Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано09.06.11 22:56



по цял ден в перли - Венера мисля е доволна
по цял ден на война с ордите туристи, които са и доста крадливи - и Марс мисля е доволен
по цял ден плямпане - би трябвало и Îупитер /липсват ми букви, извини ме/

въпреки това тя не ми е достатъчна, задуçава ме, чувствам се тъпа все повече всеки ден

кое тогава според теб доминира в случая ?

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано10.06.11 06:35



Т.е. уж всичко е наред, а човек не се чувства на местото си и му е дискомфортно



Астрологията го обяснява с цикличност на някоя от бавните планети и в зависимост от това, коя е тя, му дава съвети и препоръки, нищо, че някои хора отричат ролята и на съветничка



Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор vegga (член)
Публикувано10.06.11 06:38



Силен Меркурий, нещо за Везни/то пък от къде дойде

/, придържане и познаване на граматиката и в чат, разпознаване на „ако...то“, „контрол“, известна противоречивост, но внимание в детайлите /акцент в Дева – Сатурн наскоро е минал през нея, утвърдил е светоглед, а сега го проверява и прилага:)/ –човекът, ако не си е избрал за професия преподаването на някоя наука на границата точни-хуманитарни, се е отдалечил от призванието си:)/понеже по-горе си говорим за работата:)/

Възможно ли е да те привлича философията на някоя наука и тя да не се припокрива с житейската ти?

Отричаш психологията, а ти идва съвсем естествено да я усещаш и ползваш- как беше – отречи нещо в себе си, за да придобие то някаква причудлива форма- а в случая не е причудлива

И да решиш, че няма да си създаваш предварителни нагласи, е невъзможно да не го правиш – всеки ден трябва да почваш да се учиш наново да говориш, да ходиш, да се храниш
Ако знаеш, че утре ще вали дъжд, а той мокри дрешките, защо да не си вземеш чадър, използвайки нагласата си, че не ти е приятно да си мокър

Та нали астрологията се е появила преди хилядолетия точно като предсказателна и то насочена към атмосферните влияния, за да създава нагласа у хората кога да сеят и жънат, кога да се пазят от наводнения , пожари и войни

„интегрирането“ – всички го правим- защо да доказваме очевидното – повечето го правим законно

Да се върнем към основното- смяташ, че ако си достъчно добър, предсказателната астрология е точна и животът е напълно познаваем? Животът ни е предопределен и ни остава само да си го живеем в Сега?




Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор huanji ()
Публикувано10.06.11 07:28



Не знам как си с килограмите, но раздвижването е добре и за тялото и за настроението.





Тема Re: Може ли ?нови [re: huanji]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано10.06.11 22:23



а аз съм в тотален застой - и тялото, и ума, и тъпата работа

но çе се заблъскам сама скоро и движението çе дойде



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано10.06.11 22:30



Уран върху слънцето ми - към март догодина - дано да го ,,яхна,, за нова работа

иначе сатурн в седми и опозиция на слънцето - там драмата я зацепвам

плутон çе маха от квадрат със Слънчо декември

та гадост по всички фронтове - ако можете с астрологията да посъветвате - страхотно

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано11.06.11 07:12



А Юпитер при транзита си през Овен свърза ли го със събития?

Опозицията на Сатурн към Слънцето иска някаква дългосрочна стратегия – измисли си някаква, даже и да не сработи – нещата са като в оня виц- молим се на господ за 6-ца от тотото, но трябва да си пуснем поне фиш





Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано13.06.11 00:15



наблюдавах, но нищо съществено не се случи

имам някакъв смътен план за бъдещето, ама какъв ще излезе...

стратегията не трябва ли да е свързана с любовните отношения, ако да - тука вече нито смея да си мечтая, нито вярвам, че ще се случи

за това си мислех поне работата да оправя



/п.с. преди това се запознах и говорих с кралицата на Испания в един магазин, но това беше преди юпитер през първи в овен/

In the name of the father...

Редактирано от Rose. на 13.06.11 00:17.



