Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Може ли ?нови [re: samoznaika]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано18.05.11 19:12



Просто това си помислих докато четях въпроса, ако може така да се нарече голямо и дълго питане. Може и да си права относно втория въпрос.





Тема Re: Може ли ?нови [re: huanji]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано18.05.11 19:19



Ти пък! Защо да те прихващам ?





Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано18.05.11 21:24



не си спомням как бе точно и много ме е яд, че затриха темата заради тъпи дърпаници и сега го нямам

един да ми обърне сериозно внимание тук и затриха целия й труд

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?нови [re: A_ra_]  
Автор gamina. (непознат )
Публикувано25.05.11 09:06



Жена търся,не мъж...и ако ти си астролог и погледнеш два хороскопа,ще можеш да им кажеш дали могат да имат връзка или не...
А тук наистина няма астролози...



Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано26.05.11 17:25



Жена търся..
Какво сега, ти с асц. Овен ли си в крайна сметка? Мъжки асцендент е, значи ти си мъжът и търсиш жена? Или се сменяте?

Или 69? - Не ги знам еднополовите какви ги вършат...
Обаче това никак не е добре за теб, мисля. Нямам представа как се бориш с конкуренцията на мъжете?

А няма астролози- нали казах. Последният подвизавал се тук Астролог беше немски възпитаник, но и това не може да го спаси....
- Няколко пъти изпада в психо-нервна дупка/криза от такива въпроси, като твоите ...



Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор L.L. (гхрх)
Публикувано26.05.11 21:54



Това да не е доставка на кубински пури???



Да, може, но никой професионалист не би се захванал с подобно нещо. От гледна точка на астрологията, подобно занимание е чиста загуба на време без никаква познавателна стойност - просто задоволяване на детински каприз. Прощавай за директния изказ.

...can u feel the kiss of summer
in the hart of winter's wind?...


Тема Re: Може ли ?нови [re: L.L.]  
Автор vegga (член)
Публикувано27.05.11 08:10



от друга гледна точка на момичето му се е приискало нещо да каже и го е казало- няма лошо


т.е. в известен смисъл астрологията вече му е помогнала



Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор gamina. (непознат )
Публикувано27.05.11 09:01



аз съм Риби,луна в Дева,асцендент Близнаци, Меркурий във Водолей, Марс и Венера в Овен, Юпитер,Нептун и Уран в Стрелец,Сатурн в Скорпион и Плутон във Везни!
Нямам представа как се бориш с конкуренцията на мъжете
Не мога да ги разкарам от себе си,иначе не са ми конкуренция....те като видят някоя по-различна и особено, която не им се дава,още повече се амбицират


Хомосексуални жени има много,но аз искам да разбера коя е най-подходяща за мен според хороскопа ми.



Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор vegga (член)
Публикувано27.05.11 09:18



в различни житейски периоди различни хора са ни подходящи за партньори.
Но почти винаги са ни интересни или ни провокират хора, чиито Слънца са в силен аспект с нашето Слънце или Слънцата им са в съвпад с асцендента ни. И е добре Луните да са в хармоничен аспект.

От тук- в повечето случаи Близнаците ще са ти подходящи; Раците или Скорпионите. А в общия случай, когото и да си харесаш, ще намерим обяснение защо точно в тоя период точно тоя човек си харесала





Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор varadave ()
Публикувано27.05.11 20:06



А няма астролози- нали казах. Последният подвизавал се тук Астролог беше немски възпитаник, но и това не може да го спаси....
- Няколко пъти изпада в психо-нервна дупка/криза от такива въпроси, като твоите ...

МУАХАААА

I LUV U <3




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.