Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:27 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано03.06.11 01:24



това ме обърква - преподавател - н е искам и да помислям, търговец - не мога да лъжа, адвокат - много ми влияе справедливостта, но съм твърде емоционална, за да съм арбитър, отец едва ли ще стана, макар и вътрешно да съм вярваща...

та други опции не мога да измисля, ти сещаш ли се ?

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано03.06.11 01:32



тези, които не сме йоги, но не искаме и да сме жалки какво да правим ?



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано03.06.11 07:03



Ако не ни влече да станем йоги, трябва да си намерим нещо друго



и тук ще питаш какво да е то, а отговорът е, че го търсим



Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано03.06.11 07:04



Ами това бяха опции само по господаря на хороскопа.

Какво предлагат господарите на Слънцето, МЦ, 2-ри и 6-ти дом?

Защото и без да сме открили призванието си или пък докато го открием, все нещо трябва да работим и да печелим пари по що годе приемлив за нас начин............





Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор huanji ()
Публикувано03.06.11 08:06



Как да не го е срам да умре човек после...





Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор huanji ()
Публикувано03.06.11 08:12



Как какво, да се забавляваш. Що не се насочиш към развлекателният бизнес, увеселителни паркове и каквото там шумотевично измислиш дето всичко живо се хили най- вече. И ко ти наспори да почерпиш после, колко да не си капо.





Тема Re: Може ли ?чнови [re: huanji]  
Автор vegga (член)
Публикувано03.06.11 09:38



там е проблемът



появяват се бъгове от време на време в звездните програми, а форматирането не е оферта



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано03.06.11 12:27



подхвърлих за Меркурий и 6-ти дом, но ти си се маскирал на тайнствен – Не съм тайнствен, Меркурий ми е във Везни в трети, върха на дома е в Дева. Той ми е най-силната, но и най-вредната планета в хороскопа, нямам нищо в 6-ти дом.

Това: Маскирал съм се тайнствен може да го каже само човек с водно слънце, те се интересуват тайнственността на нещата и от „всякакви гадания, всичко мистично и окултно” – А мен пък окултни неща не ме интересуват – парадокс!

И мислим много еднакво, та трудно ще заформим разговор, като сме на толкова сходни позиции. – Развесели ме, но това просто не е вярно. Не само ти може да подхвърляш неща, аз пък някъде горе подхвърлих : „ виж как едно и също нещо може да се тълкува по два противоположни начина” - защото не мисля, че мислим еднакво.

Мой ред е да налучквам

– Отново подозирам, че участника е с асцендент близнаци?

Типично ли се проявяват транзитите при теб? –Аз ги следя, но чат –тап, тоест сравнително рядко и то най вече транзита на Сатурн (основно), Уран, Юпитер и понякога Марс, а другите не – те са по-бързооборотни така да се каже, бързо преминават и затова не ме интересуват . Тоест по дълготрайните и глобални влияния ме интересуват. Освен това, мен ме интересуват точно обратните неща на това което разбирам, че теб те интересува. Ти пишеш „нямам предвид събитийно – като събития няма кой знае какво да ми се случва или да се променя- по-скоро като нагласа и настроение”. Но в „нагласата и настроението” според мен пръст имат и бързите транзити. Мен точно обратното „като събития” ме интересуват - коя област ще е засегната от събитието, къде ще е цирка, за да знам на къде да гледам. А нагласата ми е винаги една и съща: Седя си значи, ( по възможност да ми е удобно ) и гледам по посоката и чакам. Чакам, чакам, амя тоя път наистина се забавиха много тия, аре бе, ей, ууууууу, колко време още ще чакам да почне сеира....

И още нещо питаше, ама айде другият път ...



Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор vegga (член)
Публикувано03.06.11 13:38



И ти ме разсмя /впрочем, разсмя ме и развесели ме са и мои шаблонни изрази/



Кои слънца, вкл.изгряващи, разпознаваш лесно, ако не си погледнал брой постове за нула време и не си прочел за „всякакви гадания, всичко мистично и окултно“?

„А мен пък окултни неща не ме интересуват – парадокс! „ – как така – астрологията не е ли окултна? И защо да е парадокс? – имаш водно Слънце? – може би изгряващото – тия сини буквички им отиват на Венера и Везни

И ме шокира с това, че Меркурий ти е най-силната, но и най-вредната планета..........Не му харесваш проявлението ли или какво? Редовно се проявява лошо?
Ако не можем да използваме най-силната си планета, смятай, че сама ще се проявява и то по начин, който може и да не ни харесва
Според мен, господарят на Слънцето най-често може да ни прави нежелани номера- свързан е с Егото и амбициите ни, а нараненото Его или незадоволените амбиции са кофти неща....

И при мен Меркурий е най-силната планета – два пъти по-силен от коя да е друга в радикса – а тия дни ми и трябва – опитвам се стотици страници национални стратегии за нещо си да ги обобщя в не-повече от 50 странички

Попаднахме на нещо принципно различно в разбиранията си – смятам, че бавните транзити със сигурност влияят върху нагласите и настроенията ни, а от там и могат да се проявят като събития. А могат и да не се проявят, точно ако не сме ги интегрирали като нагласа или пък да се проявят негативно, ако ги интегрираме неправилно.
Бързите е ясно, че определят времето на проява на бавните, така че що да си стои /макар и удобно/и да си чака човек, като може да ги поглежда и да си знае в кои дни коя ситуация може да има развитие.



Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 00:51



аз си знам какво ми е интересно

във форум ,,Йоги,, не пиçа



In the name of the father...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.