Placidus)
Ascendant Pisces 27°40'22
2nd House Taurus 11°25'07
3rd House Gemini 8°04'19
Imum Coeli Gemini 28°51'51
5th House Cancer 19°27'38
6th House Leo 15°22'18
Descendant Virgo 27°40'22
8th House Scorpio 11°25'07
9th House Sagittarius 8°04'19
Medium Coeli Sagittarius 28°51'51
11th House Capricorn 19°27'38
12th House Aquarius 15°22'18

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 21:57



с астрология едва ли

просто не вярвам, а и не разбирам нищо

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: huanji]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 21:58



липсват ми букви на компа, защо се заяждаш

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: huanji]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 22:00



винаги са ми се карали, дори когато съм била перфектна, за това ме е страх постоянно да не допусна грешка в избора,

но когато ти го казваш звуци много успокояващо и някак логицно

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: varadave]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 22:02



за трети път?!?!

Варадаве, дай шанс и на младите, дали не си ми взела късмета, а ?

Айде да сте здрави и щастливи.

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 22:03



за това реших да сменя системата



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: huanji]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 22:05



това също мога да го изпея, но все пак бяха италианци, да не говорим как единодушно решиха ,,артист,,!!! и как съм си губела времето в магазина



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: huanji]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 22:08



тогава да викам ,,помощ,, и да ги разгонвам като мухи, за да ме полазят и да си намеря половинката ли



с тоя сатурн дето ще ми мине връз луната май мъж до 2013 сватбата няма да видя, ако има изобщо такава някога

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано05.06.11 03:16



Аз астрологията не я смятам за окултна, всъщност въобще не знам какво значи „окултно” :))) и не ме интересува.

А се изразих малко грешно - нямам водно слънце, въздухарско ми е, но господарят на Слънцето е в рецепция с него....

И ме шокира с това, че Меркурий ти е най-силната, но и най-вредната планета..... - Така е според афетиката и знам, че е така. Не че нещо ме притеснява, но е така, защото просто е така ...



Знаеш ли с какво не съм съвсем съгласен, но ве мога да обяснявам много.

Първото е: А могат и да не се проявят, точно ако не сме ги интегрирали като нагласа или пък да се проявят негативно, ако ги интегрираме неправилно. Това с нагласите и интегрирането ... е малко философско, аз се опитвам да съм по-далеч от философията и психологията в астрологията.
Давам пример: Значи, пътуваш в Африка в саваната – ходиш си пеша и си свиркаш ... (е ако искаш де) Но изведнъж пред теб искача лъв и реве зверски – щот си му навлязла в територията, и не е хапвал нищо в последните дни ... (това сигурно около постите ще да е било) Та точно в тази ситуация (там) поставена, искам да ми обясниш за интеграцията, как точно ще стане да ми опишеш, какво ще интегрираш, каква ще ти е нагласата... и тнт. Дали въобще ще си помислиш ли за интеграция или пък може... както казваш да си била с негативна нагласа, та се е появил тоя лъв, а ако беше с положителна нямаше да се появи? Иначе предполагам, ще мигаш с очички и съм сигурен, че ще успееш да го убедиш, че си с много положителна нагласа. Проблема е, че не всеки може да е толкова интегриран.
Искам да кажа де, че в такива (важни, съдбовни и тнт. моменти) монети, често всичко дето си го интегрирала изведнъж може да се окаже, че се е върнало в първоначалното си неинтегрирано положение .... :)))
Иначе може и да си права за интеграцията, но то в ситуации се проверява кое как е интегрирано... щото на думи и аз съм за интеграцията, ама .... това не е така – хоп, щот го искаш. Давам ти пример с циганите, тях от колко години ги интегрираме, пък ако ги питаш, те също искат изключително много да се интегрират, ама какъв е ефекта – не нулев, ами направо отрицателен ...

Второто е: Ако не можем да използваме най-силната си планета, смятай, че сама ще се проявява и то по начин, който може и да не ни харесва. Тя, че ще се прояви, ще се прояви. Но кой ти е казал, че сме способни да оценим кое е добро и кое лошо за нас? Не винаги това което ни харесва е добро и обратното.
Освен това, не смятам, че някой може да използва планетите както си мисли или иска ... - Това твърдение е на ръба (дори с единия крак е преминало границата) на тезата за безграничната свободната воля – нещо като Бог, който може да прави и използва всичко което иска, както си избере. Имам сериозно основание да смятам, че не е така. За сега моите наблюдения показват, че хората не са богове и скоро не се очертава да станат....
Ако не си съгласна с мен- О.К. Но, тогава кажи кои планети ти можеш да използваш и има ли такива които не можеш? Като как така можеш да ги използваш? Не смяташ ли, че се заблуждаваш? А така не излиза ли, че независимо какъв ти е хороскопа , ти можеш всичко накараш да се проявява идеално – та винаги всичко е все дъ бест .... Ами ако се върнем на примера с Лъва, там коя планета ще използваш?

Иначе по принцип, съм склонен да се съглася с нещата дет ги казваш, погледнато теоретично-философски, но малко са ми мъгляви, че нали ти казвам - избягвам доколкото е възможно филосията и психологията (и бързите транзити ) .

Ти скорпион ли казваш, че си, че така и не разбрах дали асц. ти е близнаци?



Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор huanji ()
Публикувано05.06.11 07:25



Хич даже, бъзикам се.





Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор huanji ()
Публикувано05.06.11 07:37



Просто си вървиш по пътя и те нещата си идват.





Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор huanji ()
Публикувано05.06.11 07:41



По- добре слагай костюма на някой герой и пей на децата като аниматор в увеселителен парк. Ще ти отвърнат чистосърдечно и ще го оценят.





Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор huanji ()
Публикувано05.06.11 07:44



Монетите по улицата се намират случайно, трябва само да си буден за отблясъка, а не вечно зяпнал към земята.