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано13.06.11 02:17



Моите планети са ясни

Повечето тук си знаем горе-долу планетите. Защо си криеш твойте?

И не, че нещо, но нали казах, че психологията, философията и предсказването ги отбягвам, пък ти основно на там теглиш... – Съдба явно, иска от мен сега да философствам ..
Кофтито на философията е, че който и каквото да каже, то хем е така, ама и не е така... а аз предпочитам по-ясно определените неща.
Но все пак, по предопределението и философията: - Естествено, че живота ни е предопределен в голяма степен. Смяташ ли, че има начин от утре ти да не си ти, а да станеш някой друг, например мен ? Според мен ти е предопределено ти е да си ти и да живееш живота който ти е даден, и то така, че да го реализираш по най-добрия начин. Само, че този “най-добър начин” в много малко случай съвпада с твоите виждания за "най-добро" и още по-малко с твойте желания. В болшинството случай двете понятия се припокриват само частично. Това означава, че ми допада философията за съдбата и живота от индийската астрология. Не съм обаче толкова подробно запознат, че да мога аз да я обяснявам. То и БЕЗ ТОВА затова се казва философия, защото не е нужно да я познаваш в дребни детайли и подробности.


И да решиш, че няма да си създаваш предварителни нагласи, е невъзможно да не го правиш – всеки ден трябва да почваш да се учиш наново да говориш, да ходиш, да се храниш.
Ако знаеш, че утре ще вали дъжд, а той мокри дрешките, защо да не си вземеш чадър, използвайки нагласата си, че не ти е приятно да си мокър

Тази твоя верига: ще вали дъжд- мокри дехи- нагласа, че не ми е приятно с мокри дрехи – взимам чадър. .... е излишно много дълга, според мен. Не е ли по добре да си рационализираш мисленето, например: ще вали дъжд- взимаш чадър. Защо (по дяволите ) да трябва при всеки дъжд, аз да си спомням кога и как ме е валяло, и какво съм чувствал, че да взема някакъв си смотан чадър - това е абсолютно ирационално.

Да се върнем към основното- смяташ, че ако си достатъчно добър, предсказателката астрология е точна и животът е напълно познаваем?- Не знам за предсказателката, нямам мнение по въпроса защото не се интересувам и занимавам с предсказване.
Казах, че астрологията според мен изобщо не е само предсказване, дори въобще не е толкова предсказване. Но ако много искаш да знаеш за бъдещето, не е лошо да първо да разбереш за естеството на нещата и за миналото, и настоящето. -Бъдещето не е нещо самостоятелно, то е естествено продължение на настоящето и миналото ... Използвам ти примера: - Вали дъж, взимаш си чадърчето и всичко е о.к. Не е нужно да се мъчиш да предсказваш, дали ще се намокриш, къде, каво, защо, нагласи и нам си каво... защо са ти тия сложнотии?

Пофилософствах достатъчно, стига ми толкова, а?
Я да се върнем на по астрологични неща. Аз пък, мога да кажа например, че чак наскоро, след като Сатурн-а ми мина през Слънцето успях го разбра по-добре тоз Сатурн, да вникна в него: какво е и как действа така да се каже... До преди това много мнения, много статии съм виждал, но някак не го разбирах добре, нещо ми се измъкваше по периферията така да се каже ..
Ти ако си Скорпион да знаеш, че си наред и скоро ще те налази ...



Тема Re: Може ли ?нови [re: lvony33]  
Автор kotence777 ( "известна":) )
Публикувано13.06.11 03:08



Аз пък, мога да кажа например, че чак наскоро, след като Сатурн-а ми мина през Слънцето успях го разбра по-добре тоз Сатурн, да вникна в него: какво е и как действа така да се каже... До преди това много мнения, много статии съм виждал, но някак не го разбирах добре, нещо ми се измъкваше по периферията така да се каже ..
Ивчо, я сподели какво по-точно си разбрал от сатурна на слънцето ти,че аз цял живот ще го изучавам? Нека сверим наученото






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.