Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 21:54



не, не, може би аз съм те заблудила, извини ме, ето така стоят нещата :
House positions (Placidus)
Ascendant Pisces 27°40'22
2nd House Taurus 11°25'07
3rd House Gemini 8°04'19
Imum Coeli Gemini 28°51'51
5th House Cancer 19°27'38
6th House Leo 15°22'18
Descendant Virgo 27°40'22
8th House Scorpio 11°25'07
9th House Sagittarius 8°04'19
Medium Coeli Sagittarius 28°51'51
11th House Capricorn 19°27'38
12th House Aquarius 15°22'18

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 21:57



с астрология едва ли

просто не вярвам, а и не разбирам нищо

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?чнови [re: huanji]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 21:58



липсват ми букви на компа, защо се заяждаш

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: huanji]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 22:00



винаги са ми се карали, дори когато съм била перфектна, за това ме е страх постоянно да не допусна грешка в избора,

но когато ти го казваш звуци много успокояващо и някак логицно

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?чнови [re: varadave]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 22:02



за трети път?!?!

Варадаве, дай шанс и на младите, дали не си ми взела късмета, а ?

Айде да сте здрави и щастливи.

In the name of the father...


Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 22:03



за това реших да сменя системата



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: huanji]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 22:05



това също мога да го изпея, но все пак бяха италианци, да не говорим как единодушно решиха ,,артист,,!!! и как съм си губела времето в магазина



In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: huanji]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано04.06.11 22:08



тогава да викам ,,помощ,, и да ги разгонвам като мухи, за да ме полазят и да си намеря половинката ли



с тоя сатурн дето ще ми мине връз луната май мъж до 2013 сватбата няма да видя, ако има изобщо такава някога

In the name of the father...

Тема Re: Може ли ?нови [re: vegga]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано05.06.11 03:16



Аз астрологията не я смятам за окултна, всъщност въобще не знам какво значи „окултно” :))) и не ме интересува.

А се изразих малко грешно - нямам водно слънце, въздухарско ми е, но господарят на Слънцето е в рецепция с него....

И ме шокира с това, че Меркурий ти е най-силната, но и най-вредната планета..... - Така е според афетиката и знам, че е така. Не че нещо ме притеснява, но е така, защото просто е така ...



Знаеш ли с какво не съм съвсем съгласен, но ве мога да обяснявам много.

Първото е: А могат и да не се проявят, точно ако не сме ги интегрирали като нагласа или пък да се проявят негативно, ако ги интегрираме неправилно. Това с нагласите и интегрирането ... е малко философско, аз се опитвам да съм по-далеч от философията и психологията в астрологията.
Давам пример: Значи, пътуваш в Африка в саваната – ходиш си пеша и си свиркаш ... (е ако искаш де) Но изведнъж пред теб искача лъв и реве зверски – щот си му навлязла в територията, и не е хапвал нищо в последните дни ... (това сигурно около постите ще да е било) Та точно в тази ситуация (там) поставена, искам да ми обясниш за интеграцията, как точно ще стане да ми опишеш, какво ще интегрираш, каква ще ти е нагласата... и тнт. Дали въобще ще си помислиш ли за интеграция или пък може... както казваш да си била с негативна нагласа, та се е появил тоя лъв, а ако беше с положителна нямаше да се появи? Иначе предполагам, ще мигаш с очички и съм сигурен, че ще успееш да го убедиш, че си с много положителна нагласа. Проблема е, че не всеки може да е толкова интегриран.
Искам да кажа де, че в такива (важни, съдбовни и тнт. моменти) монети, често всичко дето си го интегрирала изведнъж може да се окаже, че се е върнало в първоначалното си неинтегрирано положение .... :)))
Иначе може и да си права за интеграцията, но то в ситуации се проверява кое как е интегрирано... щото на думи и аз съм за интеграцията, ама .... това не е така – хоп, щот го искаш. Давам ти пример с циганите, тях от колко години ги интегрираме, пък ако ги питаш, те също искат изключително много да се интегрират, ама какъв е ефекта – не нулев, ами направо отрицателен ...

Второто е: Ако не можем да използваме най-силната си планета, смятай, че сама ще се проявява и то по начин, който може и да не ни харесва. Тя, че ще се прояви, ще се прояви. Но кой ти е казал, че сме способни да оценим кое е добро и кое лошо за нас? Не винаги това което ни харесва е добро и обратното.
Освен това, не смятам, че някой може да използва планетите както си мисли или иска ... - Това твърдение е на ръба (дори с единия крак е преминало границата) на тезата за безграничната свободната воля – нещо като Бог, който може да прави и използва всичко което иска, както си избере. Имам сериозно основание да смятам, че не е така. За сега моите наблюдения показват, че хората не са богове и скоро не се очертава да станат....
Ако не си съгласна с мен- О.К. Но, тогава кажи кои планети ти можеш да използваш и има ли такива които не можеш? Като как така можеш да ги използваш? Не смяташ ли, че се заблуждаваш? А така не излиза ли, че независимо какъв ти е хороскопа , ти можеш всичко накараш да се проявява идеално – та винаги всичко е все дъ бест .... Ами ако се върнем на примера с Лъва, там коя планета ще използваш?

Иначе по принцип, съм склонен да се съглася с нещата дет ги казваш, погледнато теоретично-философски, но малко са ми мъгляви, че нали ти казвам - избягвам доколкото е възможно филосията и психологията (и бързите транзити ) .

Ти скорпион ли казваш, че си, че така и не разбрах дали асц. ти е близнаци?



Тема Re: Може ли ?чнови [re: Rose.]  
Автор huanji ()
Публикувано05.06.11 07:25



Хич даже, бъзикам се.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.