Тема Re: Може ли ?нови [re: varadave]  
Автор huanji ()
Публикувано05.06.11 07:46



Става дума за пълноценноста на емоционалните изживявания. Пиано без определени клавиши не е истинско пиано.





Тема Re: Може ли ?нови [re: huanji]  
Автор vegga (член)
Публикувано05.06.11 07:54



груба грешка допускаме, като предпочетем работата пред удоволствието





Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано05.06.11 08:04



ще почнем пак от начало



но защо заговорихме изобщо за Юпитер? - знаеш, че той е съуправител на Риби и за това ми каза, че управлява хороскопа ти?
Или Слънцето ти е в Стрелец и си решила, че Юпитер ти управлява не само Слънцето, но и хороскопа?

Но независимо как е, можем да приемем, че Юпитер наистина ти управлява хороскопа, като съуправител на Риби, и следователно за социалната ти реализация можем да разсъждаваме според неговите аналогии - ще се чувстваш свободно и на местото си сред чужденци и чужди култури, сред хора на изкуството, науката - защо заряза журналистиката и късно ли е да се върнеш към нея?



Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор vegga (член)
Публикувано05.06.11 08:20



С тия Африки и примери май сме си говорили и в друг форум, но не е важно:)

Значи, почти 100% от хората, вкл. астролозите, смятат, че астрологията е окултна, а теб дори не те интересува какво е окултното

Типично за астролог

А аз се интересувам по каква логика според афетиката Меркурий ти е вреден и от къде идва знаенето ти, че е такъв? Такова проявление при теб ли си установил, или просто вярваш на афетиката?

Понеже аз на нищо не вярвам безусловно- нито в предопределението, нито в свободната воля.
Ще използвам примера ти за лъва и Африка – животът ни зависи в различна степен и по различна време от: 1.предопределение/или случайност, ако не сме в клуб по астрология/; 2.гени, възпитание и среда; 3. свободна воля или избор.

Нагласата неосъзнато започва да се създава от раждането, под влияние на гени, възпитание, среда, а в последствие имаме избор и осъзнато да я създаваме. Ако съм се родила в Африка, ако в Меркуриевите години родителите ме заведат там, ако осъзнато в зряла възраст отида там, то ще зная за лъвовете и ще имам нагласа как да реагирам.

И остава фактора предопределение – може да се случи само в ранно детство, самолетът пада, родителите загиват, а детето, което и в зооградина не е виждало лъв, се сблъсква с него и няма нито вродена, нито придобита нагласа..........гоооолямо изключение, според мен. Наистина животът на детето ще зависи от предопределението в тоя случай.

И както казах, е голямо изключение и рядко можем да го предвидим. А може и да не си струва да го предвиждаме. Но със сигурност си струва да предвиждаме много други неща, и да си създаваме нагласа за тях, и да сме подготвени..........и това можем да го наречем и житейска философия, но в случая ще наблегна на това, че е практическото приложение на знанията по астрология.

Далеч по-малко приложение има прогнозата за възможен инцидент с лъв, дори и търпеливо и по възможност удобно да стоим и да го чакаме
А аз, въпреки че ме привлича всичко мистично, окултно и пр, съм и много практична

За интеграцията на циганите – според мен, интегрират се и се адаптират много успешно където и да попаднат, но в съгласие с техните си разбирания и традиции

И пак според мен, не можем да знаем винаги кое е добро или лошо за някакъв бъдещ момент, но това никак не изключва знаенето ни, от опит, че по правило, проявявайки прибързаността на Меркурий, можем да стигнем до грешни изводи, но ако проявяваме аналитичността му, вероятността за грешка е по-малка. И това имам предвид, като казвам, че можем да използваме планетите осъзнато.

И се зачудих коя ли планета бих проявила първосигнално при среща с лъв- вероятно Марс в зрели години- ще го засрелям, ако имам пушка . А в детските години- вероятно Меркурий и любопитството, като ще съм се оставила на неговото благоволение или това на съдбата

По мои наблюдения, никак не избягваш философията и психологията, както наблюденията и анализа, отделно, че Меркурий се проявява много хармонично, но щом казваш, че ги избягваш.........

А бързите транзити- ако си направиш труд да погледнеш, ще установиш, че нямаш голямо събитие в живота, което да не е отбелязано с бърз транзит

И двамата подминаваме някои въпроси – аз за слънцето и асцендента си, а ти - въпроса ми с кои хора общуваш лесно от пръв поглед- при това моят въпрос не е личен- смятам, че това става при съвпад между някое от слънцата им / или пък важна в някой момент планета и слънце в другия хороскоп/. Какво си установил по тоя въпрос?
Понеже харесваш примерите, ще дам- ако установя, че сега си говоря с теб и твоето Слънце съвпада с Венера от моя радикс, ще направя извод, че точно сега имам да интегрирам малко от енергията, която се усеща при съвпад на Слънце и Венера - и например, ако съвпадът е във Везни, ще реша, че става въпрос за повечко от обичайното за хармония, компромиси и пр- във всички сфери на живота - това беше и пример защо смятам, че е приложима и важна интеграцията на енергията - не случайно говоря точно с теб и трябва да го осъзнавам и да го използвам



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор korani7O (новак)
Публикувано05.06.11 19:15



След като в неделя сутрин толкова ти се говори, представям си в действителност

Що не напишеш книга, а? Дали ще има кой да я чете, обаче?!



Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано05.06.11 23:40



защото живея в Испания, а испанският ми не е на ниво филология, за да имам претенции за журналист тук



колкото до Юпитер - тук знаещите са ми казвали това, но не се сещам защо е той - май беше най-силната планета по една система... ох, забравих, но си спомням - той е

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: huanji]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано05.06.11 23:41



страх ме е да не ги пребия ако ме ядосат, възрастните поне могат да се защитят



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: korani7O]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано05.06.11 23:52



едва да се разговори някой малко по-сериозно и интересно и веднага ще се н амери кой да го заплюе, ейййй


циганска работа, циганскаааа, ама май най-много българска

язък

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано06.06.11 06:44



Имаме водно-огнено- земен акцент и изборите в живота може да са малко разнопосочни



А проблемът е, че правиме избор, а после трябва и да живеем с него

Нищо, понеже върхът на втори дом в индивидуалния ти хороскоп е в Телец, а там Венера е нощен управител, като същевременно екзалтира в знака на асцендента ти, ако избираш работа, която ти носи повече пари, ще си поне от части доволна.



Тема Re: Може ли ?нови [re: korani7O]  
Автор vegga (член)
Публикувано06.06.11 06:45



Сещаш се, четенето и писането на специализирана тематика не са за всеки



После, може и да не четем и да не пишем



Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано06.06.11 13:04



ах, не знаех, че съм толкова материалистка, но напоследък много се променям и когато гледам как майка ми и баща ми остаряват тук с болести от работата в чужбина - май ми трябват тези пари, за да се гржа за тях, макар и много да ми се иска да избягам в Барселона или Мадрид.

Та за това искам да се ориентирам според звездите я коя област е най-добре да се насоча, защото винаги съм си мислела, че е журналистиката, но сега точно е невъзможно това.
Засилила съм се да чакам март догодина изненадваща смяна на работата /Уран ще ми мине през слънцето, то пък м и е годподар на шести/, та да видим, макар и да ми се иска по-бърза смяна...
Добре де, ама сам работа, която носи повече пари...абе малко продължава да е н е много ясно
А и Венера ми е в Овен, не в риби или аз пак обърках нещо. И май не беше изгорена, а забравих какво...
пишман начинаещ съм аааааззз

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано06.06.11 13:31



аз не знам къде ти е Венера, защото ти ми показа само домификацията.
Казах, че Венера екзалтира в знака Риби, който ти е на асцендента.
Това ще рече, че аналогиите на Венера ще са ти твърде важни в живота и ако се съобразяваш с тях, ще си по-щастлива, отколкото ако ги пренебрегнеш.

За същото говори и факта, че Венера е управител на знака Телец, където попада върха на твоя втори дом, който пък се грижи за парите ни. Т.е. независимо, че имаме водно-огнена доминанта изобщо в радикса ти, което ще рече, че парите няма да са определящи при изборите в живота ти, ако се съобразяваш с тях, ще е много подходящо.

Така или иначе, е препоръчително да подхождаме практично, което ще ти е малко трудно на теб, ако няма достатъчно "земя" в радикса.
Но пък доброто е, че има достатъчно "огън", т.е. не се страхуваш да предприемаш промени





Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано06.06.11 15:13



съ&#231;о така венера ми е в стелиум с меркурий и слънце в овен, но земя в хороскопа буквално липсва /един Хирон/ в телец...

иначе в момента работя в магазин за бижута, та може би Венера е доволна

, но земя нямам никаква

под аналогии на венера какво има&#231; предвид - хубави пари, красиви ве&#231;и, удобство, наслада - да стана масажистка тогава, но пък ме е гнус да докосвам много, много хората...

та като бясна харпия имам нужда от промяна сега, готова съм за промени, но не идвааааааат

п.с. може би и сатурн в седми сега си казва думата за бясната разпокъсаност в мен, но да не сменям темата...

In the name of the father...

Редактирано от Rose. на 06.06.11 15:14.



Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор korani7O (новак)
Публикувано06.06.11 18:02



Не знам защо си мислиш, че като си в Испания сега, то не си българка/циганка и ти

Твоите постове показват, че не можеш да взимаш решения, ако не са астрологично предопределени Толкова си се вкопчила в астрологията, пък от толкова години пишеш в този клуб, а не си научила елементарното



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор korani7O (новак)
Публикувано06.06.11 18:14



Авторката на темата вече се дезинтересира, ама вие пишете ли пишете.......и то дълги, дълги постове, в които смисълът се губи





Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано06.06.11 18:49



Сложна работа е тая с избора на професия, ако човек не си усеща призвание.



А то се усеща интуитивно, и му отива на човек, както както интуитивно си избрала червения цвят за ника си, който подхожда на Марс, като управител на Слънцето ти.




Тема Re: Може ли ?нови [re: korani7O]  
Автор vegga (член)
Публикувано06.06.11 18:51



Аз пиша, когато ми се пише и за каквото ми се пише, а не защото съм длъжна да отговоря на някого




И всъщност, ние си говорим за това, с какви хора общуваме и как ги избираме- а това е съвсем по темата



Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано06.06.11 20:05



аз заради това искам съвет тук, за&ото интуицията ми не казва ни&о освен, че иска свобода и да пътува




а и първо бях розова, но после ,,узрях,,
In the name of the father...

Редактирано от Rose. на 06.06.11 20:06.



Тема Re: Може ли ?нови [re: korani7O]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано06.06.11 20:08



как от второто изречение ти личи кой си



с нов ник си поради пореден бан, нали

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор huanji ()
Публикувано06.06.11 21:20



Хе, кой е луд да го предпочита.


Понякога нямаш избор и това е част от живота.



Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор huanji ()
Публикувано06.06.11 21:22



Важното да не те е страх да се променяш.





Тема Re: Може ли ?нови [re: huanji]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано06.06.11 21:25



страх ме е само да не се променя към по-ло&#231;о, иначе не ме е страх



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор huanji ()
Публикувано06.06.11 21:28



Осъзнаването води до виждане на своя собствен образ в огледалото.





