Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Може ли ?чнови [re: rigel3]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано14.06.11 23:06



не знаех, нито за Венера, нито за МАрс, камо ли за Меркурий

мисля ти ми каза за управителят на хороскопа ми и така...

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано14.06.11 23:08



/тихичко/ кажете, че и майка ми го има



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: balarama]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано14.06.11 23:09



мдам, съдбата ме закара до един пост, където се уточнява енда програма, но не успях да си я сваля

явно оçе не съм готова за този етап на познанието



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано14.06.11 23:11



а радиксът как се намира ?

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано15.06.11 09:24



а, радикс това е рождения хороскоп или пък с други думи - натал





Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор vegga (член)
Публикувано15.06.11 09:29



От една страна е философстване, а от друга- сравняване на елементарни фундаментални знания по астрология.



Планетите са актьорите, а дома- сцена, знака- декор. Да видим първо само актьорите – после ще ги изкараме на сцена и ще им сложим декори

Понеже много е вероятно при теб и при мен съединението на тр.Сатурн и натално Слънце да е в различни домове и знаци, можем да сравняваме проявлението на съвпада само според есенциалните /без домове и знаци/ качества на планетите.

Ти описваш проявление само според дома. Ако в тоя дом имаше друг съвпад, пак ли същото щеше да бъде?

Кога се проявява събитийно един съвпад- от какво зависи?/но само според есенциалните качества на планетите- остави на страна домове, знаци и други аспекти към въпросните планети/.

Ако не се прояви събитийно съвпадът, има ли друго проявление?




Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор rigel3 ()
Публикувано15.06.11 11:14



Меркурий е сигнификатор на търговията по принцип. А нали работата ти като продавачка е и търговия все пак. Пък и Меркурий нали писа е в съвпад със Слънцето. За управителя на хороскопа трябва да гледаш и другите свързани с него неща: кой е неговия управител, знак и дом, в който са, аспекти, които образуват и т.н. Нещата са свързани, не е само един управител. Да не говорим, че рядко има само един управител в хороскопа.



Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано16.06.11 10:40



о ! Излпаших се да не е още нещо, което не знам...

сатурн, когато минава през седми дом налага дисциплина в отношенията, ок. Това означава ли тогава, че до 2013та ми спират и секса ?!?! не трябва ли да минава през осми дом, та да ми отнемат всичко ?



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: rigel3]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано16.06.11 10:43



ами аз от теб знам, че Юпитер е доста по-силно изразен от останалите планети и за това може безпроблемно да бъде наречен ууправител на моя или бъркам ?

ти ми знаеш данните, какво мислиш ?

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор rigel3 ()
Публикувано16.06.11 11:18



Навремето го смятах, така че щом съм го писал, значи е така. Явно е доста по-силен от другите. Правих му няколко ректификации и не помня кой час избрах за последно, а нямам данните пред мен в момента.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.