Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема овен и рак  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано15.04.11 22:52



Моля ви, кажете как тези две зодии могат най-лесно да преминат към хармония и любов при съвместно съжителство ако овенът иска да посъветва рака за начина му на живот /което е от жизненоважно значение/, когато знаем колко обичат да бъдат съветвани раците ?



Могат ли да бъдат укротени опърничавите и кои всъщност са те?

Благодаря предварително.

P.S. Като се замисля всъщност може би темата трябва да се разглежда като ,,как да общуват хармонично меркурий в овен с меркурий в лъв
In the name of the father...

Редактирано от Rose. на 15.04.11 22:55.



Тема Re: овен и ракнови [re: Rose.]  
Автор nicolarailwayrouge (руж)
Публикувано16.04.11 12:35



и двата слънчеви знака са кардинални: знаци на действието и са в квадратура помежду си ... за постигане на по-добра хармония е нужно понякога единият да бъде по-активен, а другият по-пасивен.
и меркурий е представен чрез огнени знаци и може би горното е в сила и в този случай, само че тук знаците са в тригон, а не в квадратура.



Тема Re: овен и ракнови [re: Rose.]  
Автор Doctor Who (Ентропия)
Публикувано16.04.11 13:28



Уважение, ако има, "съветите" няма да са драматични.

..rude & not ginger...



Тема Re: овен и ракнови [re: Doctor Who]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано16.04.11 17:30



уважение ма, но съветите на единия се възприемат като назидателичене от другия, което не е вярно,


а ми е много важна тази рачка



In the name of the father...

Тема Re: овен и ракнови [re: nicolarailwayrouge]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано16.04.11 17:33



именно, имя някакъв скрит бяс, които идва най-вероятно от слънцата, но е изключително важна хармонията в тези отношение, защото ракът е болен от нелечима болест, а нервите само влошават състоянието му.

Дано става ясно, че търся искрен и серозен съвет, защото положението е сеиозно.

In the name of the father...


Тема Re: овен и ракнови [re: Rose.]  
Автор Doctor Who (Ентропия)
Публикувано16.04.11 22:53



А съветите пораждат нови нерви, мила моя.



..rude & not ginger...


Тема Re: овен и ракнови [re: Rose.]  
Автор Doctor Who (Ентропия)
Публикувано16.04.11 22:54



Ами щом ги възприема така и ти е важна, не й ги причинявай.

Ако я съветваш да не се нервира, извинявай, обаче все едно й казваш - нервирай се.



..rude & not ginger...


Тема Re: овен и ракнови [re: Rose.]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано17.04.11 10:28



Розе, ако искаш искрено да спестиш на някого нервите - намери му занимание! Никакви поучения от рода на "не се нервирай" не могат да помогнат, защото по същество са обикновено чесане на езика и опит за маркиране на дейност.

Затова не му говори, а го провокирай.



Тема Re: овен и ракнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано17.04.11 20:51



неее, ,,не се нервирай,, е интерпретация на Докторката

аз искам да говоря с нея, за това как трябва да живее здравословно и тотално да промени живота си, дори аз съм съгласна да го направя с нея

искам спокойно да говорим за болестта й, защото тя не допуска никого до себе си, нито съвети, нито дори да се говори за нея - все едно болестта й не съществува, но тя е факт и е смъртоносна, ако не спи, ако не приема витамини, ако не яде здравословно

като рак е приема нещата много навътре, но ги объща на скандали, а не на конструктивни разговори и понеже знам, и аз не съм китка, та за това търся съвет

връзка с гадже, приемане в обществото, всеки един проблем и образува нерви или по-скоро напрежение, което влошава състоянието й, та за това питам, защото не може пък да си спре живота, нали така



In the name of the father...

Тема Re: овен и ракнови [re: Rose.]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано18.04.11 14:40



аз искам да говоря с нея, за това как трябва да живее здравословно и тотално да промени живота си, дори аз съм съгласна да го направя с нея


Първо трябва да разбереш какво иска тя. После вече можеш да й помогнеш в осъществяването на желанията й по такъв начин, че да не пораждат нерви.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.