Тема Re: Може ли ?нови [re: huanji]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано06.06.11 21:44



страх ме е, че започвам да губя търпение към хората и после и да се гледам и не - все схте съм си гаден, злобен човек



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано07.06.11 06:22



Може би се поделяме на две групи.
Едните си знаят призванието по рождение, а другите го търсят. Може да го търсят цял живот.
Ако човек е в първата група, трупа опит и му е интересно, докато реализира призванието си


Ако е от втората група, трупа опит и му е интересно, докато го търси.
Важното е, да се научи да му е интересно. А астрологията му помага, като му създава нагласа да се научи да му е интересно.



Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор huanji ()
Публикувано07.06.11 08:41



Винаги можеш да си пооправиш грима пред огледалото.





Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано07.06.11 22:14



Леле какво дълго писание!

... Това е голяма компилация от неща ... а аз избягвам философията, но по друг начин няма как да отговоря? А нямам време тези дни, като намеря малко повечко ще си напиша какво мисля – е поне по част от нещата, докъдето мога да стигна ...

А, и знам какво е окултизъм, много е подобен на комунизма - много хубаво нещо, но по-добре да не настъпва... И аз ако съм астролог, то значи астрологията много го е закършила защото до сега цял хороскоп не съм правил...

На едно ще отговоря набързо.
Понеже аз на нищо не вярвам безусловно- нито в предопределението, нито в свободната воля. – аз пък вярвам и в двете (щото само две а не три, ако имаше 3-то и в него щях да вярвам... ).

И както казах, е голямо изключение и рядко можем да го предвидим. А може и да не си струва да го предвиждаме. Но със сигурност си струва да предвиждаме много други неща, и да си създаваме нагласа за тях, и да сме подготвени..........и това можем да го наречем и житейска философия, но в случая ще наблегна на това, че е практическото приложение на знанията по астрология.
Значи според теб трябва да имаме нагласа за едно нещо, за друго да си имаме друга нагласа и така ... ? - Това не е за мен! На мен една нагласа ми е напълно достатъчна, то дори и тя малко кат се промени и вече не се чувствам съвсем на място, пък ако имах много ... щях да се съсипя направо.... Ти как се оправяш с толкова нагласи и как ги помниш коя за какво е ? Как преминаваш от една в друга?



Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор vegga (член)
Публикувано08.06.11 06:52



"Значи според теб трябва да имаме нагласа за едно нещо, за друго да си имаме друга нагласа и така ... ? - Това не е за мен! На мен една нагласа ми е напълно достатъчна, то дори и тя малко кат се промени и вече не се чувствам съвсем на място, пък ако имах много ... щях да се съсипя направо.... Ти как се оправяш с толкова нагласи и как ги помниш коя за какво е ? Как преминаваш от една в друга?"


Добре, понятно е, да не знаеш или да не харесваш Везните на Хермес, т.е. Пренаталната епоха – това е само един от методите, при това с формули, в ректификацията



На да отречеш философията на астрологията, т.е. разбирането на символиката на планети, знаци и домове......- кое и как тогава ще работи в астрологията?

Ако нямаш нагласа да приемеш, че Слънцето в астрологията е символ на Аза, че Уран е символ на промени и пр, ако не можеш да съчетаеш тия нагласи, трябва да си говорим за астрономия



Тема Re: Може ли ?нови [re: huanji]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано08.06.11 21:38



сега &#231;е се пукне&#231; от смях, но психоложката ми каза да се запи&#231;а на йога



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано08.06.11 21:45



ехаа, толкова готино си го написала, че ми стана много интересно, не знам какво, ама ме зариби и искам да ми е интересно

или както казва Вонегът в ,,плажното масло,, - Най-интересните ми приятели са на 40 и все о&#231;е не знаят какво искат да правят с живота си



та за това се допитвам до астрологията, за&#231;ото ми е интересна и ми е интересно какви интересни не&#231;а може да разкрие

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: huanji]  
Автор varadave ()
Публикувано08.06.11 22:52



на емоционалните изживявания сьм царица...

Редактирано от varadave на 08.06.11 22:52.



Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор huanji ()
Публикувано08.06.11 22:56



Екстра, таман ще се поразкършиш и снага малко.





Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор varadave ()
Публикувано08.06.11 22:57



Да видим ,че той е зодия Везна

...



Тема Re: Може ли ?нови [re: varadave]  
Автор huanji ()
Публикувано08.06.11 23:15







Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано09.06.11 07:48



Има две важни неща в астрологията- едното- работи с аналогии, а другото- има за задача самопознанието.

Като говорим за работата ти, установихме, че тя се подчинява на Венера, Марс и Юпитер, примерно.

Сега остава да прочетеш в нета кои са добрите проявления и аналогии на тия планети, а после да видиш доколко се проявяват в сегашната ти работа.

Ако слабо се проявяват, трябва усилено да търсиш нова работа.

Ако все пак се проявяват отчасти, но искаш промяна, може по-спокойно да търсиш, с ясното съзнание на какви условия е важно да отговаря новата работа





Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано09.06.11 20:34



Но да отречеш философията на астрологията, т.е. разбирането на символиката на планети, знаци и домове......- кое и как тогава ще работи в астрологията. Не отричам, казах “избягвам”
Но със сигурност си струва да предвиждаме много други неща, и да си създаваме нагласа за тях, и да сме подготвени..........и това можем да го наречем и житейска философия Точно такъв вид философия избягвам - житейската. Може и аз да съм се изразил неправилно. Пояснявам: избягвам житейската философия която самите хора си създават впоследствие... Например понятия като “добро/лошо” и съвети- какво да се ибягва и какво не, термини като преработка, интеграция ... са последващи философски понятия и напътствия. По тях не съм компетентен, аз си имам собствено мнение, не слушам никой, но и не съветвам никой, е де да знам - поне гледам да отбягвам да давам съвети. Затова казвам, че "избягвам". Иначе точно затова в индийската астрология ми се струва, че много внимателно се борави с подобни неща и максимално се избягват. А точно в нея има най-добре добре развитата философска концепция, за разлика от западната... Та нямам в предвид символизма, качества и характеристики като казвам философия.

