Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор varadave ()
Публикувано27.05.11 23:07



Може ли ?
Може ...


Един съвет от мен остави звездите да са звезди ние сме ...важни
успех при проучванията ти ...all the best 4yuo...

Редактирано от varadave на 27.05.11 23:37.



Тема Re: Може ли ?нови [re: varadave]  
Автор vegga (член)
Публикувано28.05.11 07:28



може да е бил възпитаник, но да не е бил Астролог, щом няколко пъти е изпадал в психонервни кризи от подобни въпроси





Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано28.05.11 12:44



Знаех си, че си рибо-девешки близнак. Първият ти въпрос е такъв: Рибо-девешки пълнеж (тема) в близнашка обвивка. - Само 2-ма близнаци съм виждал да заплитат по-толкова сложен и комплициран начин въпроси. Само, че Слънце близнак би раздробило и задало този въпрос на 4-5 по-малки порции... Рибо-девешката тема си личи: „идеално съвпадение на характери и т.н. с друг” „каква може да бъде идеалната му половинка” „най-подходяща за мен” - Рибата търси някакъв идеал (заблуда, но природа какво да го правиш...

), в един момент намира нещо (някой) който (да кажем) и прилича на идеал, но на някакво ниво се включва девата и му изнамира всичките недостатъци, като така развенчава „идеала”на рибата, оттам рибата почва ново търсене и всичко наново ... нещо като перпето мобиле малко се получава. И рядко се случва, асц. Близнаци да не си сменя ника периодично

Личи, че си с творческа ориентация, мисля, че актьор, танцьор, художник... би ти паснала идеално. А и в такива среди е пълно с педераси, педераски, чувствителни, нестабилни, талантливи , ексцентрични и динамични хора... та нищо чудно да казваш, че познаваш много таква. Бе творческа личност, те често са в някакви и драми.

Какви хора биха били подходящи за тях? - Това е въпроса!

Има традиционни, постановки - синастрия, знаеш. Но при Вас нещата с половете стоят накак по-сложно явно, но пак може да се използва в голяма степен.
Традиционно: луни и луни/слънца, венери, марсове/венери, 5,7,9-ми домове, Домовете на слънцата, съвпади с възли ... все такива разни неща се гледаха.

Незнам, това ми дойде на ум в момента ...



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано28.05.11 12:51



Може баш така да е.


Ще го познаеш: като влезе в серия почва да обижда и да се кара много, но кратко и ясно- по немски, на немско-български и чат-пат на немско-санскритски ...



Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор vegga (член)
Публикувано28.05.11 14:33



е, да, но ако е интересен, му е простено, независимо дали е възпитаник, астролог или някакъв друг



иначе на мен не е ми ясно за какво иде реч в тая тема, но и без тва не е важно



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано29.05.11 17:11



искам и на мен, искам и на мен да ми обясните в този момент кой е подходящ за мен и къде е



щото са слънце в съвпад с асцендента 7 години ми изяде главата, ама никой тук не ми обясни нАучно, че всъщност е логично, особено при съвпад на луната


амахААААААААА

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: L.L.]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано29.05.11 17:18



с най-голямо уважение към теб искам да те попитам защо мислиш така

астрологичните ми познания не ми помагат да си отговоря, но това е обяснимо, защото са малки



винаги съм изпитвала нуждата да знам отговорът на този въпрос, защото май никога и никъде не съм изпитвала сигурност /си дадох сметка днес/, та търсенията ми по въпроса са от години /дори може би обусловени от един красива Тау квадрат/

та сериозно, защо мислиш, че търсенето на отговор по темата е несериозно ?

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано29.05.11 17:20



уау, не знам защо но започвам да изпитвам желание да те опозная



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано29.05.11 18:46



в тоя ред на мисли и аз се чудя кой е подходящ за мен



но не искам чак научно обяснение - ще е достатъчно да го срещна

не мислиш ли, че ще го разпознаеш, ако го срещнеш



Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано29.05.11 18:48



може да е, защото и двете скучаем



но аз по-скоро си чатя с тоя-оня и не съм сигурна, че искам да опознавам много хората- май ги познавам в общия случай и ми стига




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.