Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Може ли ?нови [re: gamina.]  
Автор balarama ()
Публикувано13.06.11 10:55



Истинските астролози се срещат рядко тук и обикновено се събират в другия клуб - Астролози.
Този клуб е за чат на тема Астрология и чатещите са като врачките - ще ти кажат 1000 думи несъществени и само една съществена





Тема Re: Може ли ?нови [re: balarama]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано13.06.11 13:12



там последната тема е от май

но пък да видим дали съдбата не ни води към това, което ни е нужно



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано13.06.11 17:50



Е, кофти, ако транзитът на Юпитер през асцендента и Слънцето не те е зарадвал.
А трябваше да ти предложи повечко възможности.
Той ни ги показва, ние трябва да ги видим, евентуално да решим от кои да се възползваме, а после Сатурн ги проверява тия възможности:)

А сега, докато тр.Сатурн ти активира 7-ми дом, при това в екзалтация по дом и знак, може и да си малко самотна:)
Добре е, че поне имаш работа:)
А другото добро е, че ще се разделиш с разни илюзии-фантазии за партньорите в живота, а като се появи такъв, ще го оцениш по достойнство:)



Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор vegga (член)
Публикувано13.06.11 17:52



Ами аз не ви знам планетите – в тия клубове не съм влизала от 10-на години, а от онова време е останал само Хуанджи, пък и той тогава се подвизаваше другаде основно:)

„да трябва при всеки дъжд, аз да си спомням кога и как ме е валяло, и какво съм чувствал, че да взема някакъв си смотан чадър - това е абсолютно ирационално. „ – не е ирационално и мозъкът си я извършва тая дейност, само че бързичко и не го осъзнаваме. Затова е важно какво пращаме в мозъка:)

И си философстваш и още как, само че по неясна за мен причина се разграничаваш от философстването:)

Ето сега с твоя Сатурн ще ти дам пример как стоят нещата с „удобно чакане нещо да се случи“:)
Преминал е над Слънцето ми и нищо не се случи.
За това отиваме от несъстоялите се събития към нагласите и философията.
В широк орбис /+/- 5-7 градуса/, т.е. около година пре ди и година след точния съвпад на тр.Сатурн и натално Слънце, има две важни събития, свързани с поемане на по-големи отговорности в живота ми. Но и двете събития нямат пряка връзка с аналогиите на Слънце или Сатурн от конкретния радикс.
Е, второто има известна връзка със Сатурн, като кардинален сигнификатор на работата, а със Слънцето- като общ сигнификатор на Аза – събитието е започване на работа, което ще рече поемане на отговорност за самостоятелна издръжка и изява на Аза по Слънцето.
Т.е. събитията можеше и да не се случат, ако аз нямах нагласа и желание да поема съответните отговорности:)

Кажи сега ти – имаше ли събития:)



Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано13.06.11 19:13



по-скоро ме плаши, че и без това съм надарена с превъзходен Т квадрат между венера, марс и луната, та и без това ми е самотно по рождение, и сега със сатурн през седми, а по-натам и върху луната - жална майка плаче май се очертава... но здраве да е

опитвам се сама да си водя платната на кораба, но малко заяждат мотовилките



та за това искам поне в работата да се поразмърдам, ако може да се възползвам от Юпитер през втори, да си сменя работата с по-върховнно неземна, та поне другите гадости като нападнат да имам опорна точка, което не ми е ясно как ще стане, щото аз си мисля едно, но уран върхо слънцето може съвсем друга да я довее

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано14.06.11 09:20



Уран в съвпад със Слънцето може и да преобърне живота ти, но може и да не се случи нищо.
При мен Уран е в анерет/което ще рече, че е в последния градус на знака и е твърде чувствителна точка, а като такава се предполага, че ще усещам енергията му/, но нямам събития или „преобръщане“ на живота по време на транзита му над Слънцето.

Всъщност радиксът е искрата – а да запалим огън или с какво ще го запалим си зависи от нас- може да е с мокра слама и само да пуши, а може да е с ядрено гориво и наистина да имаме взрив:)

Искам да кажа, че трябва да се грижим за каквото можем да се грижим:) Пробвай да си ентусиазирана и да виждаш възможностите по Юпитер, пък със Сатурн и Уран както се случи:)



Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор rigel3 ()
Публикувано14.06.11 11:00



Пропусна Меркурий, който отговаря за търговията.





Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор balarama ()
Публикувано14.06.11 11:41



каквото търсиш - това ще намериш :)



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано14.06.11 22:38



Философствам защото на там те влече и или ти самата философстваш или такива въпроси задаваш .



Ето сега с твоя Сатурн ще ти дам пример как стоят нещата с „удобно чакане нещо да се случи“:) Ама аз чакам не да се случи нещо, а обратното – чакам да не се случи нищо, да си почина малко...

Преминал е над Слънцето ми и нищо не се случи .........Но и двете събития нямат пряка връзка с аналогиите на Слънце или Сатурн от конкретния радиксЕ, второто има известна връзка със Сатурн, като кардинален ................................................................................. поемане на отговорност за самостоятелна издръжка и изява на Аза по Слънцето
Вярвам ти, но не заради обяснението което даваш, а защото това става в 6-тия ти дом. – Само смей да отречеш, че е така!
А при съвпада със Слънцето какво искаш да се случи? Тогава може да си почувствала по-ясно ефекта от случилото се, чрез личното си Слънце, но не е задължително нещо да се случи. Хич не мисли, че точно при съвпад, непременно трябва да се случи нещо. Обикновено около него се усеща резултата от вече случилото се ... и се заформят новата случка, която ще ти се случи в бъдеще...

Значи, гледай сега (няма да повтарям) , според мен това де ... съвпада е нещо такова: тръгнала си за работа и пътуваш, пътуваш и изведнъж стигаш , опаааа – това е съвпада (пристигането). Вярно случва се, но какво от това, голем праз. Ти да не би да си се телепортирала там, а? - Не, той е резултат от този ти дълъг, дълъг път и точно по тая причина, повечето събития се случват по време на пътя, а като пристигнеш на работа (съвпада) , най-много шефът ти да те овика. И като нищо да обереш плодовете на това, че си закъсняла защото по пътя си се отплеснала да зяпаш ... интересни неща. И може след това, шефът ти да те изпрати обратно към вкъщи - на нов път и съответно към друг съвпад ...
И като, че забравяш за домовете, а точно това са декорите ... Да оценяваш планета без знак и дом е все едно да оценяваш актьор без да си гледала филм в който играе.

Кажи сега ти – имаше ли събития:)
Ми в момента Сатурн още не си е тръгнал от 3-тия ми дом и те затова събитията са такива– третодомски. На един двама сръдльовци бях набрал, казах им по една две думи и спряха да сърдят, но пък ми се обидиха, ама те си бяха и без това безнадеждни и с тях оправия няма. И една-две случки в обратния вариант, но не в смисъл да са били обидени, пък сега да ми се сърдят а спряха да ми се сърдят, но не са и обидени , че даже катчели са и щастливи кат ме видят..




Тема Re: Може ли ?нови [re: kotence777]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано14.06.11 22:48



Разбарх Сатурна, чак когато ми мина през слънцето (в тоя период) , а не че съм ръзбрал Сатурна на Слънцето ...



А ти го знаеш най-добре, аз не мога да се сравнявам с твойте знания за (тука шепна) Сатурна...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.