Ако съм се родила в Африка, ако в Меркуриевите години родителите ме заведат там, ако осъзнато в зряла възраст отида там, то ще зная за лъвовете и ще имам нагласа как да реагирам. – Беше малко неочаквано шантав примера ми, но за да разбера как ще кажеш, че реагираш в непредвидени ситуации: “Ако .... нещо си- ще зная, ако друго нещо - ще имам нагласа ..” - Всъщност това значи, че отказваш да се поставяш в ситуация която не контролираш. Имаш страх и затова искаш контрол над ситуациите. Да не мислиш, че можеш да си изградиш нагласи за всички неща които ти се случват в живота, или за днес, за през деня, имаш ли нагласи за абсолютно всичко? Това и желанието за “ползване”е според мен по оста Телец-Скорпион и по-скоро от към страната на Скорпиона. Но с Венера във Везни е изразено си по-благо, така да се каже - захаросано.


- Не съм писал другаде на тема Африка, все пак може, но аз поне не си спомням.

а ти - въпроса ми с кои хора общуваш лесно от пръв поглед. Не съм то избягвал. Ти не си гозадавала, или пък не съм го видял ако си.
Е, то, астрологическите факторите са доста и общуването е различни видове и в различни сфери... Венера е важен фактор и както казваш съвпад Слънце-Венера е добе за общуването (по принцип) - съгласен съм.
Ти интегрирай ако можеш нещо, стига да е законно? Ако не е поне внимавай да не те изловят

Редактирано от lvony33 на 09.06.11 20:36.



Тема Re: Може ли ?нови [re: huanji]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано09.06.11 22:46



не&#231;о за килограмите ли ми намева&#231; ?!

верно съм го позакър&#231;ила



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано09.06.11 22:56



по цял ден в перли - Венера мисля е доволна
по цял ден на война с ордите туристи, които са и доста крадливи - и Марс мисля е доволен
по цял ден плямпане - би трябвало и &#206;упитер /липсват ми букви, извини ме/

въпреки това тя не ми е достатъчна, заду&#231;ава ме, чувствам се тъпа все повече всеки ден

кое тогава според теб доминира в случая ?

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано10.06.11 06:35



Т.е. уж всичко е наред, а човек не се чувства на местото си и му е дискомфортно



Астрологията го обяснява с цикличност на някоя от бавните планети и в зависимост от това, коя е тя, му дава съвети и препоръки, нищо, че някои хора отричат ролята и на съветничка



Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор vegga (член)
Публикувано10.06.11 06:38



Силен Меркурий, нещо за Везни/то пък от къде дойде

/, придържане и познаване на граматиката и в чат, разпознаване на „ако...то“, „контрол“, известна противоречивост, но внимание в детайлите /акцент в Дева – Сатурн наскоро е минал през нея, утвърдил е светоглед, а сега го проверява и прилага:)/ –човекът, ако не си е избрал за професия преподаването на някоя наука на границата точни-хуманитарни, се е отдалечил от призванието си:)/понеже по-горе си говорим за работата:)/

Възможно ли е да те привлича философията на някоя наука и тя да не се припокрива с житейската ти?

Отричаш психологията, а ти идва съвсем естествено да я усещаш и ползваш- как беше – отречи нещо в себе си, за да придобие то някаква причудлива форма- а в случая не е причудлива

И да решиш, че няма да си създаваш предварителни нагласи, е невъзможно да не го правиш – всеки ден трябва да почваш да се учиш наново да говориш, да ходиш, да се храниш
Ако знаеш, че утре ще вали дъжд, а той мокри дрешките, защо да не си вземеш чадър, използвайки нагласата си, че не ти е приятно да си мокър

Та нали астрологията се е появила преди хилядолетия точно като предсказателна и то насочена към атмосферните влияния, за да създава нагласа у хората кога да сеят и жънат, кога да се пазят от наводнения , пожари и войни

„интегрирането“ – всички го правим- защо да доказваме очевидното – повечето го правим законно

Да се върнем към основното- смяташ, че ако си достъчно добър, предсказателната астрология е точна и животът е напълно познаваем? Животът ни е предопределен и ни остава само да си го живеем в Сега?




Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор huanji ()
Публикувано10.06.11 07:28



Не знам как си с килограмите, но раздвижването е добре и за тялото и за настроението.





Тема Re: Може ли ?нови [re: huanji]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано10.06.11 22:23



а аз съм в тотален застой - и тялото, и ума, и тъпата работа

но &#231;е се заблъскам сама скоро и движението &#231;е дойде



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано10.06.11 22:30



Уран върху слънцето ми - към март догодина - дано да го ,,яхна,, за нова работа

иначе сатурн в седми и опозиция на слънцето - там драмата я зацепвам

плутон &#231;е маха от квадрат със Слънчо декември

та гадост по всички фронтове - ако можете с астрологията да посъветвате - страхотно

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано11.06.11 07:12



А Юпитер при транзита си през Овен свърза ли го със събития?

Опозицията на Сатурн към Слънцето иска някаква дългосрочна стратегия – измисли си някаква, даже и да не сработи – нещата са като в оня виц- молим се на господ за 6-ца от тотото, но трябва да си пуснем поне фиш





Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано13.06.11 00:15



наблюдавах, но нищо съществено не се случи

имам някакъв смътен план за бъдещето, ама какъв ще излезе...

стратегията не трябва ли да е свързана с любовните отношения, ако да - тука вече нито смея да си мечтая, нито вярвам, че ще се случи

за това си мислех поне работата да оправя



/п.с. преди това се запознах и говорих с кралицата на Испания в един магазин, но това беше преди юпитер през първи в овен/

In the name of the father...

Редактирано от Rose. на 13.06.11 00:17.



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано13.06.11 02:17



Моите планети са ясни

Повечето тук си знаем горе-долу планетите. Защо си криеш твойте?

