Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 20.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Юпитер завръщаненови  
Автор Doctor Who (d doctah)
Публикувано21.01.11 00:41



Юпитер в Овен. На 22ри Януари - 4ти Юни.... И моят натален там, в тоя знак... в 8-ми дом

Най-високата ми планета в картата - единствената в северното полукълбо на чарта. Сега научих, че и Юпитерово завръщане ме чака от..... утре Сатурн още не ми се е разкарал от Луната. И всичките ми утехи, че Сатурн не е толкова лош, например Юпитер може да е по-гаден като освобождава от каквото му падне... сега отидоха на Мегамайнд (кино, т.е.).


Все си мисля - трябва да е късметлийско, късметлийско е, късметлийско е.... Ама тран. Сатурн върху Луна, тран. Юпитер опозиция Луна.... в съвпад с натален в Овен в 8! дом... а последната година беше все едно вече ми се е случило това. А то тепърва има да става?!?!?!

Какъв е шансът да е нещо хубаво? Щото за такова съм настроена... Ако не е смърт ще са някакви секс ексцесии ли? Ако мина на тях ще предотвратя ли първото? Все пак от Овен и 8ми ми прави квадрат към Венера...
То се шегувам, ама.... помагайте в "шегичките"



...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Редактирано от Doctor Who на 21.01.11 00:51.



Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: Doctor Who]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано21.01.11 02:01



ако ще ти стане по-леко - на мен Юпитер ми влиза сега в първи, а Сатурн ми е върху Луната



In the name of the father...

Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: Rose.]  
Автор Doctor Who (d doctah)
Публикувано21.01.11 02:40



Пропуснах да кажа, че Юпитер ми е управител на зодията - Стрелец и ми прави тригон към стелиума, в който освен Меркурий и Слънце е и нат. Сатурн, и Уран. в 4ти дом.




Последно време цялата ми карта свети като крушка. Вчера в детската градина ток удари двама-трима...


...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Редактирано от Doctor Who на 21.01.11 02:40.



Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: Doctor Who]  
Автор Doctor Who (d doctah)
Публикувано21.01.11 03:03



А края на Март Плутон ми прави квадрат към Луна!



О, хеппи ми


...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: Doctor Who]  
Автор varadave ()
Публикувано21.01.11 04:55



секс ексцесии са


някъде бях писала за това завръщане ...или ще напиша пак подробно всичко за
12 год.ротация на генералната репетиция на живота т.е Юпитер. Юпитер има 16 Луни за какво ти е Луната...

Редактирано от varadave на 21.01.11 05:05.



Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: varadave]  
Автор Пич Бoжи (падладял)
Публикувано21.01.11 18:07



Ко говорите ве?



---


Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: Пич Бoжи]  
Автор varadave ()
Публикувано21.01.11 19:06



Разменяме си кулинарски рецепти ве...





Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: varadave]  
Автор Пич Бoжи (падладял)
Публикувано21.01.11 19:10





---


Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: Пич Бoжи]  
Автор varadave ()
Публикувано21.01.11 19:20



Не се хили...






Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: Doctor Who]  
Автор Niamh ()
Публикувано21.01.11 19:38



Юпитер е това, почти всичко е в твои ръце. Не е Уран, Нептун или Плутон. На твое място за периода бих си чекнала какъв е основния прогресивен тон, а той не може да е от Юпитер... Дирекционния 'тон'трае най-дълго, съчетаваш с вторични прогресии и транзити и търсиш повторение на акценти от колкото се може по-отдалечена планета към възможно най-лични данни от натала като АЦ, МЦ и Слънце Луна или друга лична, а Юпитеровото завръщане ще го сложиш за украса, за настроение, но е вярно, е не е особено голяма радост, защото много сакатлъци завършват по-зле при 'помощ'от Юпитер, той по правило винаги носи много... ако е Сатурн, който ограничава, примерно при тежко заболяване или инцидент може да имаш тежки поражения, Но да останеш (по-дълго) жив, докато при 'помощ' от Юпитер...

Редактирано от Niamh на 21.01.11 19:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.