Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Може ли ?нови [re: korani7O]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано05.06.11 23:52



едва да се разговори някой малко по-сериозно и интересно и веднага ще се н амери кой да го заплюе, ейййй


циганска работа, циганскаааа, ама май най-много българска

язък

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано06.06.11 06:44



Имаме водно-огнено- земен акцент и изборите в живота може да са малко разнопосочни



А проблемът е, че правиме избор, а после трябва и да живеем с него

Нищо, понеже върхът на втори дом в индивидуалния ти хороскоп е в Телец, а там Венера е нощен управител, като същевременно екзалтира в знака на асцендента ти, ако избираш работа, която ти носи повече пари, ще си поне от части доволна.



Тема Re: Може ли ?нови [re: korani7O]  
Автор vegga (член)
Публикувано06.06.11 06:45



Сещаш се, четенето и писането на специализирана тематика не са за всеки



После, може и да не четем и да не пишем



Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано06.06.11 13:04



ах, не знаех, че съм толкова материалистка, но напоследък много се променям и когато гледам как майка ми и баща ми остаряват тук с болести от работата в чужбина - май ми трябват тези пари, за да се гржа за тях, макар и много да ми се иска да избягам в Барселона или Мадрид.

Та за това искам да се ориентирам според звездите я коя област е най-добре да се насоча, защото винаги съм си мислела, че е журналистиката, но сега точно е невъзможно това.
Засилила съм се да чакам март догодина изненадваща смяна на работата /Уран ще ми мине през слънцето, то пък м и е годподар на шести/, та да видим, макар и да ми се иска по-бърза смяна...
Добре де, ама сам работа, която носи повече пари...абе малко продължава да е н е много ясно
А и Венера ми е в Овен, не в риби или аз пак обърках нещо. И май не беше изгорена, а забравих какво...
пишман начинаещ съм аааааззз

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано06.06.11 13:31



аз не знам къде ти е Венера, защото ти ми показа само домификацията.
Казах, че Венера екзалтира в знака Риби, който ти е на асцендента.
Това ще рече, че аналогиите на Венера ще са ти твърде важни в живота и ако се съобразяваш с тях, ще си по-щастлива, отколкото ако ги пренебрегнеш.

За същото говори и факта, че Венера е управител на знака Телец, където попада върха на твоя втори дом, който пък се грижи за парите ни. Т.е. независимо, че имаме водно-огнена доминанта изобщо в радикса ти, което ще рече, че парите няма да са определящи при изборите в живота ти, ако се съобразяваш с тях, ще е много подходящо.

Така или иначе, е препоръчително да подхождаме практично, което ще ти е малко трудно на теб, ако няма достатъчно "земя" в радикса.
Но пък доброто е, че има достатъчно "огън", т.е. не се страхуваш да предприемаш промени





Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано06.06.11 15:13



съçо така венера ми е в стелиум с меркурий и слънце в овен, но земя в хороскопа буквално липсва /един Хирон/ в телец...

иначе в момента работя в магазин за бижута, та може би Венера е доволна

, но земя нямам никаква

под аналогии на венера какво имаç предвид - хубави пари, красиви веçи, удобство, наслада - да стана масажистка тогава, но пък ме е гнус да докосвам много, много хората...

та като бясна харпия имам нужда от промяна сега, готова съм за промени, но не идвааааааат

п.с. може би и сатурн в седми сега си казва думата за бясната разпокъсаност в мен, но да не сменям темата...

In the name of the father...

Редактирано от Rose. на 06.06.11 15:14.



Тема Re: Може ли ?нови [re: Rose.]  
Автор korani7O (новак)
Публикувано06.06.11 18:02



Не знам защо си мислиш, че като си в Испания сега, то не си българка/циганка и ти

Твоите постове показват, че не можеш да взимаш решения, ако не са астрологично предопределени Толкова си се вкопчила в астрологията, пък от толкова години пишеш в този клуб, а не си научила елементарното



Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор korani7O (новак)
Публикувано06.06.11 18:14



Авторката на темата вече се дезинтересира, ама вие пишете ли пишете.......и то дълги, дълги постове, в които смисълът се губи





Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор vegga (член)
Публикувано06.06.11 18:49



Сложна работа е тая с избора на професия, ако човек не си усеща призвание.



А то се усеща интуитивно, и му отива на човек, както както интуитивно си избрала червения цвят за ника си, който подхожда на Марс, като управител на Слънцето ти.




Тема Re: Може ли ?нови [re: korani7O]  
Автор vegga (член)
Публикувано06.06.11 18:51



Аз пиша, когато ми се пише и за каквото ми се пише, а не защото съм длъжна да отговоря на някого




И всъщност, ние си говорим за това, с какви хора общуваме и как ги избираме- а това е съвсем по темата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.