И не, че нещо, но нали казах, че психологията, философията и предсказването ги отбягвам, пък ти основно на там теглиш... – Съдба явно, иска от мен сега да философствам ..
Кофтито на философията е, че който и каквото да каже, то хем е така, ама и не е така... а аз предпочитам по-ясно определените неща.
Но все пак, по предопределението и философията: - Естествено, че живота ни е предопределен в голяма степен. Смяташ ли, че има начин от утре ти да не си ти, а да станеш някой друг, например мен ? Според мен ти е предопределено ти е да си ти и да живееш живота който ти е даден, и то така, че да го реализираш по най-добрия начин. Само, че този “най-добър начин” в много малко случай съвпада с твоите виждания за "най-добро" и още по-малко с твойте желания. В болшинството случай двете понятия се припокриват само частично. Това означава, че ми допада философията за съдбата и живота от индийската астрология. Не съм обаче толкова подробно запознат, че да мога аз да я обяснявам. То и БЕЗ ТОВА затова се казва философия, защото не е нужно да я познаваш в дребни детайли и подробности.


И да решиш, че няма да си създаваш предварителни нагласи, е невъзможно да не го правиш – всеки ден трябва да почваш да се учиш наново да говориш, да ходиш, да се храниш.
Ако знаеш, че утре ще вали дъжд, а той мокри дрешките, защо да не си вземеш чадър, използвайки нагласата си, че не ти е приятно да си мокър

Тази твоя верига: ще вали дъжд- мокри дехи- нагласа, че не ми е приятно с мокри дрехи – взимам чадър. .... е излишно много дълга, според мен. Не е ли по добре да си рационализираш мисленето, например: ще вали дъжд- взимаш чадър. Защо (по дяволите ) да трябва при всеки дъжд, аз да си спомням кога и как ме е валяло, и какво съм чувствал, че да взема някакъв си смотан чадър - това е абсолютно ирационално.

Да се върнем към основното- смяташ, че ако си достатъчно добър, предсказателката астрология е точна и животът е напълно познаваем?- Не знам за предсказателката, нямам мнение по въпроса защото не се интересувам и занимавам с предсказване.
Казах, че астрологията според мен изобщо не е само предсказване, дори въобще не е толкова предсказване. Но ако много искаш да знаеш за бъдещето, не е лошо да първо да разбереш за естеството на нещата и за миналото, и настоящето. -Бъдещето не е нещо самостоятелно, то е естествено продължение на настоящето и миналото ... Използвам ти примера: - Вали дъж, взимаш си чадърчето и всичко е о.к. Не е нужно да се мъчиш да предсказваш, дали ще се намокриш, къде, каво, защо, нагласи и нам си каво... защо са ти тия сложнотии?

Пофилософствах достатъчно, стига ми толкова, а?
Я да се върнем на по астрологични неща. Аз пък, мога да кажа например, че чак наскоро, след като Сатурн-а ми мина през Слънцето успях го разбра по-добре тоз Сатурн, да вникна в него: какво е и как действа така да се каже... До преди това много мнения, много статии съм виждал, но някак не го разбирах добре, нещо ми се измъкваше по периферията така да се каже ..
Ти ако си Скорпион да знаеш, че си наред и скоро ще те налази ...



Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор kotence777 ( "известна":) )
Публикувано13.06.11 03:08



Аз пък, мога да кажа например, че чак наскоро, след като Сатурн-а ми мина през Слънцето успях го разбра по-добре тоз Сатурн, да вникна в него: какво е и как действа така да се каже... До преди това много мнения, много статии съм виждал, но някак не го разбирах добре, нещо ми се измъкваше по периферията така да се каже ..
Ивчо, я сподели какво по-точно си разбрал от сатурна на слънцето ти,че аз цял живот ще го изучавам? Нека сверим наученото





Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор balarama ()
Публикувано13.06.11 10:55



Истинските астролози се срещат рядко тук и обикновено се събират в другия клуб - Астролози.
Този клуб е за чат на тема Астрология и чатещите са като врачките - ще ти кажат 1000 думи несъществени и само една съществена





Тема Re: Може ли ?нови [re: balarama]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано13.06.11 13:12



там последната тема е от май

но пък да видим дали съдбата не ни води към това, което ни е нужно



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано13.06.11 17:50



Е, кофти, ако транзитът на Юпитер през асцендента и Слънцето не те е зарадвал.
А трябваше да ти предложи повечко възможности.
Той ни ги показва, ние трябва да ги видим, евентуално да решим от кои да се възползваме, а после Сатурн ги проверява тия възможности:)

А сега, докато тр.Сатурн ти активира 7-ми дом, при това в екзалтация по дом и знак, може и да си малко самотна:)
Добре е, че поне имаш работа:)
А другото добро е, че ще се разделиш с разни илюзии-фантазии за партньорите в живота, а като се появи такъв, ще го оцениш по достойнство:)



Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор vegga (член)
Публикувано13.06.11 17:52



Ами аз не ви знам планетите – в тия клубове не съм влизала от 10-на години, а от онова време е останал само Хуанджи, пък и той тогава се подвизаваше другаде основно:)

„да трябва при всеки дъжд, аз да си спомням кога и как ме е валяло, и какво съм чувствал, че да взема някакъв си смотан чадър - това е абсолютно ирационално. „ – не е ирационално и мозъкът си я извършва тая дейност, само че бързичко и не го осъзнаваме. Затова е важно какво пращаме в мозъка:)

И си философстваш и още как, само че по неясна за мен причина се разграничаваш от философстването:)

Ето сега с твоя Сатурн ще ти дам пример как стоят нещата с „удобно чакане нещо да се случи“:)
Преминал е над Слънцето ми и нищо не се случи.
За това отиваме от несъстоялите се събития към нагласите и философията.
В широк орбис /+/- 5-7 градуса/, т.е. около година пре ди и година след точния съвпад на тр.Сатурн и натално Слънце, има две важни събития, свързани с поемане на по-големи отговорности в живота ми. Но и двете събития нямат пряка връзка с аналогиите на Слънце или Сатурн от конкретния радикс.
Е, второто има известна връзка със Сатурн, като кардинален сигнификатор на работата, а със Слънцето- като общ сигнификатор на Аза – събитието е започване на работа, което ще рече поемане на отговорност за самостоятелна издръжка и изява на Аза по Слънцето.
Т.е. събитията можеше и да не се случат, ако аз нямах нагласа и желание да поема съответните отговорности:)

Кажи сега ти – имаше ли събития:)



Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано13.06.11 19:13



по-скоро ме плаши, че и без това съм надарена с превъзходен Т квадрат между венера, марс и луната, та и без това ми е самотно по рождение, и сега със сатурн през седми, а по-натам и върху луната - жална майка плаче май се очертава... но здраве да е

опитвам се сама да си водя платната на кораба, но малко заяждат мотовилките



та за това искам поне в работата да се поразмърдам, ако може да се възползвам от Юпитер през втори, да си сменя работата с по-върховнно неземна, та поне другите гадости като нападнат да имам опорна точка, което не ми е ясно как ще стане, щото аз си мисля едно, но уран върхо слънцето може съвсем друга да я довее

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано14.06.11 09:20



Уран в съвпад със Слънцето може и да преобърне живота ти, но може и да не се случи нищо.
При мен Уран е в анерет/което ще рече, че е в последния градус на знака и е твърде чувствителна точка, а като такава се предполага, че ще усещам енергията му/, но нямам събития или „преобръщане“ на живота по време на транзита му над Слънцето.

Всъщност радиксът е искрата – а да запалим огън или с какво ще го запалим си зависи от нас- може да е с мокра слама и само да пуши, а може да е с ядрено гориво и наистина да имаме взрив:)

Искам да кажа, че трябва да се грижим за каквото можем да се грижим:) Пробвай да си ентусиазирана и да виждаш възможностите по Юпитер, пък със Сатурн и Уран както се случи:)



Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор rigel3 ()
Публикувано14.06.11 11:00



Пропусна Меркурий, който отговаря за търговията.





Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор balarama ()
Публикувано14.06.11 11:41



каквото търсиш - това ще намериш :)



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано14.06.11 22:38



Философствам защото на там те влече и или ти самата философстваш или такива въпроси задаваш .



Ето сега с твоя Сатурн ще ти дам пример как стоят нещата с „удобно чакане нещо да се случи“:) Ама аз чакам не да се случи нещо, а обратното – чакам да не се случи нищо, да си почина малко...

Преминал е над Слънцето ми и нищо не се случи .........Но и двете събития нямат пряка връзка с аналогиите на Слънце или Сатурн от конкретния радиксЕ, второто има известна връзка със Сатурн, като кардинален ................................................................................. поемане на отговорност за самостоятелна издръжка и изява на Аза по Слънцето
Вярвам ти, но не заради обяснението което даваш, а защото това става в 6-тия ти дом. – Само смей да отречеш, че е така!
А при съвпада със Слънцето какво искаш да се случи? Тогава може да си почувствала по-ясно ефекта от случилото се, чрез личното си Слънце, но не е задължително нещо да се случи. Хич не мисли, че точно при съвпад, непременно трябва да се случи нещо. Обикновено около него се усеща резултата от вече случилото се ... и се заформят новата случка, която ще ти се случи в бъдеще...

Значи, гледай сега (няма да повтарям) , според мен това де ... съвпада е нещо такова: тръгнала си за работа и пътуваш, пътуваш и изведнъж стигаш , опаааа – това е съвпада (пристигането). Вярно случва се, но какво от това, голем праз. Ти да не би да си се телепортирала там, а? - Не, той е резултат от този ти дълъг, дълъг път и точно по тая причина, повечето събития се случват по време на пътя, а като пристигнеш на работа (съвпада) , най-много шефът ти да те овика. И като нищо да обереш плодовете на това, че си закъсняла защото по пътя си се отплеснала да зяпаш ... интересни неща. И може след това, шефът ти да те изпрати обратно към вкъщи - на нов път и съответно към друг съвпад ...
И като, че забравяш за домовете, а точно това са декорите ... Да оценяваш планета без знак и дом е все едно да оценяваш актьор без да си гледала филм в който играе.

Кажи сега ти – имаше ли събития:)
Ми в момента Сатурн още не си е тръгнал от 3-тия ми дом и те затова събитията са такива– третодомски. На един двама сръдльовци бях набрал, казах им по една две думи и спряха да сърдят, но пък ми се обидиха, ама те си бяха и без това безнадеждни и с тях оправия няма. И една-две случки в обратния вариант, но не в смисъл да са били обидени, пък сега да ми се сърдят а спряха да ми се сърдят, но не са и обидени , че даже катчели са и щастливи кат ме видят..




Тема Re: Може ли ?нови [re: kotence777]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано14.06.11 22:48



Разбарх Сатурна, чак когато ми мина през слънцето (в тоя период) , а не че съм ръзбрал Сатурна на Слънцето ...



А ти го знаеш най-добре, аз не мога да се сравнявам с твойте знания за (тука шепна) Сатурна...



Тема Re: Може ли ?чнови [re: rigel3]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано14.06.11 23:06



не знаех, нито за Венера, нито за МАрс, камо ли за Меркурий

мисля ти ми каза за управителят на хороскопа ми и така...

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано14.06.11 23:08



/тихичко/ кажете, че и майка ми го има



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: balarama]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано14.06.11 23:09



мдам, съдбата ме закара до един пост, където се уточнява енда програма, но не успях да си я сваля

явно о&#231;е не съм готова за този етап на познанието



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано14.06.11 23:11



а радиксът как се намира ?

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано15.06.11 09:24



а, радикс това е рождения хороскоп или пък с други думи - натал





Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор vegga (член)
Публикувано15.06.11 09:29



От една страна е философстване, а от друга- сравняване на елементарни фундаментални знания по астрология.



Планетите са актьорите, а дома- сцена, знака- декор. Да видим първо само актьорите – после ще ги изкараме на сцена и ще им сложим декори

Понеже много е вероятно при теб и при мен съединението на тр.Сатурн и натално Слънце да е в различни домове и знаци, можем да сравняваме проявлението на съвпада само според есенциалните /без домове и знаци/ качества на планетите.

Ти описваш проявление само според дома. Ако в тоя дом имаше друг съвпад, пак ли същото щеше да бъде?

Кога се проявява събитийно един съвпад- от какво зависи?/но само според есенциалните качества на планетите- остави на страна домове, знаци и други аспекти към въпросните планети/.

Ако не се прояви събитийно съвпадът, има ли друго проявление?




Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор rigel3 ()
Публикувано15.06.11 11:14



Меркурий е сигнификатор на търговията по принцип. А нали работата ти като продавачка е и търговия все пак. Пък и Меркурий нали писа е в съвпад със Слънцето. За управителя на хороскопа трябва да гледаш и другите свързани с него неща: кой е неговия управител, знак и дом, в който са, аспекти, които образуват и т.н. Нещата са свързани, не е само един управител. Да не говорим, че рядко има само един управител в хороскопа.



Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано16.06.11 10:40



о ! Излпаших се да не е още нещо, което не знам...

сатурн, когато минава през седми дом налага дисциплина в отношенията, ок. Това означава ли тогава, че до 2013та ми спират и секса ?!?! не трябва ли да минава през осми дом, та да ми отнемат всичко ?



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: rigel3]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано16.06.11 10:43



ами аз от теб знам, че Юпитер е доста по-силно изразен от останалите планети и за това може безпроблемно да бъде наречен ууправител на моя или бъркам ?

ти ми знаеш данните, какво мислиш ?

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор rigel3 ()
Публикувано16.06.11 11:18



Навремето го смятах, така че щом съм го писал, значи е така. Явно е доста по-силен от другите. Правих му няколко ректификации и не помня кой час избрах за последно, а нямам данните пред мен в момента.



Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано16.06.11 13:49



Е, Сатурн може и да ни лиши от някоя аналогия на дома, който транзитира, но може и да не ни лиши. Но със сигурност трябва да ни накара да сме търпеливи, упорити и отговорни:)

Мигар от 2008 до 2010 г нищо не си работила и си била непрекъснато хронично болна, защото Сатурн е активирал твоя 6-ти дом:)

И как така ще оставиш един Сатурн да ти отнеме съвсем всичко





Тема Re: Може ли ?чнови [re: rigel3]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано16.06.11 23:39



тогава се концентрирам в малкото свободно време, което имам, да чета за него

надявах се случи не&#231;о по-така, когато мина през Слънцето ми, но уви...

дано сега поне Уран е по-приятен в изненадите си



благодаря ти, Ригел

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано16.06.11 23:43



аз по радикс

си имам да си нямам никого и така цял живот

иначе от 2008 до 2010 постоянно проблеми в работа - съкра&#231;ения заради кризата и т.н. може би имено за&#231;ото бях отговорна, постоянна, дисциплинирана и т.н. се позадържах, а 2009-нямах никаква

та явно не трябва да се сърдя на Сатурн, по дефолт ми е прецакана радостта в живота

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано16.06.11 23:53



и ти благодаря за всички съвети и за времето ти отделено за мен, о&#231;е съм в калчи&#231;ата, но &#231;е прогледна цялостно някой ден, обе&#231;авам

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор huanji ()
Публикувано17.06.11 07:28



Стигнахте ли вече до реализацията на плода от общата астрологична част под формата на питейно събитие с увеселителен характер. Или още ша ковете характер под строгия взор на небето...





Тема Re: Може ли ?чнови [re: huanji]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано17.06.11 10:42



то и за напитките трябва някой в небето да отговаря, ама не знам кой и последните месец, два не ми се е обаждал.

Ако се напъна да се сетя кога за последно пих една бира ще е екстра, ама май ще ставам йога - не ми понася алкохола нещо на тия географски ширини с тия температури.

Така като гледам ще си умра трезвеник и май девствена.



Не знам коя е планетата на купона, а би бло интересно да я познавах.

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано17.06.11 16:12



но само според есенциалните качества на планетите- остави на страна домове, знаци и други аспекти към въпросните планети - Защо да ги оставям на страна - или всичко или нищо, иначе не ми е интересно...

а и са обвързани.

Ако не се прояви събитийно съвпадът, има ли друго проявление - Ти как милиш? Естествено, че са много проявленията.

Ти описваш проявление само според дома. - Описах събития, не всички възможни проявления. Поне въпроса на който отговарях беше: "Кажи сега ти – имаше ли събития:)"

А може ли и аз да задам един въпрос?
Ти 1000 въпроса ли си решила да ми зададеш? - Дай да ги редуцираме до по един въпрос на менение, а? И без това аз не съм астролог а ти. Или друг вариант - на всеки въпрос да разказваш по един виц...
Какво ще кажеш? Има ли сделка или не?

Редактирано от lvony33 на 17.06.11 16:13.



Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор varadave ()
Публикувано23.06.11 16:04



Розе, харесваш ми ...много си помъдряла
не ти трябва астролог ти си... по пътя да пренаредиш звездите ти по ново
остави разума да е в синхрон с космоса релексссс и enjoy

...

Редактирано от varadave на 23.06.11 16:15.



Тема Re: Може ли ?нови [re: balarama]  
Автор varadave ()
Публикувано23.06.11 16:09



каквото търсиш - това ще намериш :)

Търсенето е безкрайно ...НАКШАТРА
НА - няма
КШАТРА- край




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.